گزارشی از کنسرت‌های محسن يگانه در کيش

گزارشی از کنسرت‌های محسن يگانه در کيش

بی‌خواب در جزیره

اجراها و کنسرت‌های کیش به‌خاطر برگزاری برنامه در ساعات بعد از نيمه‌شب و همچنین استقبال فوق‌العاده مردم همیشه پر‌هیجان است. اين گزارش کوتاه اما خواندنی و پراطلاعات را علی چراغعلی عزيز- مدير برنامه محسن يگانه- در اختيارمان قرار داده:

تالار بزرگ جزيره کاملا پر شده و همه صندلی‌های این سالن ٢٠٠٠ نفره را مردم و جمعیت پر‌کرده‌اند و به‌خاطر ازدحام برنامه با کمی تاخیر در ساعت 2 و پانزده دقيقه بامداد شروع می‌شود، قطعه «ماه عسل» مثل بيش‌تر برنامه‌های ما opening کنسرت است.

آخه دل من، آهای خبر نداری، بنویس از سر خط، خاکسترم نکن، نشکن دلمو، بارو بندیل، سرتو بالا بگیر، گناهی ندارم، هیشکی نمی‌تونه بفهمه، نفس‌های بی‌هدف و اسکله هم لیست قطعاتی است که در این برنامه اجرا شد و چون فشردگی زمانی خاصی، مثل کنسرت‌های تهران نداريم، طبيعتا زمان بیشتری در اختیار‌مان قرار گفته تا بیشترو بهتر بتوانیم در خدمت مردم خوب و حاضران در سالن باشیم.

استقبال از برنامه‌های تابستانی امسال فوق‌العاده ‌بی‌نظیر است و جمعیت به‌خوبی هنرمندان مورد علاقه خود را مورد لطف و محبت قرار داده‌اند.

دوستان و هنرمندان زیادی هم در اجراهای ما حضور داشتند و خواهند داشت که جناب بیژن خاوری، هومن غفاری و امیر عبدالله (خواننده سرشناس دنیای عرب) جزو سرشناس‌ترین آن‌ها هستند.

شایان ذکر است که یگانه و گروه‌اش به‌خاطر طوفان شن و هوای نامساعد و لغو همه پرواز‌های جزیره فعلا در کیش حضور دارند و یگانه با لحنی ملتمسانه، از ما می‌خواهد که در سايت موسيقی ما به گوش هوادارانش برسانیم که برای او و گروه‌اش دعا کنند که هر چه زودتر هوا مساعد شود و آن‌ها به تهران برگردند. چون در صورت ادامه این اوضاع معلوم نیست بی‌خوابی و خستگی چه بلایی سر آن‌ها خواهد آورد!

منبع

88/05/12