تاکید بر اتمام هر چه سريعتر پروژه‌هاي گردشگري کیش

طرح‌هاي گردشگري و تفريحي منطقه آزاد كيش بايد زودتر به اتمام برسند

مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در بازديد خود از طرح‌هاي نيمه تمام عمراني جزيره  كيش با تاكيد بر اتمام هر چه سريعتر پروژه‌هاي گردشگري و تفريحي آن را مهمترين وسيله براي جذب بيشتر گردشگر دانست.  

طرح‌ها و پروژه‌هاي عمراني كيش

 

خبرگزاري ميراث فرهنگي_گردشگري_مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش بر تكميل و اتمام پروژه ها و طرح هاي نيمه تمام عمراني در جزيره كيش تأكيد كرد.

 

به گزارش اداره كل امور فرهنگي و روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش، اسدالله كريمي در بازديد از برخي طرح ها و پروژه هاي عمراني جزيره كيش پس از ارائه راهكارهاي مناسب فني، دستور سرعت بخشيدن به روند ساخت و ساز و تكميل اين گونه پروژه ها را صادر كرد.

 

وي با اشاره به اينكه براي پركردن اوقات فراغت ساكنان و گردشگران بايد برنامه‌ريزي اصولي داشته باشيم، تصريح كرد: «معطل ماندن پروژه ها و طرح هاي عمراني به ويژه طرح هاي گردشگري و تفريحي منطقي به نظر نمي رسد. »

 

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به ارائه راهكارهاي جديد و طرح هاي نو براي جذب گردشگران به جزيره كيش اشاره كرد و گفت: «گردشگران شايد يك يا دو روز از مدت زمان سفر خود را در بازارها و مراكز تجاري براي خريد بگذرانند و ما بايد براي روزهاي باقيمانده آنان برنامه‌هاي خاص و ويژه‌اي ارائه كنيم.»

 

وي وجود مراكز تفريحي و ورزشي را مورد توجه قرار داد و تصريح كرد:« بسياري از گردشگران با هدف استفاده از ورزش هاي دريايي و آبي همچون شنا، قايق سواري، جت اسكي، اسكي روي آب و ... به كيش سفر مي كنند و اين مسئله مسئولان منطقه آزاد كيش را در اتمام طرح ها و پروژه هاي ورزشي به خصوص ورزش هاي آبي بيشتر ترغيب مي كند. »

 

در ادامه اين بازديد كه سرپرست شركت عمران و خدمات شهري كيش، سرپرست بيمارستان كيش و عوامل نظارتي و اجرايي طرح ها و پروژه ها، مديرعامل جديد منطقه آزاد كيش را همراهي مي كردند، پروژه بيمارستان عمومي كيش، پروژه هاي ورزشي در دست انجام همچون سالن اسكيت، سالن هندبال و زمين هاي ورزشي توپي نيز مورد بازديد قرار گرفت.

88/05/11