سرمایه گذاران کیش نگران تغییر مدیریتها نباشند

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش به سرمایه گذاران اطمینان داد که تغییر مدیریتها خللی در روند کار ایجاد نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله کریمی در جمع خبرنگاران گفت: هدف ما برطرف کردن نواقص در منطقه آزاد کیش و اجرای هرچه دقیق تر طرح جامع این منطقه است، این درحالی است که تمامی مدیران قبلی نیز زحماتی را متقبل شده بودند و قضاوت در مورد آنها باید در زمان و مکان خاص خود صورت گیرد. البته تغییر مدیریتها نیز در تمامی کشورها صورت می گیرد و امری طبیعی است.

مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر افزود: تغییر مدیریت  در این منطقه خللی در روند توسعه کیش وارد نمی سازد و قطعا طرح جامع کیش با قوت ادامه می یابد، به هرحال در چشم اندازی که برای جزیره کیش به تصویب رسیده بعنوان پایه کار مطرح است که سعی ما پیاده سازی این برنامه ها است.

وی در خصوص بورس نفت در کیش نیز تصریح کرد: این پروژه در سطح ملی مطرح است و به عنوان یکی از تکالیف نیز مطرح شده است.البته پیگیریهای لازم برای این پروژه با وزارت نفت صورت خواهد گرفت.

وی در عین حال گفت: اگر کار در این باره با ضوابط، مقررات و چارچوب پیش رود قطعا می توان به شیوه ای موفق عمل کرد.

به گفته کریمی، در چشم انداز برای کیش حضور سالانه دو میلیون و 6 هزار گردشگر در نظر گرفته شده که این امر نیازمند بسترسازی و فراهم آوردن زیرساختهایی همچون هتل است، این درحالی است که هم اکنون 11 هزار و 500 تخت در مجموعه هتلهای کیش وجود دارد که در افق این چشم انداز باید به 37 هزار تخت برسد.

وی اظهار داشت: هدف ما در کیش تنها جذب سرمایه گذاریهای میلیارد دلاری نیست بلکه هدف ما این است که بستر را به گونه ای فراهم سازیم که هر کس در حد توان خود به سرمایه گذاری بپردازد و اگر کسی سرمایه لازم را دارد ولی طرح در اختیار ندارد، طرحهایی را در چارچوب طرح جامع کیش به وی ارائه دهیم.

مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش گفت: یکی دیگر از برنامه های ما در این منطقه اتمام پروژه های نیمه تمام و سرعت بخشیدن به پروژه هایی است که به لحاظ زمان بندی عقب هستند، ضمن اینکه از تمامی کسانی که سابقه کار در جزیره دارند دعوت می شود در اعتلای این منطقه از کشور سهیم شوند

وی اظهار داشت: در آینده ای نزدیک از تمامی پروژه های کیش بازدید به عمل آورده و سعی در برطرف ساختن مشکلات آنها خواهیم داشت تا سرعت اجرای پروژه ها کاهش نیابد


88/05/02