آخرین رویداد عکاسی قرن 14 در کیش

مهلت ارسال آثار دومین جشنواره عكس كیش 25 دی به پایان می رسد.

دومین جشنواره عكس در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزادكیش ، با نظارت مدیریت امور هنری این مجموعه از 20آذر در کیش آغاز شده است.

شرکت کنندگان این جشنواره در چهار بخش اصلی، تلفن همراه ، آزاد و جنبی به ترتیب با موضوعات " كیش، الگوی زندگی"، " كیش، تجربه سفر"، "كرونا در ایران" و "كیش در قرن 14" ( عكس های آرشیوی) با یکدیگر رقابت می کنند.

محمد ساطعی، دبیر دومین جشنواره عكس كیش و سیف الله صمدیان، ساسان مویدی، غوغا بیات، حسین تهوری، احسان نیك فرجام، مهدی ناظری و عباس ولدی اعضای هئیت داوران این رویداد هستند.


تمامی عكاسان و علاقمندان می توانند از طریق سایت WWW.KISH.SALONE.PHOTO دراین رویداد نام نویسی و شركت کنند.

گفتنی است داوری آثار 3 بهمن به پایان می رسد و 10 بهمن درمراسم اختتامیه برندگان این جشنواره معرفی می شوند.

برای تقدیر از برگزیدگان اول تا سوم "بخش اصلی"، به ترتیب شش، چهار و سه میلیون تومان جایزه درنظر گرفته شده است . در بخش کرونا به نفر اول پنج میلیون نفر دوم سه میلیون و نفر سوم دو میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد.

همچنین نفرات اول تا سوم در بخش عكاسی با موبایل به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان دریافت خواهند کرد. پنج جایزه نقدی یک میلیون تومانی نیز به عکاسان بخش کیش در قرن14 اهدا می شود. جایزه ویژه دو برگزیده هیأت داوران نیز برای هر نفر یک میلیون تومان است.

پیش بینی می شود با توجه به شیوع ویروس كرونا در كشور و عدم نیاز به حضور فیزیکی شرکت کنندگان،جشنواره عكس با استقبال چشمگیری برگزار شود.

99/09/30