برگزاري جشنواره فن‌آوري اطلاعات توسط برج فن‌آوري اطلاعات

مدير برج فن‌آوري اطلاعات كيش از برگزاري جشنواره فن‌آوري اطلاعات توسط برج خبر داد.

فرهاد ساده در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: هر سال در جزيره كيش جشنواره‌ تابستاني برگزار مي‌شود و مسافران زيادي به منظور بازديد از جشنواره و خريد به جزيره سفر مي‌كنند.

وي گفت: بنا داريم در كنار جشنواره‌ تابستاني امسال كه هر سال در جزيره برگزار مي‌شود جشنواره فن‌آوري اطلاعات را به مديريت برج IT برگزار كنيم . در اين جشنواره برنامه هاي مختلفي از جمله فروش سخت افزارهاي جديد و همچنين سمينارهاي آموزشي در سطوح مختلف تخصصي برگزار مي‌شود. همچنين برنامه هاي عمومي آشنايي با خدمات فناوري اطلاعات را جهت خانواده ها و كودكان اجرا خواهيم كرد.

مدير برج IT كيش با بيان اين كه در اين جشنواره از فعالان و علاقه‌مندان حوزه ICT براي شركت و همكاري دعوت مي‌كنيم. تصريح كرد: جشنواره تابستاني زمان مناسبي براي برگزاري اين جشنواره براي اولين بار خواهد بود كه بعد از بررسي موارد ضعف و قوت و استقبال مردم در جشنواره‌هاي بعدي برنامه‌ريزي بهتري كرده و سعي خواهيم كرد تا آن را پربارتر و بهتر برگزار كنيم.

ساده با بيان اينكه رسيدن به جزيره هوشمند كيش يكي از آرمان‌ها و اهداف بزرگ ما محسوب مي‌شود تاكيد كرد: تا به حال پروژه‌ها و برنامه‌هايي را در اين زمينه تهيه كرده كه برخي را اجرايي و بعضي ديگر را در دست مطالعه و اجرا داريم و اميدواريم با همكاري و مساعدت سازمان‌هاي مربوطه و ساكنان و فعالان مرتبط اين حوزه در كيش بتوانيم به برنامه‌هاي خود جامه عمل بپوشانيم.

منبع

88/04/09