پرواز کیش – مسقط پس از یک سال از سر گرفته شد

ایرنا – پروازهای شرکت هواپیمایی جزیره کیش به مسقط پایتخت سلطان نشین عمان که طی یک سال گذشته متوقف شده بود ، دیروز - چهارشنبه - از سر گرفته شد .

علیرضا قائدیان ، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و رییس هیات مدیره شرکت کیش ایر در گفت وگو با ایرنا ، با اعلام این خبر، افزود : از سرگیری این پروازها درقالب تدوین برنامه های توسعه روابط اقتصادی و گردشگری بین ایران و عمان انجام گرفت .

وی با بیان اینکه ، شرکت هواپیمایی کیش روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته پروازهای رفت و برگشت به مسقط عمان خواهد داشت، گفت:برنامه به گونه ای تنظیم شده که جوابگوی علاقمندان و گردشگران برای سفر به جزیره کیش و سایر مناطق کشور باشد و این امکان فراهم شده که هم فعالان اقتصادی و هم علاقمندان از جذابیت های گردشگری ایران استفاده کنند.

قائدیان با اشاره به اینکه اتباع خارجی برای ورود به جزیره کیش نیاز به دریافت روادید ندارند ، ابراز امیدواری کرد ؛از سرگیری پروازهای کیش به مسقط فرصت خوبی برای توسعه همکاری های اقتصادی وافزایش هر چه بیشتر سفر گردشگران اعم از ، مذهبی ، سیاحتی و سلامت به کشور باشد.

این گزارش حاکیست ؛ در پرواز هواپیمایی کیش به مسقط ، 25 تن از بازرگانان این جزیره حضور داشتند که علاوه بر دیدار با سفیرایران در مسقط با رییس اتاق بازرگانی عمان هم ملاقات کردند.

96/12/10