تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی کیش به 21 رسید

ایرنا - با ثبت نام سه تیم از جمهوری چک و ترکیه (دو تیم)، تعداد تیم های متقاضی شرکت در مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی سه ستاره کیش به رقم 21 رسید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

تا کنون21 تیم از کشورهای سوئیس (چهار تیم)، کانادا، ایتالیا و ترکیه (دو تیم)، آرژانتین، اتریش، اسکاتلند، ونزوئلا، ایران، صربستان، لتونی، آلمان، جمهوری چک و کرواسی در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند. ثبت نام اولیه تیم ها تا اول بهمن ماه ادامه دارد و تنها 17 روز دیگر فرصت برای ثبت نام باقی مانده است.

در جدول اصلی تور جهانی 24 تیم و در جدول مقدماتی 36 تیم حضور خواهند داشت که تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی در دو جدول قرار می گیرند.

میگوئل کوئنتانا از اسپانیا ناظر فنی این مسابقات است و شومی هینز از سوئیس نیز به عنوان سر داور بر عملکرد داوران نظارت خواهد داشت.

همچنین ویلم د بایشچر از بلژیک، ولادیمیر میلوشویچ و روبرت لکو از صربستان، ژان د دیو موکوندینکوری از رواندا، رومن اکیسف از روسیه، نادر انصاری از ایران، مارسین گژلاک از لهستان، آنتون پو از اسلوونی، وینسنت روچ از فرانسه، محمد باوو از سیرالئون، رابینسون توموزگی از اوگاندا و برایت یائو ابلتور از غنا 12 داور قضاوت کننده در این رقابت ها خواهند بود.

96/10/13


سالومه سیر
سالومه سیر