افزايش نرخ هتلهاي كيش به شرط افزايش خدمات

افزايش نرخ هتلهاي كيش به شرط افزايش خدمات باشد

هتلداران جزيره كيش بايد هر اندازه كه قيمت اتاق هتلهاي كيش را بالا مي برند، خدمات هتل را اضافه كنند. در تابستان هتلداران سعي مي‌كنند به خدمات هتل‌هاي خود ترانسفر و تورهاي گشت جزيره را اضافه كنند.

خبرگزاري ميراث فرهنگي_ گردشگري_ افزايش نرخ هتلها در ايام جشنواره تابستاني كيش معنايي ندارد.

مسيح اله صفا، رئيس جامعه هتلداران كيش به خبرنگار CHN گفت:« اگر دفاتر خدمات مسافرتي تورهاي تابستاني كيش را كه 200 هزار تومان است به قيمت 250 هزار تومان مي‌فروشند به طور حتم خدمات بهتري را نيز ارايه مي‌كنند. به عنوان نمونه اگر قرار باشد كه نرخ توري 50 هزار تومان افزوده شود؛ بايد شام و ناهار هم به خدمات تور اضافه شود.»

وي از آمادگي هتلهاي جزيره براي ارايه خدمات مطلوب‌تر به مهمانان جشنواره خبر داد و گفت:« در ايام تابستاني و برگزاري جشنواره هتلداران سعي مي كنند تا خدمات هتل خود را افزايش دهند و به آن ترانسفر، تورهاي گشت جزيره و ... را اضافه كنند.»

مسيح اله صفا، در ادامه از نظارت بازرسان سازمان منطقه آزاد كيش بر گردشگري جزيره خبر داد و گفت:« جامعه رستوران‌داران، جامعه هتلداران، جامعه بازاريان و فروشندگان، سازمان منطقه آزاد كيش، معاونت گردشگري و اجتماعي منطقه آزاد و ... هركدام روي بخش هاي مربوط به خود نظارت صد درصدي خواهند داشت.»

صفا، همچنين به استقبال مردم از تورهاي گردشگري به جزيره كيش در ايام تابستان اشاره كرد و گفت:« بيش از 80 درصد از مسافران با تورهاي گردشگري و از طريق ثبت نام در دفاتر خدمات مسافرتي به اين جزيره مي‌آيند.»

88/04/08