راه ‌اندازي بازار سخت‌افزار و لوازم جانبي در کیش

مدير برج IT كيش خبر داد: راه‌اندازي بازار سخت‌افزار و لوازم جانبيمدير برج فن‌آوري اطلاعات كيش از ايجاد و راه‌اندازي بازار سخت‌افزار و لوازم جانبي آن در برج خبر داد.

 فرهاد ساده در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: در حال برنامه‌ريزي براي راه‌اندازي بازار سخت‌افزار و لوازم جانبي هستيم كه با اين كار كمك فراواني به بحث توسعه فن‌آوري اطلاعات در جزيره خواهد شد و محوريت جزيره در اين موضوع پررنگ‌تر مي‌شود.

 وي با اشاره به مزايا و اهداف راه‌اندازي اين بازار تاكيد كرد: بسياري از شركت‌هاي فعال اين حوزه و يا علاقه‌مندان براي خريد اين‌گونه لوازم و از جمله لب‌تاپ مجبورند يا با قيمت گران آن‌ها را در جزيره تهيه كنند يا از تهران و مناطق ديگر سفارش خريد دهند اما ايجاد اين بازار طبعا اين مشكل را حل كرده و آن‌ها مي‌توانند با قيمت ارزان‌ و مناسب‌تر اين گونه لوازم را از بازار تهيه كنند.

 او با بيان اين كه براي ايجاد شهر هوشمند بايد زمينه‌ها و بسترسازي مناسبي صورت گيرد تصريح كرد: شركت‌هايي كه در اين در برج و در اين بازار به فعاليت خواهند پرداخت، اجاره كمتري را پرداخت كرده و تخفيف‌هايي را برايشان در نظر خواهيم گرفت زيرا در بيرون از برج هزينه خريد فروشگاه يا اجاره بسيار سنگين بوده و به صرفه نيست.


خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

88/04/02