سامانه اسکان فرهنگیان ویژه سفرهای نوروزی به کیش

سامانه اسکان فرهنگیان ویژه سفرهای نوروزی به کیش بزودی فعال می شود

کیش- ایرنا- معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سامانه اسکان فرهنگیان به منظور میزبانی شایسته از آنان در سفر نوروزی به کیش بزودی فعال می شود.

به گزارش ایرنا، ناصر قاسمی نیا عصر شنبه در سومین نشست ستاد سفرهای نوروزی کیش افزود: بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته، این ستاد 27 اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین سال 93 ارایه و نظارت بر خدمات رسانی به گردشگران را صورت خواهد داد.

وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای جلب رضایت حداکثری گردشگران گفت: کمیته های ستاد در فاصله سه ماه به نوروز در ارتباط با فضاهای سرپوشیده مورد نیاز گردشگران برای نصب چادر را تصمیم گیری خواهند کرد و تدارک لازم را خواهند داشت.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با ارایه گزارشی مقایسه ای از سفرهای نوروزی در سال های 91 و 92 گفت: تهیه امکانات مورد نیاز جهت مسافران هوایی و دریایی که به دلایل مختلف سفر آنها لغو می شود نیز در دستور کار ستاد سفرهای نوروزی کیش است.

قاسمی نیا با تاکید بر ضرورت نظارت بر نرخ خدمات در کلیه مراکز اتخاذ تمهیدات مناسب هر یک از بخش ها در این راستا را خواستار شد.

وی همچنین گفت که کمیته بحران ستاد سفرهای نوروزی به منظور خدمات رسانی به مسافران در شرایط آب و هوایی مختلف به طور مستقل تشکیل می شود.

** 160 کلاس درس در کیش آماده میزبانی از فرهنگیان

در ادامه این نشست، رییس اداره آموزش و پرورش کیش گفت که 160 کلاس درس مدارس این جزیره برای میزبانی از فرهنگیان آماده خواهند شد.

سید احسان حقی افزود: با توجه به تدارک و نوسازی صورت گرفته در نوروز 92 امسال با مشکلات کمتری در ارایه خدمات اسکان به فرهنگیان روبرو خواهیم بود.

رییس اداره آموزش و پرورش کیش در ادامه گفت: برای تعطیلات نوروز 92، حدود 40 درصد پذیرش فرهنگیان به صورت اینترنتی صورت گرفت و با وجود این که این فرایند با مشکلاتی همراه بود، این اداره آماده است در صورت تصمیم ستاد سفرهای نوروزی کیش برای نوروز 93 نیز به صورت اینترنتی فرهنگیان را پذیرش کند.

آیا قصد سفر به  کیش در عید نوروز را دارید؟  گفتگوها درباره این موضوع را ببینید و از تجربیات خود بگویید: سفر به کیش در عید نوروز

92/10/01


سالومه سیر
سالومه سیر