مسابقات جام حذفی تنیس از 25 بهمن ماه در کیش

رویارویی 20 تیم برای تصاحب جام حذفی تنیس در کیش/ غیبت تیم‌های لیگ برتری

مسابقات جام حذفی تنیس از بیست و پنجم بهمن ماه در کیش آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسابقات جام حذفی تنیس در حالی از بیست و پنجم بهمن ماه پیگیری می‌شود که از میان تیم‌های حاضر در لیگ برتر، تنها تیم گاز تهران (قهرمان سال 91) برای حضور در جام حذفی آمادگی خود را اعلام کرده است و سایر تیم‌های لیگ برتری به دلیل مشکلات مالی در این دوره غایب هستند. البته با این وجود، تیم‌های زیادی از شهرهای مختلف ایران در این رقابت حضور دارند، به طوری که 20 تیم از شهرهای تهران، اصفهان ، مازندران، چهارمحال و بختیاری ، فارس و ایلام اعلام آمادگی کرده‌اند.

همچنین در این دوره شاهد حضور تنیسورهای خارجی نیز خواهیم بود که این موضوع بر جذابیت رقابت‌ها می‌افزاید، به طوری که تیم پرسپولیس تهران که برای اولین سال در جام حذفی به رقابت می‌پردازد، بازیکنی از کشور پاکستان و با رنکینگ 1740 را در اختیار دارد.

تیم مبنا مدیران نیز بازیکنی از چک و با رنکینگ 487 به خدمت گرفته و در تیم جهان ماکارون تنیس بازی از مجارستان حضور دارد.

به این ترتیب مسابقات جام حذفی تنیس در بیست و چهارم بهمن ماه قرعه کشی می‌شود و تیم‌ها یک روز بعد (بیست و پنجم) به مدت یک هفته‌ در کیش به رقابت می‌پردازند.

به گزارش ایسنا، مسابقات جام حذفی در بخش بانوان نیز با حضور 14 تیم پیگیری می‌شود که برخلاف آقایان، در این دوره چهار تیم از لیگ برتر(البرز گاز کیش، گاز تهران، آکادمی تنیس شیراز و پردازشگران الکترونیک ارومیه) حضور دارند.

زمان قرعه کشی این رقابت‌ها سی‌ام بهمن ماه است و از یکم اسفند ماه نیز تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی به مدت یک هفته‌ در کیش با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

91/11/23


سالومه سیر
سالومه سیر