تجهیز خطوط هوايي كيش به 7 فروند هواپيماي جديد

مدير عامل منطقه آزاد كيش در گفت و گو با فارس خبر داد:

خطوط هوايي كيش به 7 فروند هواپيماي جديد مجهز مي‌شود

 

خبرگزاري فارس: مدير عامل منطقه آزاد كيش گفت: كيش اير از دو سال پيش هفت هواپيما خريداري كرده است كه زمينه تحويل گيري آن فراهم شده و به زودي به خطوط هوايي كيش اضافه مي‌شود.

داوود مددي در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس در خصوص توسعه خطوط هوايي جزيره كيش اظهار داشت: شركت‌هاي هوايي مختلفي در خطوط كيش فعاليت مي‌كنند به طوري كه در حال حاضر هواپيماي ارم دو هواپيماي 757 وارد كرده كه اين هواپيماها پهن پيكر است و مي‌تواند سرويس هاي خوبي براي افرادي كه نمي‌توانند با هواپيماهاي متوسط پرواز كنند بدهند.

وي افزود: كيش اير از دو سال پيش هفت هواپيما خريداري كرده است كه زمينه تحويل گيري آن فراهم شده و به زودي به خطوط هوايي كيش اضافه مي‌شود.

مددي در خصوص توسعه خطوط هوايي بين المللي كيش اظهار داشت: قبل از توسعه خطوط هوايي بين المللي بايد به دنبال استانداردسازي ارائه خدمات در اماكن اقامتي باشيم.

وي افزود: آموزش هايي در نظر گرفته شده تا نوع ارائه خدمات به توريستها بر اساس استانداردهاي بين المللي باشد لذا در همين راستا شركت خدمات گردشگري را تشكيل داده‌ايم تا استانداردسازي هتلها و آموزش خدمه آن را هرچه سريعتر انجام دهيم.

مديرعامل منطقه آزاد كيش گفت: بايد گريد بندي هتلها اصلاح شود كه در حال آموزش و انجام مقدمات است كه نيازمند زمان و ثبات مديريت و پرسنل هتل هاست كه در اين راستا تعاوني‌هاي تشكيل شده تامسائل مسكن نيروهاي خدماتي در اماكن اقامتي را فراهم كنند.

وي افزود: قرار بود درجه بندي هتلها را با همكاري يك شركت اتريشي انجام دهيم كه مشكلاتي به وجود آمد و نتوانستيم در آن زمان قرار داد ببنديم كه اخيرا مشكلات در حال حل شدن است و به زودي قرارداد آن بسته مي شود.


منبع

88/03/08