خاطرات و یادداشتهای شما از جزیره کیش

این بخش برای خاطرات و یادداشتهای شما از کیش در نظر گرفته شده است. از دوستان عزیز خواهش میکنیم برای پرسش و پاسخ از تالار گفتگو بخش پرسش و پاسخ هاي قبل از سفر استفاده نمایند.

سالومه سیر
فرنوش
سلام كيش بهشت است .همه به ان جا برويد
90/11/06
مریم
سلام به همه شما که وقت میگذارید واطلاعات خودتو نو در اختیار همدیگر میگذارید من هم دارم میرم هتل داریوش اگه میشه اطلاعات بدهید ممنون
90/11/05
سعیده
یبار بادوستم رفتیم کیش. مجردی . خداوکیلی 2تا دختره تنها فقط اونجا میتونن امنیت رو حس کنن !
90/11/04
پروانه
سلام من پروانه با همسرم اومدیم کیش چند روز پیشا ما وقتی که از بازار هرمز به هتل اومدیم همسرم حسین گفت واااااای مامولک از اونجایی که من از مامولک وحشت دارم جیییییییییغ زنان به سمت در اومدم درو که باز کردم یه اقا با لباس ابی (مسول تاسیست )اومد و گفت مشکلی دارین؟ میتونم کمکتون کنم؟منم گفتم مارمولک اومده تو اتاق... اون اقا هم که واقعا شجاع و نترس بود با هیکلی ورزشکاری اومد که مامولکو از دست حسین بگیره که مامولکه از دست حسین فرار کرد طوری که رفت تو یقه اون اقا... اون اقا در کمال خون سردی بود و مامولکو گرفت و داخل یه شیشه کرد ...دلیلش رو پرسیدم ؟اون گفت نامزدم گفته اومدی واسم مامولک بیار اخه اونم میترسه ولی دوس داره از نزدیک یه بار مامولک ببینه
90/11/03
نازی و عباس
سلام من و همسرم عباس اقا با 2 تا از دوستامون الی و وحید اومدیم هتل اریان یه خاطره دارم که میگم... اقای مسول تاسیسات اون هتل تو اسانسور گیر کرد من و عباس اقا اونو نجات دادیم که خاطره تلخ و شیرینی بود ما راضی بودیم از هتل
من و همسرم حسین به مدت 2 هفته تو کیش از بهترین روزای عمرمون بود که پانتومیم بازی کردیم با الی اینا و بادوم خوردیم با خواهره پیوسته جت اسکی قیمه چرب و تاتیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سفر عالی و به یاد موندنی بود ...
90/11/03
مهناز
ما دی90 رفتیم کیش. در کل سفر خوبی بود اگر خیلی دنبال ایرادگیری نباشیم اما اشتباه بزرگی که ما کردیم را لطفا تکرار نکنید و به هیچ وجه فریب دفتر گردشگری آترین که داخل سالن شماره 4 مهرآباد را نخورید. اولا تمام این تخفیفها را از داخل هتل با قیمت مشابه یا حتی کمتر میتوانید تهیه کنید .پرواز ما 6:20 صبح بود و کمی وقت داشتیم از تخفیفاتی که این کیوسک میداد 96هزار تومان با کارت بانکی خرید کردیم اما رسید مشتری را نداد و گفت کاغذ دستگاه تمام شده خدا را شکر که پیامک بانک سریع ارسال شد و متوجه شدم آقا 960 هزارتومان برداشت کرده و باتوجه به اینکه بانک تعطیل بود هیچ کاری برای برگشت پول انجام نداد و حتی وقتی از ایشان رسید پول را خواستیم در حین نوشتن رسید با ناراحتی معترض بودند که چرا ما به ایشان اعتماد نمیکنیم!!!!(البته ایشان از اشتباهی که کردند خیلی عذرخواهی کردند) خلاصه رفتیم کیش و به دفتر آترین در کیش مراجعه کردیم. برای حفظ آبرو یک بلیط شاتل به ما دادند همانجا من گفتم که ما دونفر هستیم و ایشان اطمینان داد که بلیط 2نفره است اما روز بعد که میخواستیم از بلیط استفاده کنیم کلوپ قبول نکرد و گفت یکنفره است (هنوز آنقدر مثبت فکر میکردیم که گفتیم کلوپ اشتباه میکند!!)و زنگ زدیم آترین اما خیلی راحت اعلام کردند که بلیط یکنفره است ما هم گفتیم مشکلی نیست و اصلا خودمان هزینه را پرداختیم اما اینکه دروغ بشنویم خیلی رفتار زشت و غیرحرفه ای بود!
اما ماجرا متاسفانه همینجا ختم نشد سومین روز و سومین شرمندگی آترین!! با توجه به ساعت تخلیه هتل و ساعت پرواز برای بعدظهر بلیط کشتی آکواریوم خریده بودیم که زنگ زدند و اطلاع دادند که کشتی رفته بندر و تا چند روز آینده نمی آید!!!!
در ضمن زیاد هم به راهنمایی رانندگان تاکسی برای رستوران و خرید توجه نکنید
90/11/02
سایه
سلام. تقریبا دو هفته پیش من کیش بودم. تنها اومدم و اونجا با الهام و ارسلان که نزدیک دو ماه از ازدواجشون می گذشت آشنا شدم. شب اولی که کیش بودیم قرار کذاشتیم تا صبح بیدار باشیم که طلوع رو ببینیم. از اونجایی هم که به ما اطلاعات غلط داده بودن فکر کردیم ساعت 5 خورشید طلوع می کنه. خلاصه تا ساعت 4 صبح اسکله تفریحی بودیم. از اونجا هم رفتیم ساحل مرجان. انقدر هوا سرد بود که نگو. ما هم به خاطر اینکه از سرما نلرزیم رفتیم زیر سر سره پارک نشستیم. خلاصه مثل بدبخت بیچاره ها بودیم تا اینکه بالاخره ساعت 8 خورشید خانوم طلوع کرد. ولی کلی بهمون خوش گذشت.
90/10/30
ریحانه
جدی چی میشد اگه همه شهرای ایران مثل کیش با نظم و تمیز و آرامش بخش بود؟ اگه برای کیش اتفاق افتاده پس شهرای دیگه هم میتونه بشه.
قوانین راهنمایی رانندگی اونجا شدیدا رعایت میشه. تو خیابان ها یه ذره آشغال پیذا نمیشه. اراده میکنی تاکسی جلو پاته...
90/10/28
بهنام
سلام. من 22 ساله که بصورت حرفه ای مسافرت میکنم چون راهنمای توریستم. معمولا با توریستهای ایتالیایی و فرانسوی. وقتی رفتم کیش ، این جزیره رو از لحاظ ساختار ایران 1410 ،رانندگی ایران 1520 ، غذا ایران 1340 ، قیمتها ایران 1391 و تفریحات ،سن پترز بورگ 1965 دیدم. اما هر چی باشه خیلی خیلی از دبی و تمام امارات بهتره چون ایرانه و با اینکه تو کیشی هیچوقت مات نمی شی.
90/10/25
حسين
با سلام. خدا وكيلي من ديروز از كيش آومدم زميني رفته بودم ببينم چه جوريه. وقتي رسيديم بندر لنگه گفتن برو بندر چارك رفتيم اونجا گفتن لنكراف نيست از اين جور حرفها اذيتتون نكنم. ديدم مقرون به صرفه نيست شب خوابيديم مسافر خونه و بعد صبح حركت كرديم با اتوبوس دريايي رفتيم كيش فكر نميكردم اينقدر جالب باشه من تقريبا همه جاي ايران را رفتم. بعد از رسيدن چند هتل پنج و چهار و سه ستاره رفتيم. قسمت نبود همگي گفتن جا نداريم منم گفتم بريم هتل داريوش. بجان مادرم اگر دوست داريد حال كنيد. بهترين غذا. بهترين تعارف. بهترين منظره. قشنگترين ايران باستان بريد داريوش البته بي خيال پولش بايد بشويد. خدا وكيلي اين پولها بايد خرج بشه ولي چه خوبه بهترين جا خرج بشه حالشو ببرين. وقتي رفتين ياد منم بكنيد كه راهنمايي كردم ضرر نميكنيد.
90/10/24
پسوند
فكرميكنم درموردهتل ارم بعضي ازدوستان خيلي مغرضانه حرف ميزنن راستي اگه ماخودمون باشيم چقدربه ديگران سرويس ميدهيم؟
بهرحال اميدوارم درهمه جا به همه خوش بگذره
من يكي دوماه پيش كيش بودم هتل ارم عالي بودمخصوصا جنگ شبانه ش
بعدازمدتي يه دل سيرخنديدم موسيقي هم عالي بودتوسط آقاي خندان اجراشد
به من كه خيلي خوش گذشت
موفق باشيد
والسلام علي من اتبع الهدي
90/10/24
مهرنوش
با سلام.
من و دوستانم از 15 تا 19 دي در هتل ارم سه ستاره اقامت داشتيم. راستش وقتي نظرتان مثبت درباره هتل را مي خوانم شگفت زده مي شوم و به قدرت انطباق اين دوستان غبطه مي خورم. اگر هنوز تور نگرفته ايد، بهتر است به هتل ديگري برويد ولي اگر كار از كار گذشته خيلي ناراحت نباشيد با چشم پوشي از بعضي مسايل و خوش بيني مي توانيد اقامت خوبي دركيش داشته باشيد. در زير توصيه هايي كه فكر مي كنم مفيد است را يادآورمي شوم:

1- با توجه به پخش بودن بوي فاضلاب در محوطه و بعضي اناق ها و وجودانواع حشرات دراتاق هاي طبقه همكف، سعي كنيد اتاقي درطبقات بالا به شما بدهند.

2 - با خودتان ملحفه، دمپايي، حوله و صابون و شامپو ببريد. با همراه داشتن كمي ماده ضد عفوني مي توانيد توالت فرنگي را هم تميزكنيد: مال اتاق ما نظافت نشده بود وآثارحضورگذشتگان درآن پيدا بود!

3- با بستن سوراخ هاي چاه، درتوالت فرنگي، باز گذاشتن آب هنگام استفاده از دستشويي و باز گذاشتن پنجره مي توانيد تا حدي بوي پخش شده در سرويس را كنترل كنيد. اگر بو در اتاق هم پيچيده اصرار كنيد اتاق شما را عوض كنند.

4- با غذاي رستوران صرفا سيرمي شويد، غذا تكراري است و مواداوليه و نحوه پخت نامناسب است. انتظار خود را پايين بياوريد. مي توانيد از فست فود هتل استفاده كنيد. غذاي خوبي دارد و تميزتر از رستوران است. پيتزاي گوشت آن را امتحان كنيد.

5- درفصل هاي سرد، شب ها كمي خنك است. اگرگشت پارك دلفين ها را مي گيريد،‌ برخلاف سرويس سايرهتل ها،‌ سرويس اين هتل براي برگشت خارج باغ مي ايستد و بايد مقداري پياده برويد همراه داشتن ژاكت گزينه خوبي است.

6- بعد ازگشت پارك دلفين ها رستوران بسته است، ازفست فود استفاده نماييد.

7- به نظرمي رسد مديريت هتل از يك بار حضور مسافر در هتل راضي است ودلش نمي خواهد دوباره ما را ببيند به همين دليل كاركنان رفتار حرفه اي ندارند، هتل تميز نيست، و از سرويس برگشت به فرودگاه هم خبري نيست.

8- استفاده از كافي شاپ فضاي باز را فراموش نكنيد. درشب خيلي لذت بخش است.

9- اگر ازهيجان ترس لذت مي بريد از كلبه وحشت هتل استفاده كنيد. واقعا ترسناك است والبته بعدش خيلي مي خنديد(من ترسو هستم ولي دوستان كه استفاده كردند، هم وحشت كرده بودند هم برايشان لذت بخش بود)

10- هتل فضاي قشنگي دارد كه مي توانيد از آن بهره ببريد. درضمن با رفتن به طبقه نهم هتل پنج ستاره منظره زيباي جزيره و دريا مقابلتان گسترده مي شود. آسانسورهم شيشه اي است وحين بالا رفتن زيبايي خاص خودش را دارد.

11- دوستان ما ازگشت جزيره راضي نبودند به خصوص كه در برگشت جلوي شانديز پياده شان كردند و مجبور شدند خودشان به هتل برگردند. من از گشت پارك دلفين ها استفاده كردم كه خيلي خوب بود وتعريف كشتي نويد راهم مي كردند.

12- ديگر دلم نمي خواهد به اين هتل برگردم ولي ما سخت نگرفتيم و در همين هتل هم بهمان خوش گذشت اميدوارم شما هم سفرخوبي داشته باشيد.

خدا را شكر كنيد كه هتل ارم 5 ستاره را نگرفته ايد كه باهمين اشكالات مواجه است و پولتان هم برباد رفته مي دهد.
90/10/24
سارا
سلام من و همسرم با دوتا از دوستام با همسراشون 15/10 تا19/10هتل ارم بودیم هتل که افتضاح بود ولی یه چیز باحال تو فضای هتل بود به اسم ربات هوشمند که سواریش واقعا خیره کننده بودما با همه بچه ها رای گرفتیم سگوی یا همون ربات هوشمند از همه چیز تو کیش باحال تره اگه رفتید کیش حتما برید
90/10/24
دریا
دوست عزیز پرسشگر..
ببینید من کیش غواصی رفتم با دوستم میبرن وسط دریا البته وسط دریا هم نه زیاد خیلی معمولیه بهتون میگن 40 دقیقه در حالی که 15 دقیقه است 20 دقیقه رفت و برگشت و قایق سواریشه و معطلی هم بماند اگه عده خیلی زیاد باشه همه با طناب دستاشون به هم بسته میشه و میرن زیر اب عده کم باشه یک ربع یک ربع میبرن زیر اب و چند تا ماهی ومرجان و همین ..میگم ما نفری 50 دادیم که البته قایق سواریش فقط میارزید همین... انتالیا از صبح خودشون میان هتل دنبالتون نفری 120 دلار گرفتن تیر ماه تا بعد از ظهر من نرفتم دوستم وهمسرش با همسرم رفتن خیلی خیلی بهشون خوش گذشته بود به علاوه نهار به علاوه دو سری رفتن زیر اب دو تا 45 دقیقه و آخرشم مدرک میدن بهتون مدرک (حالا نه مدرکی که شما خیلی ماهرید و اینا نه ولی از بعدمعنویش خیلی عالیه) قبل از این که برید غواصی اموزش دارید کیش 10 دقیقه اموزش بود که حرکات دست و صورت و... اینا رو میگفتن اونجا خیلی دقیقتر بوده خلاصه حسابی بهشون خوش گدشته بود همسر من میگه عمرا دیگه اسم غواصی رو تو کیش بیارم انگار میری شنا تو دریا و بر میگردی کلی هم خالیت میکنن خوب که میرسی وسط دریا میگن عکس نگیری به پشیمون میشی و... وای عکسی که گرفتیمم حسابی سرمون کلاه رفت یک سی دی میدن بهت که عکس همه هست حالا مگه ادم خودش و تشخیص میده تازه کیفیتم افتضاه..عکسای غواصی انتالیا کیفیت 20 با دوربین حرفه ای و... میگن اموزششم خیلی خیلی عالیه اونجا...به قیمتشم واقعا میارزه اون موقع 120 دلار یعنی تیر ماه که گدشت میشد 130 هزارتومن ..امیدوارم توضیحی که میخواین و داده باشم
90/10/23
مهین
ما از تاریخ19/10/90 تا 4روز کیش بودیم هتل ارامیس در حد یک هتل 3 ستاره هستش ولی 4 تا ستاره داره.شاندیز صفدری خیلی خوب بود مخصوصااون محمد که خیلی هنرمند بود.کشتی نوید هم خیلی خوب بود حسابی خندیدیم.
قنات قدیم هم که اطرف کیش بود هزینه الکی میگیرن نفری 10000 تومان که خیلی دزدند و بدردم نمی خوره.
90/10/22
ارسال نظر در بخش خاطرات و یادداشتها
راهنمای ارسال نظر:

1) خاطرات و یادداشت های خود درباره جزیره زیبای کیش را در این بخش بنویسید. هرچه دل تنگت می خواهد بگو !

2) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

3) لطفا نام و ایمیل معتبر خود را در فرم زیر وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
ایمیل


با کلیک بر روی دکمه ارسال ، تایید می نمایید قوانین سایت
را خوانده و قبول دارید.
سالومه سیر