خاطرات و یادداشتهای شما از جزیره کیش

این بخش برای خاطرات و یادداشتهای شما از کیش در نظر گرفته شده است. از دوستان عزیز خواهش میکنیم برای پرسش و پاسخ از تالار گفتگو بخش پرسش و پاسخ هاي قبل از سفر استفاده نمایند.

هتل کیش
تور کیش
محمد
سلام من محمد هستم و22
از جزیره امدم واقعا زیبا بود
89/11/24
یه دونه
کیش خیلی خیلی خوب بود...ایندفعه از همیشه بیشتر توو ساحل بودم و لابلای ماسه ها غلت زدم و آسمونو تماشا کردم...از همیشه بیشتر.
یه ساحل کشف کردم که انگار فقط ماله ما 4تا بود و هیچ کس اونجا نبود! حتی آسمونش هم خبری از چتر بازی و اینا نبود...روو آبم کسی جت اسکی و قایق سواری و اینا نمی کرد...سکوت مطلق با بک گراندِ آبیِ آبی با خدا. همین.
آدم دلش میخواست ساعتها بخوابه اونجا و فکر کنه...شاید به هیچی!
89/11/24
E/\/\4D
سلام به بچه های هلوکیش.من عماد 22.
من پس فردا میام کیش و امروز که اومدم اینجا همه اطلاعاتی که میخواستم رو گرفتم.واقعا دمه همتون و هرچی جوون با صفا گرم.
همگی موفق باشین
89/11/22
امین
من وهمسرم عید90می خواهیم بریم کیش آخه تازه ازدواج کزدیم ومیخواهیم بریم ماه عسل دوست دارم کیش رو ببینم وازجاذبه های اونجااستفاده کنم
89/11/20
مهبد
دوستان سلام
يادش به خير پارسال 7اسفند رفتيم كيش چقدر خوش گذشت واز همونجا برنامه ريختيم براي اسفند امسال اما خوشبختانه امسال نمي تونيم بريم چون منتظر يه مسافر كوچلوي خوشگليم كه انشال.. بعدا با اون سه نفري مي ريم كيش قشنگگگگگگگگگگگگگگگگ.
خوش باشيد دوستان
89/11/19
حسین
سلام به همه دوستان هلوکیش.من همین دیروز از جزیره کیش برگشتم.الآن خیلی حالم گرفتس چون در این 4روزه که در جزیره بودم آرامش خوبی داشتم و حالا که برگشتم دوباره اول مشکلات و سختیاست. هوا فوق العاده بود فقط خیلی باد میومد که البته زیاد اذیت کننده نبود.حتما از دوچرخه سواری کنار ساحل استفاده کنید.سینما چهار بعدی را هم از دست ندهید چون خیلی هیجان داره وآدم را با یک تجربه جدید آشنا میکنه.تا میتونید اونجا کمتر بخوابید و از وقتتان بهتر استفاده کنید تا بعد مثل من حسرتشا نخورید
با آرزوی لحظاتی خوش برای همه شما
89/11/19
داریوش زمانی
با سلام به هموطنان عزیزم بخصوص مسولان جزیره
چون روی سخنم با ایشان هستش.خدا وکیلی سعی کنید مثل کشورهای عرب همسایه مان با ارائه خدمات بهتر و قیمتهای مناسب موارد تفریحی ( جت اسکی و غواصی و پارک دولفین ها و ......)کاری کنید همه بتوانند از این موهبت میهن عزیز اسلامیمان استفاده کنند.

با سپاس بیکران داریوش زمانی
89/11/17
حمیدرضا
حتما از تالارگفتگو سایت دیدن کنید

http://www.hellokish.com/forum/
89/11/16
صدف
سلام عید 89 ما 5 نفر تصمیم گرفتیم بریم کیش صبح 13 فروردین 5 صبح رفتیم فرودگاه و با پرواز زاگرس 7:30 ...روز اول همه چی عالی بود ..رفتیم ساحل مرجان و بعد از ظهر هم پاساژ و شب هم رستوران هتل که هتلمون ارم5 بود و با موزیک که عالی بود بعد از شام هم رفتیم اسکله تفریحی و تا 5 صبح اسکله بودیم ......روز دوم هم رفتیم ساحل و شب هم رفتیم فست فود و از 12 شب تا 6 صبح ساحل بودیم و کلی قدم زدیم خلاصه همه چیز در حد عالی بود روز سوم تصمیم گرفتیم برای شام بریم شاندیر صفدری که خیلی خوب بود رفتیم و جاتون خالی بود با موزیک زنده و شام ...........چند تا میز بغل ما 3 نفر بودن ...وقتی برنامه تموم شد موقع برگشت چون خیلی شلوغ بود ما مجبور شدیم با یه ون بیایم و 3 نفر میز بغلی ما هم تو همون ون بودن خلاصه ما با هم دوست شدیم و ما همه وفتیم اسکله و اونا بقیه اشون که 5 نفر دیگه بودن اومدن و همگی تا 7 صبح یعنی تا طلوع آفتاب لب ساحل نشستیم ......فردای اون روز همه با هم رفتیم بانانا و جت اسکی گرفتیم تا بعد از ظهر خلاصه خوب بود تا شب که همه با هم رفتیم کارتینگ .......و از اونجایی که ما باید فرداش بر میگشتیم کلی گشتیم و دوباره شب رفتیم ساحل و تا صبح با هم بازی و سرگرمی هایی که بلد بودیم لب ساحل بازی کردیم .......خلاصه خیلی بهمون بطور باور نکردنی خوش گذشت
فردای اون روز ما ساعت 8 شب پرواز برگشت امون بود و از 2 ظهر رفتیم جت اسکی و چون با هم خوش میگذشت ناراحت بودیم که ما داریم بر میگردیم و دوستامون هم میگفتن چون ما هنوز هستیم پروازو کنسل کنید ولی چون چارتر بود نمیشد....خلاصه یکدفعه ساعت 5 از آژانس بهمون زنگ زدن که پرواز شما کنسل شدهَ که ما همگی صدای جیغمون ساحلو برداشت ولی نمیدونستیم تازه آغاز گریه است....کلی کیف کردیم و دوباره ما زنگ زدیم آژانس که میخواییم 2 روز هتلمونو تمدید کنیم .... شب رفتیم همه با هم با دوستامون دوچرخه سواری و شام همه 13 نفر با هم رفتیم دوباره شاندیز بیچاره خواننده تعجب کرد که ما 2 روز قبل جدا بودیم الان با همیم و اونجارو کلی شلوغ تر کردیم یعنی ترکوندیم 2روز همینطوری گذشت و 7 شب پرواز برگشت داشتیو البته تا 5 غروب با جت اسکی دریا بودیم که ما خداجافظی کردیم و با 4 نفر از اونا که بلیط نداشتن رفتیم فرودگاه چشمتون روز بد نبینه اسم ما توی لیست پرواز نبود و ما از پرواز جا موندیم و کلی دعوا کردیم که چرا اینطوریه ولی کسی جواب نداد و 4 از دوستامون همونجا 15 دقیقه قبل از پرواز ما بلیط خریدن و برگشتن و بیخبر از اینکه ما موندیم خلاصه رییس آژانس اومد فرودگاه وبلیط ساعت 11:30 شب رو برامون ok کرد و ما وقتی دیدیم وقت داریم با اون چند نفر دیگه از دوستامون رفتیم پاساژ خرید تا ساعت بشه 11 که بریم فرودگاه که از قضا سرمون به خرید گرم شد و وقتی رفتیم فرودگاه از پرواز جا مونده بودیم البته پرواز 11 بوده که به ما گفته بودن 11:30 و خلاصه چون پرواز 8 شب بخاطر اشتباه اونا ما تو لیست نبودبم دعوامون شد که بعد هم فهمیدیم پرواز 11 هم بلیط ما ok نبوده ما ما موندیم تو خیابونهای کیش و رفتیم سوییت گرفتیم ساعت 1شب البته همه با گریه وچون از طرف خوانوادهامون با توجه به فشار تماسهای بیشمارشون که برسید خونه ما میدونیم با شما و دیگه پشت گوشتون و دیدین کیش میبینید همه سکته زدیم و تا صبح اشک ریختیم و فرداش از 7 صبح رفتیم فرودگاه و توی نمازخونه نشستیم که با تماس ما به اژاس و تماس بیش از حد خوانواده هامون به فرودگاه کیش با هزار تا بد بختی که دیگه طولانی می البته الان همشه واسه 8 شب بهمون بلیط دادن البته میگفتن تا 3 روز دیگه بلیط نیست و ما چمدان هامون و گذاشتیم توی اتاق یکی از کارکنان فرودگاه که راحت تر باشیم ..... وای ... از قرار این آقا از ساعت 5 در اتاقشو قفل کرد و رفت و ما تا ساعت 7:30 منتظر این آقا بودیم که بیاد و چمدان هامونو بده که بدیم با کانتر تا کارت پرواز بگیریم که بالاخره دوباره داشتیم جا میموندیم که اومد و ما کارت پروازو گرفتیم و با 10 دقیقه تاخیر ......بعو 1 ساعت و 30 دقیقه رسیدیم که بازم باورمون نمیشد که برگشتیم
اینم از خاطره ما 5 نفر که البته الان هم همه با اون اکیپ که اونجا دوست شدیم دوست های خیلی خوب هستیم و اونجا به ما کلی کمک کردن
89/11/14
reza
من 11/7 كيش بودم هر اطلاعي هر كي ميخواد بگه در حد توان درخدمتيم!
89/11/12
محمدرضا
باسلام و عرض ادب و تواضع به همه شما عزیزان ومخصوصا" مدیریت محترم وعزیز این سایت و کلیه همکارانی که در تهیه و تدوین و ویرایش و بروز رسانی این سایت زیبا تلاش و کوشش می کنند. عزیزان خسته نباشید.
این سایت زیبا و پرمحتوا و مفید نماد رشد و ارتقاء فرهنگی و مدنیت بوده به همه شما عزیزان نقش آفرین این عرصه فرهنگی و بالندگی تبریک و خسته نباشید و خدا قوت عرض می نمایم. دست همه شمارامیبوسم.
89/11/12
مهران
من تا دو روز دیگه با خانواده میخام برم کیش. آخرین بار 6 سال پیش کیش بودم و خیلی به ما خوش گذشت. ای کاش حد اقل سالی یک بار می شد بریم کیش . واقعا جزیره قشنگیه.با هوای فوق العاده در زمستون.الآن خیلی هیجان دارم.امیدوارم به همه عزیزانی که میخوان برن کیش خوش بگذره و کسانی هم که تا حالا کیش نرفتن هرچه زودتر برن.
با تشکر از مسئولین این سایت
89/11/12
طاهر
من وهمسرم اوایل بهمن کیش بودیم.ارامش وهوای پاک کیش را هرگز فراموش نمی کنیم.ساحل کیش بسیار تمیز واب دریا زلال است بر عکس شمال از مردم خواهش میکنم محیطزیست را الوده نکنند.ووقت خود رادر بازارها تلف نکنندکه جز خستگی وپشیمانی نتیجه دیگری ندارد در ضمن هتل فلامینگو را به همه پیشنهاد میکم که نهارو صبحانش حرف نداره.
89/11/10
الهام
سلام.من و همسرم اذر 87 کیش رفتیم کلی خاطرات خوشگل از اونجا داریم .دوچرخه سواری.پیاده روی کنار ساحل.نشستن تو الاچیق پارک مرجان رو به دریای ابی و درخشان با چاشنی خنده وحرف...از اون موقع لحضه شماری می کنم واسه دوباره رفتن به اونجا .پارسال نشد بریم کیش بجاش رفتیم قشم.اما واسه اخر بهمن تونستیم مرخصی بگیریم برا رفتن به کیش.نمی دونید از حالا چقد هیجان زدم
89/11/10
نسرین
با سلام من اولین باره که وارد این سایت شدم خیلی استفاده کردم چون میخوام اگه خدا بخواداخر بهمن برم.خوش باشید...
89/11/09
ارسال نظر در بخش خاطرات و یادداشتها
راهنمای ارسال نظر:

1) شما میتوانید خاطرات و یادداشتهای خود و یا هر مطلبی درباره جزیره زیبای کیش را در این بخش بنویسید.

2) وارد نمودن ایمیل اختیاری میباشد، اما پیشنهاد میکنیم جهت ارسال نظر در زمانهای مختلف، ارسال نظرات متعدد (اعضای یک خانواده یا یک گروه)، پیگیری نظر (در صورت عدم تایید) یا ویرایش نظر، ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد و برای مدیریت سایت محفوظ است.

3) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
اختیاری ایمیل


تور کیش -  دیاکو پرواز
تور کیش