خاطرات و یادداشتهای شما از جزیره کیش
سالومه سیر
نهاله
سلام اقای علیرضا.
درکیش برای پاراسل به شما اجازه بردن هیچ چیز رو به داخل قایق مخصوص پاراسل نمیدن چه برسه مونوپاد ببرید.خودشون فیلم و عکس از شما میگیرن و به شما میفروشند.
اگر دوست داشتید میخرید اگر نه پاک میکنن.به ما قیمت ۱۰۰ هزار تومان گفتند چونه زدیم ۶۰ خریدیم.این قیمت برای ۲۲ اسفند هستش که رفته بودم.کرایه ماشین حداقل قیمت برای حداقل مسیر ۷۰۰۰ تومان هست که مثلا از پردیس تا کشتی یونانی ۲۵ تومن تا بازار عربها ۱۰ تومن..در کیش ون و مینی بوس با کرایه ۱۵۰۰ تومن هست که همه جای جزیره میبرن.خوش بگذره
98/01/06
علیرضا
سلام.دوستان من یه سوال دارم.من میخوام 10 فروردین برم کیش.میخواستم ببینم واسه پاراسل میتونم منوپاد با خودم ببرم و فیلم برداری کنم و اینکه کرایه تاکسی چه قدر شده الان؟
98/01/05
صادقی
با سلام. من به همراه همسر و دو پسرم امسال از تاریخ 22 الی 27اسفند ماه از راه زمینی دریایی با لندیکرافت به کیش رفتیم. این سفر سومین سفر ما بعد از دو سفر هوایی قبلی در 5 سال اخیر به کیش بود. قبل ازسفر برای رفتن دریایی به کیش خیلی سرچ کردم ولی اطلاعات کاملی پیدا نشد برای همین خواستم اطلاعاتم را برای دوستانی که می خواهند سفر زمینی دریایی به کیش بروند بگذارم. اطلاعات نوشته شده در زمینه هتلها رستوران ها پاساژها و تفریحات صرفا از این سفر آخر نیست.
ما از اصفهان حرکت کردیم و پس از 5ساعت به شیراز رسیدیم دو راه تا بندر چارک وجود داشت ولی چون ما به شب می خوردیم و در مسیر باید توقف می کردیم از راه جاده لار رفتیم برگشتنمان از جاده عسلویه بود که من بیشتر دوست داشتم به لحاظ کیفی جاده ولی هر دو مسیر دو طرفه و خطرناک هست.
ساعت 10:30 به بندر چارک رسیدیم راه بندر چارک تا کیش دریایی2 ساعت و ربع بود و 1 ساعت هم معطلی سوار شدن روی لندیکرافت داشت و مسیر بندر آفتاب به کیش هم نیم ساعت زمینی دورتر است ولی هم هزینه کاپوتاژ کمتر و هم 1 ساعت و ربع سفر دریایی اش طول می کشه.
ما مسیر چارک رو انتخاب کردیم چون لندیکرافت اول ساعت 10حرکت کرده بود و تا 9 باید بندر چارک می بودیم که دیر شد و حرکت بعدی شد 3 عصر.
هزینه کاپوتاژ و.. 50 تومن رفت105تومان برگشت به شرکت دریایی دادیم و145 تومان رفت و 145 تومان برگشت به لندیکرافت دادیم که از این مبلغ 3 تا 15 تومن اش هزینه 3 نفر سرنشین بدون راننده بود. 15 تومان هم عوارض یعنی سر جمع هزینه رفت و برگشت ما شد برای خودرو با 4سرنشین 460 هزار تومان.
علت اینکه از آفتاب نرفتیم حرکت لندیکرافت ساعت 5 بود که ما می خواستیم زودتر بریم.
حدود ساعت 6:30 هتل بودیم. من هتل گامبرون را به مدت 3شب اقامت به مبلغ 930تومان برای سه شب از سایت جاباما رزرو کرده بودم که تا رسیدیم تایید شده بود و سریعا اتاق در ساختمان Bرا تحویل گرفتیم اتاق طبقه 6 رو به دریا و ویو شهری بود. من از این هتل معایب زیادی خوانده بودم ولی چون بعد از رزرو ام بود نمی شد کاری کرد. هتل به لحاظ کیفیت ماتریال و طراحی در حد هتل 4ستاره نبود ولی نسبت به دو هتل قبلی دو و سه ستاره ما(پارسیان و قائم فاز 2) بسیار بهتر بود. هر سه به لحاظ موقعیت مکانی یکسان بودند ولی متاسفانه نظرات سایت ها به لحاظ لک داشتن موکت اتاق ها درست بود و باید حتما دمپایی شخصی خودت رو می بردی ولی نظافت مبل ملافه ها یخچال و.... خوب و کامل بود امکانات هتلی در حد 4 ستاره کاملا رعایت شده بود. هتل دو ساختمان داشت که ساختمان A بهتر و با امکانات بالاترین بود (هزینه اش هم تقریبا 3 برابر بود)
صبحانه گامبرون کامل و خیلی بهتر از پارسیان و قائم بود. بنده هتل پارسیان رو به لحاظ نظافت بسیار دوست داشتم با اینکه قدیمی هست.
از نظر تفریحات کاملا سلیقه ای هست اینکه دوستان گفته بودند عکاسها همه جا هستند و.... ما در سفر قبلی خیلی مواجه شدیم از پارک دلفین ها تا گشت دور جزیره با اینکه دوربین خودمان دستم بود ولی ول کن نیستند ولی در سفر آخر چون ماشین شخصی داشتیم همه جا رو خودمون گشتیم و راحت بودیم.
از بازارها من برای خرید کیف و لباس و تی شرت و ادکلن و لوازم آرایش مرکز تجاری رو پیشنهاد می دم. مروارید هم کفش و عینک آفتابی ولباس زیر. مرجان لوازم آرایش لباس بچه و بهترین جا برای سوغاتی هایپراستار پاندا صندل ها ی خوشگل 35 تومن که اصفهان 75 بود کیف 180 اصفهان 280 بود ولوازم آشپز خونه دم دستی داره. پدیده اسباب بازی و بازار عربها کفش اسباب بازی لوازم آشپزخانه غیر برقی قابلمه سرامیک دم دستی 8 پارچه 500 شد. کیفیت اش رو نمی دونی ولی اصفهان سرامیکی4 تکه کمتر از 900 ندیدم. زیتون هم خوبه آرزو تره بقیه هست. خرید از کیش برای من به نظرم اختلاف 30 درصدی با اصفهان داشت البته جنس و مارک مشابه مثلا تیشرت پسرونه بود 90 اصفهان هم با 90 تومن می تونی یه کار عالی بخری ولی من مشابه دقیق اون تیشرت را پیدا کردم140. این موضوع برای همه ی کالاها صدق می کنه با 75 تومن پنکک اصفهانم هست ولی همچون کار و مارک رو اصفهان بعد اش دیدم 135. من از مارک های مثل زارا و... قیمت اصفهان خبر نداری ولی کیش توی حراج پایان فصل چکمه و نیم چکمه های فوق العاده شیک 800 شده بود 400. اما کیف دیوید جونز مدل های 390 تومانی کیش 250 الی290 بود.
در مورد غذا رستوران های کیش 3دسته اند لوکس با موسیقی زنده که کف هر پرس میشه 75 که با مخلفات نفری 100 میشه الی170. حالت دوم رستوران بدون موسیقی زنده که از کف قیمت 35 شروع میشه با مخلفات 45 الی125 و حالت سوم غذا بیرون بر ها هستند از 20 تومن تا 60 تومن بسته به غذایی که سفارش می دید فست فود هم 30 درصد همه چی گرون تره اصفهان بود.
از رستوران هم ما تجربه توتی فروتی ساحلی فودلند صبای اصفهان دارچین و غذا بیرون بر پردیس تهچین طلایی و هایپراستار رو داشتم که فودلند بهترین شون بود فستیوال فود هم فودلند بوف پارسیان که باز فودلند بهتر بود البته قیمت اش هم 15 درصدی بیشتر بود.
روز آخر که می خواستیم برگردیم لندیکرافت ساعت 8 شب بود که به دلیل طوفانی بودن دریا کنسل شد و ما هم هتل رو تحویل داده بودیم چون به روز های نزدیک عید می خورد اتاق شبی 310 تومانی ما شده بود 1100 که ما تصمیم گرفتیم از شماره ای که موقع ورود یه آقائی داد خونه کرایه کنیم یک شب فقط برای خواب 11شب تا 8 صبح 200 تومان که اصلا پیشنهاد نمی دم نه نظافتی نه امکانات نه....
شماره حمل و نقل دریایی از چارک به کیش رو براتون می گذارم می توانید هر زمانی خواستید سفر دریایی انجام بدید اطلاعات ساعت حرکت هزینه و... رو بگیرید.
97/12/29
صادقی
شماره خدمات حمل و نقل دریایی لندیکرافت
09177624917
09179483177
07644281184
09176842184
09171622184
09373486200
07644280566
97/12/29
محمد
سلام
من و همسرم سه روز کیش بودیم
از تفریحات دریایی غواصیو از سایت گرفتیم ک حدود 40 تومن ارزونتر بود ولی یک نکته بگم کسایی که فکر میکنند میترسن نخرن چون خیلی ها میرفتن ولی زیر اب نمیتونستن بمونن و هیچی از غواصی نمیفهمیدن و پولشون میسوخت.
نکته بعدی اینکه حتما قبل خرید هواشناسیو چک کنن چون ما شاتل خریدیم ولی بخاطر هوا روز اخر کنسل شد.
در مورد غذا اینکه از فودکورت دامون تعریف میکردن ولی افتضاح افتضاح افتضاح بود. از عمو اکبر تعریف میکردن که خیلی خیلی معمولی بود. از شاورما تعریف کردن ک نونش مونده و کیفیت بسیار پایینی داشت. دوستان اصلا گول تبلیغاتو نخورین
ما عطاویچ رفتیم ک خیلی خوب بود نسبت ب بقیه
در مورد مرکز خرید هم بگم که مرکز تجاری و پردیس 2 از بقیه خیلی خیلی بهتره
ما اصلا هزینه تاکسی ندادیم با ون رفت و امد کردیم که نفری 1500 بود.
بهترین تفریح از نظر من غذا دادن به ماهی ها توو اسکله بود.
97/12/24
محمد
با سلام خدمت همه .. من خودم از این سایت استفاده زیادی بردم و نظرات خیلی کمکم کرد حالا تجربه خودم و میگم ... از تاریخ 20 اسفند تا 22 اسفند سال 97 در هتل شایگان کیش اقامت داشتیم ... همه چی عالی و خوب و تمیز بود صبحانه مفصل و متنوع اتاقها تمیز راهنمایی و برخورد پرسنل خوب گشت دور جزیره هم عالی لیدرشم خانم توکلی بودن خوب بود .. استخر تمیز و خوب و اینکه کلا عالی فقط میز بارشون قیمتها دوبرابر بود مثلا چند تا نوشیندنی و تنقلات گذاشته بودن اخرش120 تومن باهامون حساب کردن که اونم خب تو هتل 5 ستاره طبیعیه و گرونه اما اگه قیمت غذا نهار و شام براتون مهمه داخل هتل نخورین که کلا دوبرابر حساب میکنن مثلا یه پرس جوجه 100 تومن میشه الان ... به بازارهای پانیذ و ونوس و مرکزتجاری و هایپر مارکت فوق العاده نزدیکه اما کلا غیر از شکلات هیچی دیگه خریدش به صرفه نیس اجناس فوق العاده گرونن و بی کیفیت کلا به نظرم چیزی نخرین بهتره فقط شکلات و تک و توک هم اجناسی که آف خوردن ... خودرو اجاره نکنین چون راحت میتونن اذیتتون کنن چون اکثرا ( نه همه) رنت کارای خودرو آدمهای ناتو و کلک بازین تاکسی راحت مسیرهای نزدیک و 10 تومن و مسیرهای دور رو 12 تومن میبره ... در مورد گردش هم اسکله تفریحی عالیه از وسایلشم قایق تندرو و پاراسل و غواصی خوبن با خانواده هم کشتی آکواریوم خوبه کشتی های دریایی پول دور ریختنه به نظرم کلی میگیرن و فقط یه مراسم چرت باغذای بی کیفیت بهتون ارایه میدن دلفینها هم باز گرون و بدرد نخوره اگه رفتین بیشتر هزینه کنین و شنای با دلفینها رو بگیرین اون خوبه ولی دلفیناروم خوب نیس فقط چند تا حرکت میزنن 135 تومن پولتون میره .. در مورد غذا پشت هتل شایگان عمو اکبر دریاییاش خوبه و قیمت مناسب . هایپر مارکت هم یه فست فودی بود عالی بود کیفیت و حجم پیتزا زیاد راحت دو نفر حتی سه نفر سیر میشدن .. فود لند هم بد نیس خوبه .. تاکسیها اصرار دارن ببرنتون میر مهنا گول نخورین چون اصلا کیفیت مناسبی نداره و جیبتونم خالی میکنن .. در مورد بازار عربها و خرید ماهی هم بگم که غروب برید اونجا چون در طول روز ماهیهای پرورشی میفروشن اما ماهیهای صیدی خوشمزه شیر و کافر غروبها بعد صید میارن که خوشمزن .. دیگه چیزی یادم نمیاد بگم .. امیدوارم مثه ما بهتون خوش بگذره و دلتون شاد و جیبتون پر پول باشه .. اگه از صحبتهای من رفتین و راضی بودین یه دعا هم برا همه ایرانیا بکنین زندگی خوبی داشته باشن .. مرسی
97/12/23
بابک
سلام من خیلی علاقه داشتم تو کیش خودرو رنت کنم و یکی از دلایل سفرم همین بود اما چند تا سایت رو دیدیم متاسفانه نظرات زیادی در خصوص کلاه برداری شرکتهای رنت دهنده وجود داره به این صورت که پول بیعانه که برای خلافی بلوکه میکنن و بعد از یک ماه باید پس بدن ولی معمولا پس نمیدن و شما هم چون کیش نیستید دستتون جایی نمیرسه
اگه دوستان جایی که اطمینان داشته باشه یا تجربه دارن معرفی کنن خیلی خوبه یا سایت هلو کیش این زحمتو بکشه
97/12/22
رویا
ما چهارروز از18تا21اسفندکیش بودیم برای اولین بار توی هتل پارسیان اقامت داشتیم که خوب بودهم تمیز بود هم برخوردشون خوب بودوهم اینکه به ساحل و اکثر مراکز تجاری نزدیک بود(چسبیده به مرکز تجاری کیش وزیتون و پانیذ)تا ساحل دودقه فاصله داره...حتما باخودتون قوری برقی ببرید چون چایی هم خیلی گرونه واونجا بعد خستگی میچسبه
درمورد خرید هم همه چی واقعا گرون بود اما خوب مجتمع تجاری کیش و دوتا پردیس ها از بقیه بهتر بودن ازنظر تنوع جنس و لوکس بودن اما اصلا ارزش خرید نداره
درمورد تفریحات هم پاراسل وشاتل عالیه پارک آبی هم بد نیست اما به اون همه پولی که بابت ورودی میگیرن نمی ارزه فقط توی تبلیغاتش خیلی جذابه کشتی تفریحی نرفتیم وقت نشد واما جُنگ بیخودترین چیزی بود که توی عمرم دیده بودم اصلاپول ووقتتون رو هدر ندید ونرید چون چهارتا آدم بی نمک میان و یه سری حرفای مسخره میزنن که اصلا خنده دار هم نیست بنظر من ....ما نصفه ی جنگ ولش کردیم اومدیم بیرون😒.بیشتر پولتون رو برای تفریحات ابی خرج کنید...پلاژ بانوان رفتیم که برای افتاب گرفتن خوب بود و برای دوساعت فقط لذت بخشه....کرایه تاکسی ها زیاده وتا میتونید ازمینی بوس ها استفاده کنید...غذا هم خیلیییی گرونه وهرجا هم بری به هرحال گرون درمیاد و چاره ای هم نیست...ودر نهایت حتما تفریحات رو از سایت بگیرید که هم تخفیفش خوبه وهم پشتیبانیشون عاااالی بود سریع تا خرید کنی خودشون تماس میگیرن برای هماهنگی
خوش بگذره
97/12/22
عفت فریدی
من تقریبا سالی یکبار میرم کیش تقریبا از هتلهای متنوعی استفاده کردم ولی هتل تاپ رز بعلت نزدیکی به ساحل و نزدیکی به پاسازها ترجیح میدم البته در حد دو یا سه ستاره هست.
هتل پارسیان هم از لحاظ نزدیکی به پاسازها موقعیت عالی داشت ولی ده دقیقه پیاده تا ساحل طول میکشه .
هتل داریوش برخلاف محوطه ولابی و رستوران که فوق العاده بود دریاچه و ایستگاه دوچرخه داشت اتاقهاش کوچیکه و مثل همه هتلهای کیش همه از شیرآلات و سرویس بهداشتی کهنه شکایت میکنند .مارو به دریا گرفته بودیم که باید میرفتی ایوان میدیدی از داخل اتاق زیاد ویو نداره.
هتل تماشا دوستاره بود ولی ویلایی هاش خوب وبزرگ بودند محوظش هم خوب بود.
مجتمع اقامتی احتشام کیش راد هم آپارتمان یک خوابه رزرو کردیم بد نبود نسبت به قیمت خوب بود
در مورد بازارها فقط پردیس یک ودو و پاساژ مروارید و مجتمع تجاری عالین وقت اضافه داشتین ونوس نزدیک اسکله هم خوبه
البته حتما ساحل مرجان رو از دست ندین هم پاسازش خوبه هم ساحل خوشگلی داره
از تفریحات پاراسل عالیه غواصی رو من زیاد جرات نکردم با قایق هم یک دور بگردین بهتراز کشتی آکواریوم و کف شیشه ای بدردتون میخوره
باز کسی سوال داشته باشه در خدمتم
97/12/19
آییگیین
سلام منم با همسرم از ۳اسفند تا ۶اسفند کیش بودیم
هتل نگرفتیم تصمیم گرفتیم خونه بگیریم چون قیمتاش بهتر بود یه سوییت یه خوابه برای سه شب رزرو کردیم اولش شک داشتم به سایت گفتم یوقت کلاه برداری نباشه حتی تا وقتی رسیدیم کیش هم استرس داشتیم چون همه ی پول رو باید پرداخت میکردیم ولی همونطور که نوشته بودن ترانسفر فرودگاهی داشت صاحب ملک اومد دنبالمون و همون خونه ی بود ک رزرو کرده بودیم و بسیار محترمانه برخورد کردن از ملک که راضی بودیم
از خود شخصی هم که خونه رزرو کردیم خوشبختانه ماشین هم رنت میدادن ماشین هم ازشون گرفتیم که هی نخوایم تاکسی بگیریم کلا پیشنهاد میکنم ماشین رنت کنید چون هرجایی ک دلتون میخاید هر ساعتی که اراده کنید میتونید برید مخصوصا دور دورهای شبانه تو خیابونای کیش با آهنگی که دوسداری
طبق گفته ی دوستمون پاساژها اصلا جنس های خوبی نداشتن و قیمت ها بسیار بالا بود به خاطر همین اعصابم خورد شد گفتم فقط بریم از مناظر و تفریحات لذت ببریم
تفریحات هم متاسفانه من فوبیا آب دارم پاراسل و غواصی نرفتم چون واااقعاااا خیلی میترسم، ساحل مرجان بسیار قشنگ بود، اسکله ی تفریحی ساحلش تمیز تر از مرجان بود، ساحل اسکله ی عرب ها هم واقعا آرام بخش بود، کشتی یونانی هم دم غروب خیلی قشنگ بود ولی بسیار شلوغ میشد. دوچرخه حتما سوار شید واقعا لذت بخشه. یکی از جنگ های شبانه رو هم برید چون واقعا دوستان حرفه ای برای ساعتی سعی میکنن خنده بر لبامون بشونن.
از کشتی ها هم کشتی نوید به گفته ی خود اهالی کیش سوار نشدیم کشتی آکواریوم رفتیم که اصلا بدرد نمیخورد
کلا دوسندارم از سفرمون بد بنویسم چووون واقعا عاااالی بود ولی خب این تجربیات من بود سعی کنید از تک تک لحظاتش لذت ببرید چون لحظه ی آخر دل کندن از اون آرامش و برگشتن به شهرهای افسردمون خیلی سخته
97/12/19
باران
سلام خدمت همه مسافرین جزیره زیبای کیش
ما 10 تا 14 اسفند 97 کیش بودیم و در هتل 4 ستاره ارم در طبقات بالای هتل و اتاق رو به دربا اقامت داشتیم .
قبل از سفر سایت و اطرافیان بسیار از این هتل بد نوشته بودن و ما را دو دل می کردن ولی اصلااااا اینوری نبود . به نظر من به این نظرات خیلی اکتفا نکگنید چه بسا اینا رقیب هتل هستن و می خوان هتل مربوطه رو بدنام کنند .
من و همسرم و دخترم بسیار از هتل راضی بودیم اصلا مشکل کمی اب خرابی شیرالات یا نمناکی اتاق نبود .
خیلی ملافه ها سفید و تمییز اتاق بزرگ با ویو خوب چایی ساز عالی تو اتاق بود یخچال اتاق انقدر سریع سرد می کرد نوشیدنی و اب معدنی حتی میز مخصوص گذاشتن چمدان داشت که خیلی خوب بود و نیاز نبود خم شی از روی زمین از چمدانت اشتفاده کنی رفتار پرسنل خیلی خوب بود غزاش خوب بود ناهارش بوفه ازاد بود و هر چقدر می خواستی می تونستی بریزی و بخوری . در کل به نظر من با توجه به موقعیت مکانی و بزرگ و پر ابهت بودن هتل و قیمت ان هتل خوبی بود و ما مشکلی نداشتیم .
97/12/15
احسان
سلام
ما ۴ شب در اسفند ۹۷ کیش بودیم گفتم تجربیاتمون رو باهاتون در میون بگذاریم
۱- هتلمون شباویز بود نکاتش عبارت بودند از نزدیکی به ساحل، بزرگی ویلاها (همه ویلاها ۵ تخته است یه خواب دو تخته و یه پذیرایی که سه تخت توشه)، نظافت متوسط، صبحانه متوسط، روزی ۲ بار سرویس رایگان به بازارها داره، مجموعه یکم قدیمیه ولی به نظر من چون معمولا خیلی تو هتل نیستید بهتره خیلی هزینه صرف هتل نشه و صرف تفریحات بشه. در ضمنوهتل تو مرکز جزیره نیست ولی تا ساحل مرجان پیاده ۲۰ دقیقه راه هست، ون هم همیشه از جلوش رد میشه.
۲- بازارها: بازارهای کیش دیگه اصلا به درد خرید نمی خوره یا خیلی اجناسش گرونه یا خیلی بنجل و بی کیفیت، همه اجناس چه گرون چه ارزون رو می تونید تو شهر خودتون با همون قیمت یا حتی پایینتر پیدا کنید مثلا یه ادوکلن رو تو مغازه یکی قیمت کرد گفت ۲۴۰ که همون موقع تو دیجی کالا سرچ زدیم زده بود ۱۲۰ یعنی دو برابر. به نظرم اگه میخاید چیزی بخرید حتما قبلش تو شهر خودتون قیمت گرفته باشید. حتی آرتا کیش هم دیگه مثل سالهای قبل نیست.
۳- تفریحات: ما پاراسل، شاتل، کشتی نوید دریا و گشت دریایی دو نفره رو تجربه کردیم که به جز کشتی نوید (که یه برنامه مسخره با یه غذای بی خود داشت) بقیش رو به همه توصیه می کنیم. همچنین ما یه موتور برقی از ساحل سیمرغ کرایه کردیم (دو نفره بود)که خیلی خوب بود
ضمنا گشت دریایی رو با همون قیمتی که توی سایت تخفیف زده بود از خود مجموعه گرفتیم (اولش یه قیمت می گفت بعد که گفتین تو سایت پایین تر زده گفت ما همون تخفیف رو خودمون می دیم)
۴- رستوران ها: ما چند نوبت از فودلند مرجان استفاده کردیم که خوب بود. یه بار رستوران حافظیه رفتیم که ماهی سرخ شده و میگو کبابی سفارش دادیم که عالی بود هم از نظر کیفیت هم از نظر قیمت. ماهی سرخ شده (جت ماهی) به قیمت ۳۲۰۰۰ تومن، میگو کبابی ۳۸۰۰۰ تومن چلو ۷۰۰۰ تومن و سبزی پلو ۸۰۰۰ تومن. ماهی سرخ شدش خیلی حجیم و خوب بود و میگوش خوشمزه بود. یه شب هم رفتیم رستوران رودکی که جوجه و کوبیده سفارش دادیم هر کدوم ۲۰۰۰۰ تومن که جوجش رو قیمتش خوب بود ولی کوبیدش رو نپسندیدیم
۵- همه جای جزیره رو با ون میشه رفت نفری ۱۵۰۰ تومن که خیلی خوبه چون جاهای مختلف جزیره رو می تونید ببینید فکر کنم تا ساعت یازده و نیم سرویساش بیاند.
۶- به نظر من بهترین کار تو کیش قدم زدن کنار ساحل و تماشای طلوع خورشید و شنیدن صدای دریا هست. موتور سواری و دوچرخه سواری هم عالیه مخصوصا تو هوای خنک. تفریحات دریایی هم بعضیاش که نام بردم عالیه در کل فکر کنم به جای بازارگردی هرچی از محیط لذت ببرید بهتره.
97/12/13
Sona
سلام؛ ببخشید اکثرا گفتن از سایت همه بلیت ها و حتی رستوران هارو خرید کردن؛ منظور کدوم سایت هست؟ میشه ادرس سایت رو بفرستین
97/12/13
مهران
سلام. ممنون میشم سایت‌هایی که برای خرید بلیط تفریحات آبی در کیش هستند، معرفی کنید.
97/12/13
رژینا
تجربه ما از هتل گراند کیش:
از لحاط تمیزی، برخورد کاملا رسمی کارکنان، محیطی بسیار زیبا و لابی هتل عالیه.
فقط حواستون باشه:
۱- مواد داخل یخچال را استفاده نکنید. روز اخر سه برابر پاتون حساب میشه
۲- شیرالات حمام و دستشویی افتضاحه. حمام اتاق ما فقط اب بسیار داغ داشت. اب سرد حمام خراب بود.
۳- به اسم عکس مجانی از طرف هتل، کلی ازتون عکس میگیرن بعد کلی هزینه ازتون دریافت میشه. عکس رایگان از طرف هتل یه عکس کوچک بی کیفیت هست.
۴- صبحانه اش زیاد تنوع نداره: سوسیس و عدسی تنوعش هست. بقیش همون نون پنیر کره مربا هست.
97/12/12
ارسال نظر در بخش خاطرات و یادداشتها
راهنمای ارسال نظر:

1) خاطرات و یادداشت های خود درباره جزیره زیبای کیش را در این بخش بنویسید. هرچه دل تنگت می خواهد بگو !

2) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

3) لطفا نام و ایمیل معتبر خود را در فرم زیر وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
ایمیل


با کلیک بر روی دکمه ارسال ، تایید می نمایید قوانین سایت
را خوانده و قبول دارید.
سالومه سیر