خاطرات و یادداشتهای شما از جزیره کیش

این بخش برای خاطرات و یادداشتهای شما از کیش در نظر گرفته شده است. از دوستان عزیز خواهش میکنیم برای پرسش و پاسخ از تالار گفتگو بخش پرسش و پاسخ هاي قبل از سفر استفاده نمایند.

هتل کیش
تور کیش
م ح م د
سلام و عرض تبریک سال نو،
من و خانمم با دختر یک سالم از 26 اسفند تا یکم فروردین 94 کیش بودیم و چون بچه کوچیک همراهمون بود با تحقیقات زیادی از طریق همین سایت رفتیم کیش و بهمون خیلی خوش گذشت،
- دوستانی که با بچه کوچیک میرن حتما مثل ما کالسکه با خودشون ببرن که خیلی به درد به خوره
- از پارک های ساحلی، حتما حتما "مرجان" و "سیمرغ" رو برین، میرمهنا رو توصیه نمیکنم ، هم دوره هم جای مناسب برای نشستن نزدیک ساحل نداره
- از رستوران ها، حتما حتما کوه نور رو برین عالیه، هم محیطش، هم کیفیت غذا و هم پرسنل خوبی دار، شاندیز آبشار چون موزیک تند داشت و ما بچه کوچیک داشتیم مجبور شدیم بعد اجرای زنده یک موزیک اونجا رو ترک کنیم ولی در کل بد نبود.
- کشتی نوید رو حتما حتما برین، واقعا خاطره انگیزه.
- کشتی یونانی رو حتما خودتون برین، با گشت جزیره فقط ده دقیقه وقت میدن ولی ما خودمون عصر رفتیم و یکی دو ساعتی موندیم محیط خوب و دلپذیری داره، البته زمان ما همزمان شد با غرفه های محلی که مزید بر بهتر بودن شد.
- بازارها هم به نظر من، مروارید و مرکز تجاری عالی بودن، بازار مرجان و پردیس هم خوب بود.
94/01/07
مریم
من به اتفاق همسرم از تاریخ 20 تا 23 اسفندماه در کیش بودیم. من می خوام تجربه استفاده از تفریحات کیش را براتون بنویسم تا در ایام عید اگر تشریف بردید، سرکیسه نشید. چیزی که مایه تاسف است این است که در کیش فقط به فکر پول گرفتن و سرکیسه کردن مسافرها هستند و خدمات ارائه شده در حد زیرصفره. فقط به فکر این هستند که از شما فیلم و عکس تهیه کنند و به قیمت بسیار گزاف و کیفیت بسیار پایین بهتون بندازن. سعی کنید که گول نخورید. این مطلب رو به اشتراک بگذارید، چون حق و حقوق مصرف کننده واقعا هیچ ارزشی نداره.
1- سافاری کیش: پکیج طلایی نفری110 هزار تومان و نقره ای 75 هزار تومان.از ساعت 16 تا 21. جالبه که کل زمانی که سوار ماشین، موتور و یا شتر هستید کلا روی هم 30 دقیق هم نمیشه! جالبه که بیش از 2 ساعت موسیقی زنده اجرا می کنند و نهایتا یک شام بسیار بی کیفیت که حق انتخابی هم نداری! سافاری اخه چه ربطی به موسیقی زنده داره؟؟!!! ما پیکیج طلایی رو گرفتیم. 10 دقیقه سوار ماشین بودیم، البته خوب و هیجان انگیز بود، فیلمش 40 هزار تومان بود، ما بعد از خریدنش پشیمون شدیم، چون عملا فقط فضای داخل ماشین دیده می شه و اصلا معلوم نیست که شما دارید تپه ها رو بالا و پایین میری. بعد رفتیم شترسواری. در واقع فقط سوار شتر میشی، ازت عکس می گیرن و پیاده ات می کنن! فقط همین! موتور چهار چرخ فقط می تونی 4 دور بزنی توی یک پیست بسیار کوچک که شاید 100 متر هم نباشه! Segway رو کلا یک دور می تونی بزنی! دور پیست 500 متری!
2- پاراسل: بلیط اش نفری 90 هزار تومانه. کل زمانش 6 دقیقه است! یعنی از زمانی که طناب رو باز می کنن تا جمع می کنن 6 دقیقه است! چه یک نفری سوارشی و چه دونفری، همون 6 دقیقه. یعنی دو نفر باید 180 تومان بدن ولی همون زمان! در ضمن توی کشتی 10 یا 15 نفر سوار می کنند و می برن و تا همه سوار پاراسل بشن و بیان پایین، حدود یکی دو ساعت وقتتون رو فقط رو دریا می گیرن و اگه شلوغ باشه تا بخوای سوار قایق باشی باید یکی دو ساعت هم اونجا معطل بشی، روی هم تقریبا سه ساعت طول میکشه برای 6 دقیقه. عکس ها رو هم روی CD میدن که کیفیت بد و عکس های کج و کوله!
3- جنگ های شبانه به معنای واقعی مزخرفه! نفری 50 هزار تومان می گیرن و 2 ساعت موزیک، جوک و مسابقه اجرا می کنند. چیزی که توی تهران به طور رایگان توی پارکها انجام می شه. ما بلیطش رو توی فرودگاه خریدیم، خانم بازاریاب حدود 15 دقیقه برای ما دروغ سرهم کرد که این بلیط فقط توی فرودگاهه؛ فقط ما داریم؛ به شما 10 تومان تخفیف می دم؛ بهترین جنگ شبانه است؛ گروه اکبر اقبالی تئاتر داره؛ با ضمانته اگه خوشت نیومد بیا پولت رو بگیر و ... خلاصه ماهم گرفتیم. اسم جنگش شوک ستارگان بود و طرف 10 دقیقه داشت در مورد اکبر اقبالی تعریف میکرد!
چشمتون روز بد نبینه. یک سالن کوچک در زیر زمین که صندلی چیده بودن، شیب سالن اینقدر کم بود که از ردیف سوم نمیشد سن رو دید! خلاصه ساعت 12 شروع شد و تا ساعت یک و نیم، موسیقی زنده، جوک گفتن! تا اینکه ما خسته شدیم و بلند شدیم رفتیم و از مسئول سالن پرسیدیم پس تئاتر اکبر اقبالی چی شد؟؟! گفت امشب بیرون جزیره اجرا داره، نمیاد!!!! یعنی به اسم طرف پول گرفتن و اون اصلا اجرا نداشته. این یعنی دروغ گفتن و فروختن بلیط به مسافر به هر قیمتی که شده!!!! از همه جالب تر این بود که یک عکاس در سالن روی صندلی ها از مردم عکس می گرفت و بیرونش به ملت می فروخت
94/01/03
طالقانی
سلام من و همسرم 22 اسفند رفتیم کیش. هتل سورینت صدف واقعا عالی و تمیز و شیک بود.پرسنل مودب. منو صبحانه و نهار خیلی عالی بودو چندین مدل غذا داشت. مثل بعضی از هتل های چهار ستاره مانند ارم که انگار رفتی مسافرخانه ناهاراش نصف سیخ جوجه خود گارسون میداد نکنه کسی زیاتر برداره.
توصیه میکنم ماشین اجاره کنید تا راحتتر باشید.
اگر دنبال خرید مارکدار هستید پردیس 2بروید
بازار مروارید قیمتاش خیلی مناسب تره چون مرکز شهر نیست. خود اهالی کیش میگن. مثلا من لباس بچه را در مرکز تجاری 85 قیمت کردم همان را در بازار مروارید 35 خریدم.
مرکز غواصی دایورزدان پشت هتل داریوش نروید اخلاقشان خیلی بده و زمان کمتری داره.
مهمترین نکته اینکه در کیش و جاهای تفریحی اکثرا می خواهند جیب مسافران را خالی کنند و اخلاق خوبی ندارند. چه زمانی قراره اصلاح بشن نمیدونم.
94/01/03
زهره
سلام.ما از 22تا25اسفند در کیش بودیم که از تفریحاتش پاراسل وکشتی تفریحی نوید و گشت دور جزیره و پارک دلفینها و کشتی آکواریومو جنگ شبهای کیش و ساحل مرجان رورفتیم.چون نوزاد 7ماهه داشتیم تفریحات آبی رو نتونستیم بریم.کشنی نوید خوب بود .موزیکای شاد و قشنگی داشت.شامم دادن.کشتی آکواریوم هم جالب بود.پراسلو شوهرم رفت و میگفت هیجانش خیلی بوده ولی گرون بود.پارک دلفینها عالی بود.کلاسیک شوش هم خوب بود ولی از پارک پرندگانش خوشم نیومد.خوراکیهای تو مسیرش خیلی گرون بود.عکسایی هم که میگرفتن تو مسیرو 20تومن میدادن که همه میگفتن گرونه.ساحل مرجان آرامش قشنگی داشت.هم شبشو رفتیم هم صبحشو.به نظرم چند ساعت نشستن لب ساحلو و حتما تو برنامتون بذارید.آدم از نشستن لب ساحلو و دیدن موجهای دریا و شنیدن صدای آب و ...خیلی لذت میبره.هیچ خرجی ام نداره.کشت دور جزیره برای یبار بد نبود ولی شهر هریره و درخت سبز هیچ چی نداشتن.کاریزم بد نبود.کشتی یونانی قشنگ بود ما غروب رفتیم اونجا و واقعا لذت بخش بود.جنگ شبانه شبهای کیش واقعا قشنگ بود و متنوع.از 12 بود تا3.شام منو باز همراه با موزیک زنده شبهای کیش هم خوب بود.
93/12/26
nino
سلام بر همگی.شکی نیست کیش زیبا بهشت ایران است وبس.ما که میخواستیم برای همیشه بریم اونج که متاسفانه فعلا مقدور نشده.آخرین بارم عید پارسال بود که اونجا بودیم.کیش خیلی دلتنگتم.کاش میشد بازم میرفتیم.خصوصا در هتل رویایی وو خوب شایگان که از هر نظر خوبه.امیدوارم به همگی خوش بگذره
93/12/23
عزت
سلام دوستان. ما هفته اخر بهمن رو رفتیم کیش واقعا عالی بود. از تفریحات پاراسل، دلفینا، کشتی نوید دریا،کشتی اکواریوم، گشت جزیره و رستوران شاندیز ابشار رو رفتیم.
پاراسل واقعا هیجان داشت عالی بود کلی کیف کردم حتما برین. واسه پاراسل عکسایی که ازمون میگرفت رو هر پروازی 60هزارتومن حساب کرد که خیلی گرون بود.پاراسل رو از کلوپ شایان (اسکله) رفتیم. توی پارک دلفینا هم با خودتون خوراکی ببرین چون اونجا خیلی گرون میدن. تا اخرش هم بوفه واسه خرید داره. عکس با طوطی 30-50-70 هزار تومن بود و عکس با دلفین هم 60هزارتومن و شنا با دلفین 250 هزارتومن. dvd کلاسیک شو و دلفینا هم هر کدوم 15هزارتومن بود.
بلیط تفریحارو از یاشار هایپرمارکت بگیرین از همه جا تخفیف بهتری میده و گشت جزیره رو مجانی میده. ولی ورودی کاریز نفری 10 تومن هست.
کشتی نوید دریا رو برین برنامشون عالیه هم موزیک داره هم شومن. کشتی اکواریوم سیمرغ هم رفتیم که خوب بود خوش گذشت.
رستوران شاندیز ابشار هم منو باز هست که کیفیت غذاش عالیه. موزیک زنده هم داره تا 1 شب. موزیکش حرف نداره حتما برین که خیلی عالیه و قیمت مناسبی هم داره.
ساحل مرجان هم عالیه. میرمهنا رو فرصت نشد بریم :(
از بازار ونوس و پردیس 2 و مرکز تجاری خرید کردیم. که قیمتای ونوس خیلی مناسب بود. شکلات هم از زیتون و مرکز تجاری خرید کردیم که راضی بودیم. رستوران پدر ایلیا روبروی ایرانویچ (کنار پردیس2) غذای خوب و مناسبی داشت. و یک چیز مهم اینکه به حرف راننده تاکسی ها توجه نکنین که اکثرا رستوران یا بازار خاصی رو بهتون پیشنهاد میکنن و پورسانت میگیرن.
امیدوارم راهنمایی خوبی کرده باشم.
خوش بگذره به همتون.... دلم تنگ شده واسه کیش....

93/12/19
ترانه
سلام به همه من دوستانم در کیش هستیم الان ماشین کرایه کردیم خیلی خوبه کل کیش رو با ماشین گشتیم رفتیم ساحل مرجان کشتی یونانی رفتیم اسکله تفریحی و...... غواصی و جت اسکی رفتیم کلوپ شایان عالی بود هتل ارم یک جنگ رفتیم اسم مجریه ارش بود یه دلقکیکه حرف نداره بهترین برنامه کشیمون بود حتما برین خیلی خوبه قلعه وحشت رفتیم خیلی ترسیدیم رستوران دیدنیها و شاندیزآبشار خوببودن به من که خیلی داره خوش میگذره امشب هم داریم میریم نوید دریا خداکنه اینم خوب باشه
93/12/19
مريم
سلام ما اخر بهمن ماه در هتل اريان كيش اقامت داشتيم كه هتل خيلي خوبي بود و پرسنل برخورد بسيار خوبي داشتن و اتاقها هم نسبتا تميز بود قيمتهاي تفريحاتش يه كم بالاست و زمانش هم كم هستش ولي بهتون توصيه ميكنم حتما پاراسل و غواصي و شاتل رو امتحان كنيد و كشتي نويد دريا معركه بود و عليرضا حقاني هنرمند كه واقعا تركيديم از خنده حتما امتحان كنيد و جنگ شبانه هتل شايگان رو اصلا نريد چون واقعا پولتونو ميريزيد دور كشتي اكواريوم هم خوب بود و كاريز رو به نظرم نريد ولي پارك دلفينها و كشتي يوناني عالي بود دركل سفر خيلي خوبي بود و من اگر دوباره بخوام برم كيش تنها چيزايي كه در اولويت قرار ميدم عليرضا حقاني و كشتي نويد دريا و پاراسل و دوچرخه سواري هستش ولي ما وقت خيلي كمي برا يخريد داشتيم و مركز تجاري كيش به نظرم قيمتهاي مناسبتزي داشت اميدوارم سفر خوبي داشته باشيد و بهتون خوش بگذره
93/12/18
میلاد
سلام دوستان
یه اتفاقی که توی سفر اخیرم به کیش پیش اومد بدون شک بهترین خاطرم شده الانم دارم می نویسمش بازم خندم میگیره .
روز سومی که اونجا بودیم با دوستم بلیط طلسم مومیای گرفتیم و بعد از ظهرش رفتیم به سمت هیجان و ترس

کسی که اونجا بود نکات لازم رو بهمون گفت و وارد شدیم فقط خودمون دوتایی بودیم . ادم نترسیم تقریبا از هیچی نمی ترسم اصلا فک نمی کردم انقد بترسیم جوری که فقط جیغ می کشیدیم من از شدت ترس خودمو پشت دوستم قایم کرده بودم بعد چند دقیقه فرار کردن و جیغ کشیدن یه نفر با یه ماسک خیلی ترسناک یهو اومد جلومون من فقط چشامو بسته بودم جیغ میکشدیم یهو دیدم طرف ماسکش رو در اورد شروع کرد به اه و ناله کردن که این چه وضعشه اقا چراغ هارو روشن کنید لنگ لنگان رفت بیرون منم که روحم خبر دار نبود که چی شده این چرا اینجوری کرد
پیش خودم فکر کردم حتما ما انقد ترسیدیم جیغ کشیدیم کنسل کردن که یه وقت سکته نکنیم یه نگاهی به دوستم کردم دیدم رنگش سفید شده و یه همچین حالتی پیدا کرده ( ) هی میگفت بخدا دست خودم نبود گفتم چی میگی چیکار کردی ؟ دیدم بله دوستم انقد ترسیده اصلا اختیارش دست خودش نبوده با لگد زده تو دم و دستگاه طرفو داغونش کرده
جالب ترش این بود که دقیقا همون لحظه وقوع حادثه ازش عکس گرفتن که پای دوستم تا زانو تو بند وبساط طرف هستش وای یعنی فقط خودمو نگه داشته بودم که نخندم اونجا اگه می خندیدم همونجا میریختن سریمون ولی بیچاره ها چیزی نگفتن کلی معذرت خواهی کردیم گفتیم بگین بیاد از خودشم معذرت بخوایم که گفتن نمی تونه بیاد حالش بد دراز کشیده
همین که اومدیم بیرون ترکیدیم از خنده سوژه مسافرتمون جور شده بود انقد دوستمو اذیت کردم که نگو خیلی خندیدیم بیچاره گناه داشت اما دوستمم می گفت واقعا دست خودش نبوده
اینم از خاطره ی ما
93/12/18
نوید
سلام. منو مامانو خواهرم هفته اخر بهمن کیش بودیم. از تفریحاتو برنامه های کیش پارک دلفینا، رستوران شاندیز ابشار، گشت جزیره، کشتی اکواریوم، کشتی تفریحی و پاراسل رو رفتیم. کشتی تفریحی نوید دریا رو حتما برین عالیه. رستوران ابشار هم غذاش عالیه از دست ندین. کشتی اکواریوم جذاب بود. پیشنهاد میکنم پاراسل رو حتما امتحان کنین خیلی هیجان داره واقعا عالیه. اسکله از پارک مرجان برای پاراسل بهتره.
پارک مرجان هم واقعا دیدنی و زیبا بود.
بلیطا رو از یاشار (هایپرمارکت) بگیرین.
قیمتاش از همه جا بهتره.
بازارا پردیس 2 خیلی خوب بود و مرکز تجاری. ونوس هم قیمتا خیلی مناسب بود.
فقط من یه ادکلن از مرکز تجاری گرفتم که بهم گرون دادن حواستون باشه که قیمتارو اولش نجومی میگن.
شکلاتای ارتاکیش هم خیلی خوبه حتما بخرین.
این 4 شب به ما خیلی خوش گذشت.
سفر خوبی داشته باشین....
93/12/13
فرهاد
سلام به همه دوستان گل من الان جزیره زیبای کیشم واقعا که زیباست امشب شب اخرمونه حتما این موقع سال امتحان کنید چون خیلی عالی حتما جنگ پازل شو را برید با کشتی نوید دریا خیلی خوبند بهتون خوش بگزره واقعا کیش جای خوبیه
93/12/09
Maryamz
سلام
من دو روز قبل در هتل ارم بودم
یک شب در هتل 4 ستاره یک شب در هتل سه ستاره
هر دو بسیار کثیف بود
بسیار افتضاح بود
4 ستاره که بودم دلم نمیومد راه برم حتی توی اتاق
اتاق نور نداشت حموم کثیف بود یخچال خالی بود
حتی چای ساز نبود توی اتاق که بشه چایی خورد
تلفن پاسخگو نبود آباژور روشن نمیشد
هواکش صدا میداد
مدیریت بسیار گشتاخ و بی تربیت بود
میز توالت خاکی بود

هتل سه ستاره
توالت پر از مو و زباله های افراد قبلی
توالت فرنگی شسته نشده بود
آب دستشویی چکه میکرد و برای جلوگیری ازش سطل آشغال زیرش بود

لحاف موی مهمان قبلی روش بود و کثیف بود
کف پارکت زمین پر از خاک و گچو آلودگی بود به صورتی که حالت به هم میخورد راه بری
در اتاق از داخل قفل نمیشد
روی فرش اتاق پر از آشغال بود
نهار چلو کباب 25 هزار تومان دادم و اندازه نصف سیخ کباب بود توی بشقابم و اندازه یک کاسه کوچیک برنج
برخوردشون افتضاح

در مجموع وحشتناک بود، امیدوارم نره کسی به این هتل

ولی تشکر ویژه دارم از سایت شما که تمام برنامه ریزیام از طریق این سایت بود برای سفرم عالی بود مرسی
93/12/08
خاطره
در شهریور ماه 93به هتل سارا کیش رفتیم سرویس بهداشتی و حمام بوی نم شدیدی میداد از نظر نظافت رضایت بخش نبود غذای رستوران خوب بود برخورد پرسنل به جز یک خانم بقیه خوب بودند
93/12/07
ندا
سلام. منو مامانو دادشم از 26ام بهمن(93)تا 30ام کیش بودیم. خیلی بهمون خوش گذشت واقعا عالی بود. همون شب اول واسه تفریحامون برنامه ریزی کردیم که از وقتمون به خوبی استفاده کنیم. شب اول از فرودگاه مستقیم هتل رفتیمو بعد نیم ساعت استراحت رفتیم بازار زیتون و پارک دریا.صبحش رفتیم کشتی اکواریوم سیمرغ که عالی یود. بعد از اونم بازار ونوس نزدیک بود رفتیم کمی خرید.شبش بلیط کشتی نوید دریا رو داشتیم که فوق العاده بود. حتما نوید دریا رو برین.صبح روز دوم رفتیم بازار مرجان و پارک ساحلی مرجان تا ظهر اونجا بودیم عالی بود کلی عکس گرفتیم. واسه عصرش بلیط دلفین داشتیم.هم کلاسیک شو و هم دلفیناریوم عالی بود. کاش cd هاشو میگرفتم. صبح ر.ز سوم رفتیم بازار پردیس 1و2 و مرکز تجاری واسه ظهرش هم گشت دور جزیره داشتیم.پیشنهاد میکنم کاریز رو نرین جالب نیست.واسه شب رفتیم ابشار شاندیز هم قیمت مناسب و هم غذای عالی داره موزیکشم حرف نداره.حتما برین.روز اخرم رفتیم کلوپ شایان پاراسل .اولش میترسیدم ولی بعد دیدم کلی هیجان داره و لذت میبری اون بالا. عصرشم که رفتیم فرودگاه واسه مشهد :(
غذای پدر ایلیا روبروی ایرانویچ هم خوبه.بازار هم پردیس 1و2 و ونوس خوبه.ولی از وقتای مرده واسه بازار استفاده کنین.
یکی از بهتریم مسافرتام بود حیف که تموم شد :(((((
93/12/02
یاس
ما در هفته آخر بهمن چهار روز کیش بودیم. پرواز زاگرس بر خلاف نظراتی که در موردش هست و من را نگران کرده بود، پرواز خوبی بود و فقط موقع برگشت نیم ساعت تاخیر داشت. هتل صدف خوب بود. پازل شو را اصلا از دست ندهید خصوصا هنرمندان تنبک نواز آن عالی بودند. دوچرخه سواری خیلی حال میده، پیشنهاد میکنم از کنار هتل صدف بگیرید. تفریحات آبی تجربه باحالیه اما متاسفانه نسبت به هزینه ای که میگیرند زمانش خیلی کوتاهه. تا میتوانید از تاکسی های سفید استفاده نکنید، حتی زحمت نمیکشند تاکسیمتر را روشن کنند و هر چقدر دلشون بخواد میگیرند! کلا دقت کنید، تو کیش از عدم اطلاعات مردم زیاد پول در میاورند که عجیب نیست! خوش بگذره
93/11/28
ارسال نظر در بخش خاطرات و یادداشتها
راهنمای ارسال نظر:

1) شما میتوانید خاطرات و یادداشتهای خود و یا هر مطلبی درباره جزیره زیبای کیش را در این بخش بنویسید.

2) وارد نمودن ایمیل اختیاری میباشد، اما پیشنهاد میکنیم جهت ارسال نظر در زمانهای مختلف، ارسال نظرات متعدد (اعضای یک خانواده یا یک گروه)، پیگیری نظر (در صورت عدم تایید) یا ویرایش نظر، ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد و برای مدیریت سایت محفوظ است.

3) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
اختیاری ایمیل


تور کیش -  دیاکو پرواز
تور کیش