خاطرات و یادداشتهای شما از جزیره کیش

این بخش برای خاطرات و یادداشتهای شما از کیش در نظر گرفته شده است. از دوستان عزیز خواهش میکنیم برای پرسش و پاسخ از تالار گفتگو بخش پرسش و پاسخ هاي قبل از سفر استفاده نمایند.

هتل کیش
mahdiedh
در مسافرت به کیش یه چیزی خیلی آزارم داد و اون این بود که تو دلفیناریوم اجازه ندادن دوربینمونو ببریم داخل گفتن از مردم عکس میگیرین و پخش میشه =-O اگه به خاطر دوتا دخترام نبود اصلا نمیرفتم لنز دوربین نباید بالای سیو پنج باشه فقط و فقط به خاطر کاسبی خودشون که هی از مردم عکس بگیرن و چاپ کنن و اخرش مجبور شی بخری عکسارو ازشون فکر کنم بیفرهنگی محزه این کار هیچ کجای دنیا اینطوری نیس
95/02/05
mahdiedh
رستوران میرمهنا به نسبت غذاش خیلی خیلی گرون بود ما دوتا غذا گرفتیم شد دویست و پنج تومان
به نظرم فقط پول موسیقی زندش رو میگیره ولی برخورد کارکنان خوب بود بقیه وعده های غذارو در هتل اقامتمون سورینت مریم خوردیم که هم قیمت هم کیفیت عالی بود
رستوران انرژیهم تعریف میکردن که من نرفتم متاسفانه وقت نشد
95/02/05
مسافر
سلام.من هفته گذشته برای بار دهم به جزیره زیبای کیش سفر کردم و مثل همیشه عالی بود.این بار محل اسکان رایگان داشتیم و پرواز دقیقه نود ارزون گرفتیم و شش روز در جزیره اقامت داشتیم.با دوستانی که سرشون کلاه رفته ابراز همدردی میکنم ولی بد نیست آدم قبل از مسافرت به هر جایی یه مطالعه دقیق دریاره اونجا بکنه.من به شخصه با این که بارها به کیش سفر کردم هر بار میخوام برم دوباره توی این سایت جستجویی میکنم که ببینم بهترین حالت اسکان و خورد و خوراک و تفریح چیه.شما اگه کشورهای خارجی هم سفر کنید و بدون مطالعه قبلی برید لیدرهای محترم که متاسفانه از هموطنای خودمون هم هستند چنان کلاهی سرتون میذارند فراموش نشدنی.و این دلیل بد بودن اون مکان نیست.به من اینبار هم مثل همیشه خیلی خوش گذشت و هر وقت بتونم بازم به کیش سفر خواهم کرد.امیدوارم همه دوستان با مطالعه و بررسی بیشتر سفر خوبی چه به جزیره زیبای کیش و چه به نقاط دیگه داشته باشند
95/02/03
رها
سلام
من اولین بار اسفند 94 رفتم کیش و حقیقت اش را بخواهید دیگه حاضر نیستم یکبار دیگه برم،چون از لحظه ورود به فرودگاه سرمون کلاه گذاشتن تا لحظه ای که برگشتیم؛ما طبق توصیه دوستان از فرودگاه بلیط پارک دلفین؛ پازل شو؛ و کشتی اوستا را خریدیم؛ یادمه چون چهارشنبه سوری در پیش بود به خانم گفتم یک برنامه خوب شامل آتش بازی و ... برای چهارشنبه سوری بده؛ ایشون هم گفتن برنامه کشتی اوستا را برید قراره آتش بازی و نور افشانی کنن و عکس کشتی اوستا را هم نشان داد که عرشه ای زیبا با چمن مصنوعی و صندلی و میز داشت؛گفتم اون دو تا کشتی دیگه چی؟! گفت نه! اونا را نرید؛ می برن تون طبقه پایین کشتی و براتون چهار تا ترقه تو سالن میزنن!! هیچ کدوم از بلیط هایی هم که خریدیم ترانسفر نداشت؛ از فرودگاه که اومدیم هتل؛ دیدم هتل همون بلیط ها را میفروشه هر کدام تقریبا ده هزار تومن ارزون تر و با ترانسفر رایگان! !! حدود صد هزار تومن اینجا سرمون کلاه رفت!! بعد که رفتیم کشتی اوستا؛ دیدیم هیچ خبری از آتش بازی و نور افشانی نیست!! فقط موزیک...ضمن اینکه اصلا رو عرشه هم نرفتیم! ما را بردن طبقه پایین کشتی اونجا یک سالن زیبا بود و برامون شو ی طنز و موزیک اجرا کردن؛ موقع برگشت به ساحل یک ربع رفتیم رو عرشه؛ خب اینم یه کلاه برداری دیگه....
بعد بلیط کشتی آکواریوم را خریدیم که طبق توضیحات فروشنده یک کشتی کف شیشه ای است که میره تو خلیج و ...
وقتی رفتیم اسکله سوار ش بشیم هر چی نگاه کردیم کشتی ای وجود نداشت!!! چند تا قایق تو هر اسکله بود که رو عرشه اش صندلی پلاستیکی چیده بودن؛ و فهمیدم کشتی کف شیشه ای در اصل قایق با صندلی پلاستیکی است!!! بعد سورپرایز بعدی زمانی بود که سوار قایق شدیم و دیدیم اصلا کف اش شیشه ای نیس!!! وقتی رسیدیم رو سایت ما را بردن طبقه پایین قایق رو هم رو هم نشستیم و از چند تا پنجره که تو بدنه قایق بود کف دریا را دیدیم؛ اونم انقد جمعیت زیاد بود که جای نشستن به سختی داشتیم...
حب اینم از کشتی کف شیشه ای!!
بعد رفتیم پارک دلفین. ... موقعی که تو صف بودیم متوجه شدم بلیط هاش پکیج آ و ب داشته؛ تازه متوجه شدم که پک ب حداقل برای ما بهتر بود اما موقعی که بلیط را بهمون فروختن اصلا توضیحی راجع به دو جور پک ندادن و پک گرون تر را فروختن؛ توصیه می کنم اگر باغ پرندگان اصفهان را رفتید اصلا باغ پرندگان کیش را نرید؛ چون فقط طاووس داره و چند تا طوطی.... من که واقعا از دیدن باغ پرندگان و خزندگان اش شوکه شدم از بس مزخرف بود... مال اصفهان عالیه؛ بعدش برنامه کلاسیک شو ساعت پنج شروع می شد که عالی بود بعد برنامه دلفین و آکواریوم؛ تو پارگ دلفین جا به جا از آدم عکس میگیرن قیمت عکس هاش واقعا نجومی بود؛ ما برای سه قطعه عکس حدود نود هزار تومن پول دادیم!!! بعدش هم رفتیم برنامه پازل شو که متاسفانه با تئاتر مزخرف اکبر اقبالی میکس شده بود....بدترین شب زندگی ام بود : ما سانس 12 تا 4 را رفتیم آقای اقبالی تقریبا از نیم ساعت بعد شروع شو با عربده کشی و فحاشی وارد صحنه شدن و تا یک ربع به چهار صبح بی وقفه داشتن نعره می کشیدن و فحش میدادن و البته ما هم اول اش حسابی جا خوردیم که چرا دعوا شده؛ بعد فهمیدیم تئاتر ه مثلا! ! بعد لحظه شماری می کردیم که فحاشی های مجری و اکبر تموم شه اما تئاتر مزخرف تا یک ربع به چهار طول کشید و جالب اینجاس که علی رغم اینکه حضار دیگه نه می خندیدن نه تشویق میکردن اینا به کار خودشون ادامه میدادن؛ در نهایت با تپش قلب و سردرد و گوش درد برگشتیم هتل... مزخرف ترین برنامه ای بود که در زندگی ام دیدم... و بلاخره روز بازگشت فرا رسید و برگشتیم و دیگه حاضر نیستم به کیش بر گردم. ..
95/02/03
رضا باقريان
با سلام لطفا به مسئولين جزيره بفرماييد كه فكر جيب مردم هم باشند. قيمت بليط تفريحات خيلي بالاست.
95/02/03
نازی
سلام :
متشکرم که صفحه ای بازشده برای نوشتن نظرات مسافرین عزیز .
دفعه اول که رفتم کیش تیرماه سال 94 بود که مصادف با شبهای احیا درماه مبارک رمضان بود . در اتاقی روبه دریا در هتل داریوش با خواهرم چهارشب و پنج روز ماندیم . هتل خوبی با صبحانه های عالی بود . البته ایراداتی هم داشت . اینکه تمام دستشوئی های هتل فرنگی بودند ، دستشوئی های رستوران آنقدرکثیف بودند که هرگزحاضر به رفتن مجدد به آنجا نیستم ، سرویس های بهداشتی اتاقمان هم خیلی قدیمی و زنگ زده بود . ولی اتاق و ملافه ها تمیزتمیزبودند . برخورد مهمانداران هتل خوب بود . کلی ازتفریحات را رفتیم البته بدون موسیقی .
دفعه دوم درآبان سال 94 رفیم کیش و این بار رفتیم هتل شایگان و با تاخیرزیادی ساعت 11 ظهررسیدیم هتل . درلابی نشسته و با سیروپ خوشرنگی ازما پذیرائی شد . دقایقی بعد بعلت اینکه ما زود رسیدیم و اتاقها ساعت 14 تحویل داده میشد بما سوئیت رویال دادند که واقعا تمیز و نو بود . و قیمتش هم چند برابراتاقی بود که ما ازتهران رزرو کرده بودیم ولی ازما وجه اضافه نگرفتند . این بارکلی خرید کردیم تقریبا 4 میلیون تومان خرید کردیم و ازهمه خریدمان هم راضی هستیم . فقط 1.5 میلیون تومان شکلات و قهوه و بیسکوئیت خریدیم . این بارهم خیلی خوش گذشت
امیدوارم بازم بتوانم بروم کیش
95/01/29
اردوان
من به همه دوستانی که رستوران با موزیک زنده و غذای با کیفیت دوست دارند وقیمت هم برایشان مهم هست رستوران شبهای کیش روبروی رویال مال را پیشنهاد میکنم که هم غذا را به صورت منوی غذا صرف میکنند و هم منوی آزاد به صورت بوفه در کل خوب بود به خصوص موزیک زنده شان که واقا عالی بود ترانسفرم داشت .
برنامه پازل شو هم خوب وشاد بود و متنوع .
رستوران آبشار که غذای آن به صوت بوفه آزاد و موزیک زنه بود بد نبود نمیشه گفت عالی عالی بود چون غذا خوبی اصلا نداشت و موزیکشم در حد متوسط بود .
کانتر گردشگری مرکز تجاری که جنب اطلاعات بازار بود هم تخفیف های خوبی میدهد روی پکیج تفریحی
باز هم از سایت خوب heloo kish ممنون
95/01/28
mohaddese
با سلام خدمت همه دوستان . من با استفاده از این سایت سفر خیلی خوبی به کیش داشتم برای اولین بار و واقعا خوب بود .
من همسرم و پسر 4 سالم روز 21 فروردین ساعت 2 ظهر رسیدیم کیش تا روز 25 فروردین ساعت 4 که برگشتیم . ما سوییت از طرف محل کار همسرم داشتیم .
فقط یک تجربه که دوست داشتم حتما اینجا بگم ما برای همسرم بلیط پاراسل تهیه کردیم از اونجایی که من میترسیدم بلیط نگرفتم اما وقتی رفتیم کلوپ بهمون گفت اگه دوست داریم من و پسرم هم میتونیم سوار قایق بشیم بعد اونجا پشیمون شدم که چرا بلیط نگرفتم اما اونجا گفتن میتونم منم سوار بشم . اما آخر هزینشو بدم که هزینه من نصف قیمت شد ما برای همسرم 90 هزار تومن داده بودیم اما برای من 60 تومن گرفتن و پسرم هم گفتن اشانتیون .
ما کشتی آکواریوم رفتیم خوب بود . ولی پازل شو عاااااالی بود حتما حتما برید خیلی خوش میگذره . پارک دلفین ها عالی بود .
برای خرید هم به نظر من کیش خیلی هم خوبه . شاید مارک گرون باشه اما برای خرید روزمره عالیه . تیشرت و شلوار خیلی قیمت مناسبی داره . به نظر من مرکز تجاری و مرجان و زیتون بهتر بودن . در کل خیلی خوبه که تو کشورمون یک همچین جایی داریم برای تفریح و ریلکس کردن
95/01/28
طاهر
سلام
دوستان عزیز ضمن تشکر از همه شما که با اطلاعات خوبتون به من و همسرم در سفر به کیش کمک کردید میخوام کمی در مورد اولین سفر خودمون به کیش توضیح بدم شاید بدرد بخوره.
ما از تاریخ 12 فروردین تا 14 فروردین در کیش بودیم. روز 12 فروردین ساعت 1.30 ظهر به کیش رسیدیم و پرواز برگشت هم روز 14 فروردین ساعت 11.30 شب به سمت تهران حرکت کرد.
ما در هتل سارا اقامت داشتیم که فقط عملاً برای خواب ازش استفاده کردیم و راضی بودیم. روز اول وقتی اتاق رو تحویل گرفتیم و وسایل رو توی هتل گذاشتیم پیاده حرکت کردیم و به سمت ساحل شرقی رفتیم که با پای پیاده حدود 10 دقیقه راه بود.
در کنار ساحل حرکت میکردیم که به مرکز غواصی کیش رسیدیم و رفتیم تا قیمت تفریحات رو سوال کنیم. پاراسل رو نفری 75 تومن دادیم و رفتیم و سوار شدیم که بسیار عالی بود و خیلی خوش گذست. عکساش رو هم گرفتیم که روی CD دادن و هزینه*اش هم 40 تومن بود. بعدش رفتیم و ناهار خوردیم و بعد از ظهر هم یک دوچرخه دو نفره کرایه کردیم که برای یک ساعت 10 تومن بود. بعدش هم چون خسته بودیم برگشتیم هتل و استراحت کردیم.
صبح روز دوم رفتیم مرکز غواصی کیش و برای غواصی نفری 85 دادیم. خانم ها با قایق جداگانه رفتند و ما هم با قایق جدا. حدود 10 دقیقه توضیحات شفاهی و نحوه استفاده از وسایل رو گفتند و بعد لباس مخصوص غواصی پوشیدیم رو رفتیم با قایق به محل غواصی. اونجا دو تا مربی بودند که هر کدوم دو نفر رو به طور همزمان می بردن زیر آب. در کل برخورد مربی ها عالی بود. به طور مثال من قبل از اینکه بریم کیش توی همین انجمن خونده بودم که بعضی از دوستان رفتند برای غواصی و وقتی رفتن توی آب کمی مشکل داشتن که با برخورد بد مربی*ها مواجه شدند و اونها رو به قایق برگردوندند و پولشون سوخت شده. اما اینجا مثلاً من وقتی پریدم توی آب و در ابتدا با تنفس با استفاده از اون وسیله مخصوص مشکل داشتم و مربی گفتم، مربی گفت که تنفس در زیر آب راحت میشه و نیازی نیست نگران باشم. شاید اگر میگفت اگه نمیتونی راحت تنفس کنی برگرد توی قایق منم قبول میکردم و برمیگشتم توی قایق ولی گفت که نگران نباش و منو راهنمایی کرد. واقعاً هم همینطور بود و به محض رفتن به زیر آب تنفس با اون وسایل راحت تر شد. در ابتدا قصد نداشتیم عکس یا فیلمبرداری زیر آب داشته باشیم اما وقتی به زیر آب رفتیم و محیط و زیبای*هایی اون رو دیدیدم نظرمون عوض شد و هم خودم و خانمم عکسبرداری و فیلمبرداری رو قبول کردیم و بعداً فیلم و عکسها رو روی دو تا DVD جداگانه از مرکز گرفتیم. هزینه عکس و فیلم زیر آب برای هم نفر 60 تومن بود.
در کل از غواصی بسیار راضی بودیم و به همه پیشنهاد میدم که حتماً این تجربه رو داشته باشن. بعد از ظهر اون روز هم رفتیم سافاری و از تفریحات مختلف اون هم استفاده کردیم که قیمتها به این شرح بودند:
تور سافاری با لندکروز نفری 50 تومن. زمان تقریبی 8 دقیقه. ارزشش رو داره!
تور باگی دو نفر با هم 100 تومن. زمان تقریبی 20 دقیقه. این هم خوبه.
موتور چهار چرخ ATV نفری 30 تومن. زمان تقریبی 5 دقیقه. بد نبود.
شتر نفری 10 تومن. زمان تقریبی 3 دقیقه. ارزش نداره فقط برای عکاسی که عکسش هم 20 تومن هزینه داره!


شب همون روز هم رفتیم برنامه کمدی پازل شو که نفری 40 تومن بود (با تخفیف) که اون هم خوب بود.
روز سوم ساعت 12 ظهر اتاق رو تحویل دادیم و چمدانها رو امانت گذاشتیم توی هتل و رفتیم و با تاکسی به کشتی یونانی رسیدیم و عکس گرفتیم و بعدش برگشتیم سمت همون ساحل شرقی و روی اسکله کلی عکس و فیلم گرفتیم. بعدش هم یه گشتی توی پاساژها زدیم و ساعت حدود 8 بود که رفتیم فرودگاه و نشستیم تا وقت پرواز.
در مورد هزینه باید بگم که ما خرید خاصی هم نکردیم اما برای دو نفرمون کلاً حدود 2 میلیون و 800 هزار تومن این سفر خرج برداشت.
هوا هم عالی بود و جزیره هم نسبتاً خلوت بود.
در کل از این سفر راضی بودیم و واقعاً خوش گذشت.
95/01/24
مسعود
سلام.ما از 15 تا 18 فروردین کیش بودیم.جنگ پازل شو عالی بود.سه ساعت فقط میخندی و لذت میبری.اکبر اقبالی ستاره این شو بود.تو همه عمرم اینقدر نخندیده بودم.پاراسل و جت اسکی هم حرف نداشت شاتل و غواصی هم خیلی خوبه حتما برید. پارک دلفینها هم خیلی خوب بود.متاسفانه از شانس بد ما کشتی نوید به دریا نرفت و ما نتونستیم توی برنامه کشتی شرکت کنیم. توصیه من به شما اینه که حتما حتما ماشین اجاره کنید و خودتون همه جا برید.پاساژ پردیس 1و2 و مرکز تجاری خیلی خوبن. پاساژ مروارید و بازار مرجان هم بد نیست. ساحل مرجان خیلی قشنگه.حتما روی پل پیاده روی کنید و تا وسط دریا برید واقعا عالیه
95/01/24
زهرا
سلام.
ما 18 تا 12 فروردین کیش بودیم جنگ پازل شو و کشتی نوید عالیه.
پلاژ رفتیم خوب بود ولی آب سرد بود.
خرید اصلا نرید ک قیمتا بالاست.
قایق تندرو و شاتل و پاراسل و جت اسکی هم رفتیم خیلی باحال بود. مخصوصا شاتل ک اوج هیجانه.
ساحل مرجان هم خیلی خوشکله. خوش بگذره
95/01/21
على
سلام ما از تاريخ 4 فروردين 95 تا 11 فروردين كيش بوديم چند توصيه ميكنم اول اينكه فريب جنگ هاى شبانه كشتى هاى تفريحى آكواريوم اصلا به درد نميخورن چون ميندازن بهتون از مراكز خريد پرديس 2 و مركز تجارى از همه بهتر هستن كنسرت هاى پاپ رو هم فراموش نكنيد ما گروه سون رو رفتيم خيلى عالى بود از تفريحات دريايى هم قايق سوارى خوب بود پيست دوچرخه سوارى هتل شايان هم عاليه چون تو اون هتل اقامت داشتيم اسكله تفريحى همراه ماهيگيرى هم داره يعنى بهترين جاهاى كيش رو رفتيم
95/01/20
شعله
سلام دوستان من پیشنهاد میکنم برای عید به کیش نروید چون تمام قیمتها چند برابر میشود و به بازار مرجان بروید قیمتهای خوبی دارد
95/01/16
صادق
ما یه ده روزی کیش بودیم
کیفیت جنگ پازل شو با دینامیت شو اصلا قابل قیاس نیست
پیشنهاد میکنم حتما پازل شو رو برین، منو فکم درد گرفت از خنده
سه ساعت تمام از خنده اشکتون جاری میشه
راستی یه تجربه جالب:
جایی بودیم که باید دو تا تاکسی میگرفتیم موقع حرکت راننده برگشت از اون یکی پرسید از لاین چند بریم؟ راننده جواب داد از لاین 20 ما هم همش تو فکر بودیم لاین 20 منظورش چیه؟
بعدا متوجه شدیم یه قراردادیه بین راننده ها که منظورش اینه قیمت چند بدیم؟ وقتی میگن لاین 20 منظور هرکدوم ده تومن کرایه بگیرن یعنی 20 تقسیم بر2
به هر حال تجربه شد که شب بعد به کارمون اومد وقتی تو بیسیم پیج کردن از لاین چند بریم اونم گفت لاین 30 من به راننده گفتم لاین 30 خیلی زیاده بهتر نیست از لاین 16 بری؟!!!! اونم خندش گرفت گفت باشه آقا لاین 16 میریم
94/12/28
شادی
من و همسرم ۴ روز کیش بودیم
پیشنهاد میکنم گشت جزیره و پازل شو رو حتما برید،عالی بود
خیلی هم وقتتون برای خرید تلف نکنید ب نظرم قیمت ها خیلی بالا بود
رستوران های سنتی کیش هم خوب بودن
94/12/28
ارسال نظر در بخش خاطرات و یادداشتها
راهنمای ارسال نظر:

1) خاطرات و یادداشت های خود درباره جزیره زیبای کیش را در این بخش بنویسید. هرچه دل تنگت می خواهد بگو !

2) عکسهای خود را از طریق ایمیل به صورت پیوست به ایمیل ما email یا به تلگرام ما myhellokish@ ارسال نمایید.

3) در فرم زیر وارد نمودن ایمیل اختیاری میباشد، اما پیشنهاد میکنیم جهت ارسال نظر در زمانهای مختلف، ارسال نظرات متعدد (اعضای یک خانواده یا یک گروه)، پیگیری نظر (در صورت عدم تایید) یا ویرایش نظر، ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد و برای مدیریت سایت محفوظ است.

4) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
اختیاری ایمیل


سالی گشت
آریو پرواز