مشخصات هتل
ستاره نام
گراند
تلفن وبسایت
076 - 44424860 -
موقعیت مکانی
map
دیدن موقعیت هتل گراند روی نقشه
دیدن موقعیت هتل گراند در کنار مراکز تفریحی و بازارها
امکانات

-

هتل کیش
عکسهای هتل گراند
گالری عکس هتل گراند

شما نیز اگر عکسی از این هتل دارید برای ما بفرستید
تور کیش
میانگین آرا مسافران - ( 345 رای)
میانگین آرا داده شده به هتل گراند
6.38 آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاقها:
6.76 خدمات و نحوه برخورد کارکنان:
5.51 کیفیت رستوران و کافی شاپ:
chart
مقایسه هتل هاي کيش
ستاره پرواز آسیا
نظرات درباره هتل گراند - ( 345 نظر)
ارمغان
من 4 بهمن امسال به همراه خانواده تو این هتل اقامت داشتیم.به هیچ عنوان هم فرد وسواسی نیستم و چیزایی که میگم عین واقعیته
اتاق از نظر تمیزی بد نبود ولی وسایل کهنه بود.وسایل کهنه با بهترین نظافت بازهم جلوه نداره.ملحفه ها تمیز بود ولی پتو یا همون روتختیش اصلا.معلوم میشد خیلی وقته تمیز نشده.
فرش اتاق واقعا کثیف بود.خودمون یه روفرشی برده بودیم روش پهن کرده بودیم.
سرویسش بد نبود ولی واقعا کهنه بود.
شیر آب زنگ زده بود و لق لق میکرد.سرویسش گیر داشت و...
و درکل از نظر وسایل داخل اتاق به هیچ عنوان در حد یک هتل سه ستاره اونم با این قیمت نبود
غذاهاش خیلیییی معمولی بود.اینهمه هتل رفته بودیم اولین بار بود دیدیم شیر سررد سرو می شد و چای با همون اب های شور درست می شد.تو اکثر هتلا هم شیر داغ سرو میشه هم سرد.ولی اینا کلا راحت بودن.و درکل هم بیزار شدیم از هرچی چای هتل بود.خودمون چای ساز برده بودیم و با آب معدنی تو هتل چای درست میکردیم.
فاصله ش بد نبود ولی نسبت به خیلی هتلا هم دور بود.در کل از نظر موقعیت زیاد جالب نبود.اگر قرار به این جور امکانات تو این هتل بود،خیلی هتلای دیگه با موقعیت های نزدیک تر وجود داشت.
ما که هیج کدوم راضی نبودیم و اصلا حاضر نیستیم دوباره به این هتل بیایم و اصلا پیشنهادش نمیکنیم.

امتیاز دهی:
اتاقها: 3 از 10
خدمات: 6 از 10
رستوران: 1 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: مشهد

20% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/11/16
هلیا
سلام من و همسرم ار 22دی تا25 دی در این هتل اقامت داشتیم استقبال به موقع انجام شد و وقتی وارد هتل شدیم هیچ بویی حس نکردم پذیرش بدون معطلی اجام شد رفتار کارمندان بسیار عالی بود اتاقمون نور بسیار خوبی داشت و باتوجه به ساخت وساز اطراف هتل اصلا صدا اذیتمون نکرد
نظافت اتاق هرروز انجام میشد فقط مسواک و خمیر دندان نزاشته بودن ملافه ها تمیز بود و هروقت جیزی نیاز داشتیم سریع انجام میشد فقط کیفیت غذاش خیلی خوب نبود در کل هتل خوبی بود

امتیاز دهی:
اتاقها: 8 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 4 از 10

تاریخ سفر: دي  1393

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/29
خدیجه مختاری
سلام
ما در تاریخ هفدهم دی 93 عازم کیش بودیم وسه خانواده که جمعا 9 نفر میشدیم از تهران رفتیم.قبل از رفتن چون دوست داشتم جایی را که رزرو کرده ام و اعضای خانواده ام مسئولیت انتخاب را بعهده ام گذاشته اند (هم از نظر قیمت وهم کیفیت )جای خوبی باشد نظرات افراد رادر مورد هتل گراند خواندم .همین جا از کسانی که حقیقت را نوشته بودند تشکر میکنم.واقعیتی که بیانگر استقبال بموقع و بی تاخیر تمیزی و رفتار عالی کارکنان خصوصا پذیرش هتل بود.کافی شاپ خوب کمی کیفیت غذا در حد مطلوب نبود که ان هم به دیگر موارد جبران میشد.حتی ما بعد از تحویل اتاق چون ساعت 6 شب پرواز داشتیم تا ساعت حدود 5 در لابی بودیم. 9نفر بدون هیچ ناراحتی و برخورد از طرف کارکنان و خدمه. البته صدای ساخت وساز ساختمانها میامد اما اگر پنجره ویا درها بسته میشد کوچکترین صدا به داخل نمیامد.من و تمامی افرادی که با هم بودیم نهایت احترام وتشکر را برای مدیریت وکارکنان وخدمه قایل هستیم.به امید مزاحمت مجدد ما خانواده های دشتی و مختاری وشایق

امتیاز دهی:
اتاقها: 10 از 10
خدمات: 10 از 10
رستوران: 9 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: تهران

90% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/26
محمدهادی
ما 18 دی ماه تا 22 دی تو این هتل اقامت داشتیم.از نظر نزدیکی به مراکز خرید موقعیت بدی نداشت حدودا با پای پیاده 7الی 10 دقیقه با بازارهای زیتون ونوس مرکز تجاری فاصله داشت.بین غذاها قورمه سبزیش از همه بهتربود.نظافت اتاق ها در حد هتل 4ستاره نبود.برخورد کارکنانش هم خوب بود.

امتیاز دهی:
اتاقها: 6 از 10
خدمات: 8 از 10
رستوران: 5 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: تبریز

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/24
پروین
باسلام وخسته نباشید من به مدت 3 شب در این هتل اقامت داشتم این هتل به هیچ وجه استانداردهای یک هتل حتی 3 ستاره را هم نداشت من به مکانها و کشورهای مختلفی مسافرت کردم ولی این بدترین سفری بود که داشتم،از بدو ورود بوی فاضلاب و تحفن به مشام میرسید . از نهارش بگم که افتضاح بود نه طعم داشت نه قیافه کاملا صرفه جویی میکردن غذا ها به فاصله یک روز در میان گرم میشد و مجدد در اختیار مسافر قرار میگرفت بوی موندگی غذا کاملا به مشام میرسید. ضمنا ظرفهای بسیار کثیف و غیر قابل استفاده بود. مدیریت هتل در حد صفر بود ولی خود اقای فراهانی ادعا داشت که 30 ساله هتلداره ولی متاسفانه فقط در حد حرف بود در عمل صفر . خلاصه دوستان اصلا اين هتل رو به هيچ كس پيشنهاد نميكنم. بايد درشو تخته كنند.

امتیاز دهی:
اتاقها: 3 از 10
خدمات: 1 از 10
رستوران: 1 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: تهران

0% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/17
مهمان گراند هتل کیش
سلام.ما چهارشب در این هتل اقامت داشتیم. علی رغم.برخورد خوب کارکنان هتل، بوی بدی که در بدو ورود به مشام.میرسید بسیار ازاردهنده بود. وضعیت نظامت و پاکیزگی اتاقها اصلا خوب نبود. حتی میتونم بگم بعد از رفتن مهمانان قبلی ملحفه ها عوض نشده بود. چون چندتار مو روی اونها دیدم. یکی از شامپوهای تو حمام استفاده شده بود و خمیردندان جز سرویس بهداشتی دستشویی مبود. بخاطر ساخت و سازهای اطراف هم از ساعت هفت صبح صداهای ازاردهنده ای به گوش میرسید. از نظر موقعیت هم بجز اسکله ی تفریحی و بازار ونوس به جای دیگه ای نزدیک نبود. در کل این هتل رو به دوستان به هیچ وجه توصیه نمیکنم،چون به سرویسی که ارائه میشه به نسبت هزینه ای که میدید به هیچ وجه مناسب نیست.

امتیاز دهی:
اتاقها: 1 از 10
خدمات: 2 از 10
رستوران: 3 از 10

تاریخ سفر: دي  1393

30% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/16
فروزان عزیزی
باسلام وخسته نباشید.من باتفاق خانواده ام بمدت 5/2 روزدراین هتل اقامت داشتیم.درابتدای ورود به هتل ازطرف کارکنان استقبال خوبی انجام شد واتاق نورگیر وخوبی در اختیارماگذاشتند.کیفیت صبحانه هم خوب بود ولی متاسفانه کیفیت نهار خوب نبود.تور های گردشگری هتل هم بموقع وسروقت بدون تاخیر انجام میشدمنتها توضیحات لازمو موقع سوار شدن بما نمیگفتن مثلاواسه سوار شدن به کشتی اکواریوم بایدبما میگفتند که قبل از سوار شدن باید کارت سوارشدن روتهیه میکردیم واین بی اطلاعی باعث جاماندن از سانس اعلام شده وسردرگمی ماشده بود.ضمنا نرخ تورها هم بسیار بالا بود.وسرانجام موقع ترک هتل هرچند که تور بابت ترانسفر فرودگاهی از ماهزینه دریافت کرده بود ولی بما گفتند که برای چندنفر ماشین تافرودگاه نمیرود!!!درحالیکه موقع امدن نیزتعدادما3نفر بود که باهمون ماشینها مارودرب هتل پیاده کردند.وهمچنین هزینه سه وعده صبحانه رااضافه از ما دریافت کردند درحالیکه مافقط دو وعده صبحانه انجا بودیم وگناهش را طبق معمول پای سیستم انداختند!!!وما مجبور شدیم تا فرودگاه باتاکسی هتل مبلغ15000تومان بپردازیم.باتشکراز شما.موفق باشید/.

امتیاز دهی:
اتاقها: 8 از 10
خدمات: 10 از 10
رستوران: 6 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: کرمانشاه

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/07
صادقی
با سلام: ما به اتفاق جمعی از اعضای کانون مهندسین ساری اول دی 93 به این هتل اومدیم. اوضاع مناسب و قابل توجهی داشت. ازآقای کناری پرسنل هتل و خانم صادقی مسئول تور هتل کمال تشکر را داریم. صبحانه رستوران متوسط و ناهار سرد و معمولی بود. اتاق دو تخته خوبی بود. استقبال فرودگاهی خوب بود ، پذیرش با کمی تعلل صورت گرفت.بدرقه فرودگاهی نداشتیم.
توضیح اینکه هتل گراند سه ستاره هست نه چهار ستاره!!! در کل جای همه خالی و خیلی خیلی خوش گذشت.

امتیاز دهی:
اتاقها: 8 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 7 از 10

تاریخ سفر: دي  1393
شهر محل سکونت: ساری

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/10/06
پويا
سلام من و پدر مادرم آذر ما امسال(٩٣) در اين هتل اقامت داشتيم ترانسفر به موقع و خوب بود تحويل اتاق خيلي سريع اتفاق افتاد و برخورد كاركنان بويژه پذيرش واقعا خوب بود اتاق هم تميز و نور اون هم مناسب بود حمام و دستشويي تميز بودند و ميشه گفت راضي كننده بود اما چون در كنار هتل دو سازه بزرگ در حال ساخته صداي كارگرها كمي اذيت ميكرد البته خيلي آزار دهنده نبود چون ما اغلب شما ميرفتيم هتل كه اون موقع هم كه ديگه كار نبود.در مورد رستوران هم كه صبحانه و نهار بود كه صبحانه خيلي عادي كه شامل پنير و كره و مربا و عسل و سوسيس وغيره بود و كيفيت نسبتا خوبي داشت نهار هم گرچه خوب نبود ولي قابل خوردن بود توصيه ميكنم از خورشت ها انتخاب كنيد چون بهترن و اصلا ته چين سفارش ندين چون آشغاله ضمنا سالاد هم سلف بود.
موقعيت هتل هم واقعا خوبه با اسكله جديد پياده ده دقيقه راهه و نزديكه بازار زيتون هست.در كل فكر ميكنم نسبت به پولي كه پرداخت ميكنيد هتل خوبي ميريد ضمنا حتما درخواست كنيد اتاق بالكن دار بدن چون هم رو به محوطه هتل هست و از ساختمان هاي در حال ساخت هم دوره.
هواي كيش هم كه در اين فصل عالي بود دقيقا هواي بهار و خيلي خوب بود.

امتیاز دهی:
اتاقها: 7 از 10
خدمات: 10 از 10
رستوران: 5 از 10

تاریخ سفر: آذر  1393

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/09/21
مهرداد
باسلام. من به همراه خانواده به مدت 4 شب از 5 آذر93 در اين هتل اقامت داشتيم. نكته مهمي كه بايد در نظر بگيريم ميزان هزينه اي مي باشد كه ما براي اقامت در يك هتل در نظر مي گيريم. طبيعي است ، هر چقدر مبلغ بيشتري هزينه كنيم ، امكانات بهتر و بيشتري دريافت مي نمائيم. پس سطح توقعمان را نيز بايد بر اين اساس تنظيم كنيم. درباره اين هتل بايد گفت هتل آنچناني نيست ، ليكن بستگي به نوع و ميزان خواسته هاي ما و طرز فكر و ديدگاه هر شخصي دارد. مثلا اگر براي شما نظافت بسيار بسيار مهم است و از هر هتلي با هر درجه اي ، توقع تميزي و نظافت صددرصدي را داريد، اين هتل اصلا توقع شما را برآورده نمي كند. حتي ما مايع ضدعفوني از سوپر خريداري نموده و سرويس را مجددا شستيم. در خصوص بقيه مسايل بايد گفت: ترانسفر و پذيرش به موقع انجام شد. رفتار كاركنان خوب بود. محوطه و محيط لابي و رستوران زيبا بود ، هر چند ميز و صندلي هاي رستوران زيبا بودند ، ليكن اصلا تميز نبودند حتي پارچه هاي روميزي كه واقعا كثيف بودند. صبحانه كاملا معمولي و درحد هتل 2 يا با ارفاق 3 ستاره بود. ناهار هتل روزانه حدود 4 يا 5 نوع بود كه مي بايست انتخاب كرد اما اصلا با كيفيت و خوشمزه نبود و فقط برنج هندي استفاده ميشد. اتاق ما 3تخته بود ولي واقعا فضا كافي نبود و اين فضا در مقايسه با هتل هاي 3 ستاره ديگر، براي 1 يا 2 تخته مناسب بود. هنوز از دمپايي پلاستيكي معمولي در اتاق ها استفاده ميشود ولي وسايل و لوازم داخل اتاق قابل قبول هستند. كف اتاق ها سراميك شده ولي خيلي تميز نبود.از محاسن اين هتل دسترسي آسان و نزديك به مراكز خريد و اسكله تفريحي مي باشد كه اين بسيار با اهميت و مهم است. حواستان باشد اگر از هتل آبجوش بگيريد، رايگان نيست و به حساب اتاق مي گذارند. در زمان تحويل اتاق خيلي خيلي دقت كنيد كه اتاق را راس ساعت 12 تحويل دهيد ، چون به ازاي هر ميزان تاخير در تحويل اتاق از شما مبالغي را درخواست مي كنند ، مثلا به بنده گفتند 15/000 تومان براي اينكه اتاق را 12:40 تحويل دادي ، بپرداز كه بعيد ميدانم اين خواسته قانوني باشد. ضمنا پيشنهاد مي كنم براي اينكه به شما خيلي خوش بگذرد ، اتومبيل كرايه كنيد و بليط هاي برنامه هاي مختلف را از برادران اسدزاده در هايپرماركت خريداري كنيد، چون مناسب تر مي باشد.

امتیاز دهی:
اتاقها: 4 از 10
خدمات: 5 از 10
رستوران: 3 از 10

تاریخ سفر: آذر  1393

50% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/09/10
فهیمه
ما که بلیت گرفتنی از تور بهمون گفته بودن این هتل 4 ستاره ست!ولی اگه 3 ستاره هم باشه واسه ما قابل قبول و رضایتبخش بود.وقتی ما رفتیم چون اتاق های 2 تخته ظرفیتشون پر بود اتاق 4 تخته بهمون دادن و از نظر مساحت اتاق مشکلی نداشتیم و دلباز بود.حوله تمیز توی کمد موجود بود و روتختی های سفید تمیز هم روی تخت ها بود.دستشویی و حمامش هم بهداشتی بود و توالت فرنگیش کاملا نظافت شده بود.فقط کمی از نظر غذا سطحش پایین بود که اونم قابل تحمل بود و می شد خورد!(البته ما تبریزی ها کمی از نظر سلیقه غذایی سخت پسندیم و وسواس داریم و هرجایی بریم یه کوچولو با غذاهاش مشکل داریم :) ).برخورد کارکنان و پرسنل هم قابل قبول و خوب بود من که ایراد و مشکلی جدی ندیدم.
با تشکر...

امتیاز دهی:
اتاقها: 9 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 7 از 10

تاریخ سفر: مهر  1393
شهر محل سکونت: تبریز

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/08/29
aidin
استقبال با تاخیر صورت گرفت.اندازه اتاق ها خوب بود ولی اصلا زیبا نبود و تمام وسایل قدیمی بودند.سیستم سرمایش خوب بود.سرویس و حمام تمیز بود با توالت فرنگی شکسته شده.دمپایی های پلاستیکی(در حالی که الان دیگه همه هتل ها از دمپایی یک بار مصرف استفاده میکنند).حوله و ملحفه در اتاق نیست و باید درخواست کنی.ساخت و ساز شدید در اطراف هتل.اینترنت حتی در لابی هم وجود نداره.کیفیت غذا بد نبود البته در کنارش ارزون ترین مارک نوشابه رو هم میدن.راس ساعت 12 در اتاق رو میزنن و اتاق رو تخلیه میکنن که یه وقت چند دقیقه بیشتر مهمونشون نباشی و بعد از تخلیه باید بری از کافی شاپ خودت صورت حساب بگیری تحویلشون بدی(به یاد زمان فارغ التحصیلی که باید میرفتی امضا جمع میکردی)
یه هتل معمولی با یه مدیریت غیر حرفه ای

امتیاز دهی:
اتاقها: 4 از 10
خدمات: 4 از 10
رستوران: 5 از 10

تاریخ سفر: آبان  1393
شهر محل سکونت: تهران

40% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/08/04
pouya
کمتر از یک ستاره!! من 4 شب اقامت داشتم ، اولا این هتل 4ستاره نمی باشد چون استانداردهای یک هتل 4ستاره را ندارد، اینترنت ندارد، آب معدنی در یخچال پولی است در صورتی که در اکثر هتلها رایگان است. و کیفیت غذاها بخصوص صبحانه بسیار بسیار پایین است. حوله در اتاقها هیچوقت موجود نیست. متاسفانه با مسافران ناصادقی می شود چراکه اول وعده ترانسفر فرودگاه را می دهند ولی بعد به راحتی زیرش میزنند و مدیریت آقای ... با بی ادبی و حق به جانبی با مسافران شاکی برخوردی بسیار بد میکند. اتاقها نظافت نمی شوند. پیشنهاد می کنم هتل دیگری را برگزینید.

امتیاز دهی:
اتاقها: 1 از 10
خدمات: 1 از 10
رستوران: 1 از 10

تاریخ سفر: مهر  1393
شهر محل سکونت: تهران

0% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/07/30
سامان
من با دوستم اوایل مهر بمدت 3شب در این هتل اقامت داشتیم.
ترانسفر فرودگاهی خوب بود.وضعیت اطاق هم نسبتا خوب بود.اطاق هم بدون تاخیر تحویل داده شد.
موقعیت هتل نسبت به بازارها و مخصوصا اسکله تفریحی نزدیک بود.
از معایب و مشکلات هتل کیفیت بد و غذای مانده رستوران بود و عدم وجود وای فای در اتاق ها و حتی لابی!!!
غذای رستوران افتضاح بود بیشتر نمیگم..
از رنت کار حاضر در هتل راضی بودیم و اخلاق خوبی داشتن ک کار رو برامون اسون کردن.
در کل هتل اروم و تمیزی بود.
تقریبا تمام خدمات جز وای فای و غذای خوب برای مهمانان مهیا بود.

امتیاز دهی:
اتاقها: 9 از 10
خدمات: 7 از 10
رستوران: 1 از 10

تاریخ سفر: مهر  1393
شهر محل سکونت: مشهد

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/07/28
سارا
من و همسرم به مدت 4 روز در این هتل اقامت داشتیم.
ترانسفر فرودگاهی به خوبی انجام شد و کارکنان بسیار با احترام بودند.تحویل اتاق به موقع انجام شد.وضعیت اتاق چندان مناسب نبود زیرا ملحفه و روتختی ها بسیار کثیف بودند به گونه ای که نیاز به دو ملحفه تمیز برای روی آنها بود و همچنین آب سرویس بهداشتی آن سرد سرد نمیشد اما یکی از مزایای آن داشتن دستشویی ایرانی در داخل راهرو و در لابی هتل بود.منظره هیچ یک از اتاق ها رو به دریا نبود اما فاصله هتل تا مراکز خرید از جمله ونوس،زیتون و نیز اسکله جدید نزدیک بود ضمنا من بازار ونوس را برای خرید پیشنهاد میکنم که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت از مرکز تجاری و پردیس بهتر است.نکته بسیار منفی رستوران و کافی شاپ آن بود که غذای بسیار بد و مانده در آن سرو میشد به گونه ای که ما تنها صبحانه را آن هم از روی اجبار در رستوران سرو می خوردیم.قیمت منوی کافی شاپ هم بسیار بالا و کیفیت بسیار پایین بود.اما در مجموع بدون در نظر گرفتن رستوران، این هتل را با توجه به قیمت آن برای اقامت به شما پیشنهاد می کنم.
ضمنا در کیش حتما به جنگ شبانه حامد آهنگی به نام پازل شو بروید بسیار جالب است.

امتیاز دهی:
اتاقها: 6 از 10
خدمات: 8 از 10
رستوران: 1 از 10

تاریخ سفر: مهر  1393

60% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

93/07/14
آیا شما نیز در این هتل اقامت داشته اید؟
ارسال نظر

آیابرای انتخاب هتل راهنمایی میخواهید؟
سوال خود را مطرح نمایید

تور کیش -  دیاکو پرواز
تور کیش