سالومه سیر
عکسهای هتل ارم
گالری عکس هتل ارم

میانگین آرا مسافران - ( 775 رای)
میانگین آرا داده شده به هتل ارم
4.80 آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاقها:
5.22 خدمات و نحوه برخورد کارکنان:
4.62 کیفیت رستوران و کافی شاپ:
chart
مقایسه هتل هاي کيش
سالومه سیر
نظرات درباره هتل ارم - ( 775 نظر)
مهرداد
با سلام ، من همین الان در این هتل اقامت دارم. به نظر من در حد نام یک هتل نیست بیشتر به کاروانسرا شبیهه. در بدو ورود در قسمت پذیرش بسیار بی نظم بود و تعداد زیادی مسافر تو گرما معطل بودند. بعد از دو ساعت معطلی اتاقی که دادند واقعا افتضاح بود. اتاق نظافت نشده بود. از سقف دستشویی آب چکه می کرد و حتی چوب رختی و حوله هم نداشت. کف اتاق به شدت کثیف . بعد از چند بار زنگ زدن بعد از حدود 3 ساعت دو عدد چوب رختی آوردن. و اتاق هنوز هم نظافت نشده. جالب اینجاست که همه می گن الان انجام میشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته. واقعا هتل مزخرفیه توصیه می کنم به هیچ وجه مسافرتتون رو با اومدن به هتل ارم خراب نکنین. اصلا گول تبلیغات نخورین. من تقریبا همه شهرهای ایران رفتم این بد ترین هتلیه که تا حالا دیدم.

امتیاز دهی:
اتاقها: 1 از 10
خدمات: 1 از 10
رستوران: 2 از 10

تاریخ سفر: مهر  1395
شهر محل سکونت: اهواز

0% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/07/09
مینوحق شناس
من به اتفاق همسر وپسرم ازیکی ازاژانس های مسافرتی گول این هتل به ظاهر4ستاره روخوردیم وهفته اخرشهریورماه مهمان 4روزه این هتل بودیم استقبال فرودگاهی وپذیرش مشکلی نبوداما وقتی وارداتاقمون شدیم توذوقمون خورد ازنظراندازه ونور خوب بود ولی یک موکت بسیارکثیف وپاره ووسایلی که اصلا در حدیک هتل دوستاره هم نبود حمام وسرویس بهداشتی باشیرهای خراب وزنگ زده دردسویس بهداشتی هم دستگیره نداشت یعنی بایدهمیشه درش روبازمیذاشتی تااون توگیرنکنی تلویزیون فقط درحدچندکانال خبری ازاینترنت هم نبود.پرده های کثیف وپاره وملافه هایی که پرازلکه بود داخل یخچال هم چندتانوشیدنی واب معدنی وتنقلات بودکه موقع حسابرسی چندبرابر براتون حساب میکنندسالن صبحانه همیشه صبح هابوی گازمیدادوغذاهایی که اصلا قابل خوردن نبودغیرازپنیروکره مربا.خوراک هایی که درست کرده بودن حتی برای تست کردن هم خوب نبود نحوه برخورد کارکنان درحد جواب های کوتاه خوب بودفقط ازنظرنزدیکی به مراکز وبازاراین هتل خوبه.

امتیاز دهی:
اتاقها: 3 از 10
خدمات: 5 از 10
رستوران: 3 از 10

تاریخ سفر: شهريور  1395
شهر محل سکونت: رشت

30% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/07/05
آيلار
این هتل ویو بسیار زیبایی داره،خدمات خوبی ارائه میده،صبحانه خوبی هم داره.اینترنت رایگان داره اما فقط تو لابی!اما رو تلویزیوناش حساب نکنید؛قدیمی ان و تقریبا هیچ شبکه ای رو نشون نمیدن!
و اما رستوران گردان ارم؛توصیه میکنم اصلا نرید!!! حجم غذاها بسیار کم و علیرغم قیمت های متعادل در منو صورتحساب غذا آدمو شوکه میکنه و تقریبا ۲برابر چیزی که فکرشو میکنی در میاد!و نکته ی بدتر اینکه این رستوران قلیون هم میده که به نظر من واقعا بده،یعنی فکر کنید دارید ناهار میخورید و میز کناریتون۳تا قلیون گذاشتن و بی وقفه در حال قلیون کشیدنن..!
در کل من خود هتل رو برای اقامت توصیه میکنم.

امتیاز دهی:
اتاقها: 8 از 10
خدمات: 8 از 10
رستوران: 3 از 10

تاریخ سفر: مرداد  1395
شهر محل سکونت: مشهد

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/06/06
سارا
با سلام به مدت 4 روز در هتل بزرگ ارم (4*) بع همراه دوستم اقامت داشتیم . وقتی به فرودگاه کیش رسیدیم استقبال فرودگاهی داشتیم و حتی یه آقایی بود که چمدونهای همه مسافر ها رو میگرفت و داخل مینی بوس میزاشت . موقع رسیدن به هتل که دیگه خبری از این کار نبود و خودمون به داخل میبردیم ، لابی هتل بسیار زیبا بود یه مقدار بوی نم میداد که عادی میشد یه مقدار هم فضای داخل گرم بود و در اون فضای بزرگ فقط یک پنکه کوچک گذاشته بودند . طبق مقررات همه هتل ها تا زمان تحویل اتاق تا زمان 2 منتظر شدیم. وقتی وارد اتاق شدیم فضای دلباز و بزرگی بود رو به دریام بود . فقط امیدوارم زودتر داربست ها رو بردارن که بیشتر از منظره لذت ببریم .کنترل کولر داخل اتاق نبودبر خلاف گفته ها وقتی ازشون درخواست کردم برای دادن کنترل 10 دقیقه بعد آوردن و تحویل خودمون دادن ، همچنین شامپو و سشوار را هم تا در خواست کردیم تحویل دادند و صبحانه هم خوب بود و تا حدی کامل . گشت دور جزیره هم که رایگان بود ولی پول ورودی ها جداگانه میگرفتن

امتیاز دهی:
اتاقها: 6 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 5 از 10

تاریخ سفر: مرداد  1395

90% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/05/31
ایمان
با سلام فقط یک چیزی میگم تا آخرش .........
به مسافرین کنترل کولر گازی نمیدن میگفتن خودمون میاییم براتون خاموش روشن و ........ میکنیم .نمیدونستم اصلا چی باید بگم یک آقایی قسمت پزیرش بود مسئول صندوق بود حتی صحبت میکردیم اصلا نگاه نمیکرد ولی یک آقای دیگه بودن قسمت پذیرش خیلی کمک کردن .

امتیاز دهی:
اتاقها: 2 از 10
خدمات: 1 از 10
رستوران: 3 از 10

تاریخ سفر: تير  1395

30% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/05/06
آرش
با سلام
آخر تیر ماه بدون تور با گرفتن بلیط هواپیما و رزرو هتل از آزانس راهی کیش شدیم برای سه شب.
البته پس از خوندن نظرات گفتم که داریم میریم مسافرخونه نه هتل که خرابه هست و پرسنلی نداره . ولی با توجه به موقعیت مکانی عالی که به ساحل و بازارها نزدیکه گفتیم باداباد بریم انگار تو پارک خوابیدیم.
اول ترانسفر که حتی آژانس هم قبلش گفته بود که نمیاد دنبالتون و شما معطل نشید و خودتون برید و...
از فرودگاه که در اومدیم هوا گرم گرم و طبق گفته آژانسی دنبال تاکسی بودیم که دیدیم یکی داد میزنه هتل ارم گفتیم نه بابا زیادم بد نیست رفتیم نشستیم داخل خنک خنک (قبلا گفته بودن کولرم روشن نمیکنن) چمدونا رو جابجا کردن و رفتیم هتل.
هتل داربست زده شده و نما و شیشه های اتاقها در حال تعویض هستش.
پذیرش تو ده دقیقه انجام شد و اخلاق پرسنل خوب.
تا کار پذیرش انجام بشه تو کانتر گردشگری بلیط کشتی آرتمیس (که بر خلاف نظراتی که گفتن آشغاله که باید بگم واقعا عالی بود و بی نظیر و پر از نشاط و خنده و یک شام نرمال میکس زرشک پلو و جوجه کباب و خورشت گوشت ) و بنانا و پازل شو گرفته شد که با توجه به اطلاع قبلی از کف قیمتها چونه لازم زده شد تا نهایت تخفیف لحاظ بشه که شد و با قیمت معادل کانترهای ارزان دم پاساژها تهیه شد.
هتل بسیار بزرگ ولی قدیمی که نیاز به بازسازی داره . بوی نامطبوعی اول کار تو راهرو میومد که روزهای بعد یا بو نبود یا ما عادت کرده بودیم .پرسنل خدمات چمدونا رو آوردن بالا و رفتیم داخل اتاق که دیدیم نه بابا داخل اتاقم کولرش روشنه و خنک خنکه گفتیم واعجبا.اتقها بزرگ و با چشم انداز دریا و هتل داریوش در سمت راست هستش. ملافه ها و پتو تمیز و تختش واقعا واسه خواب عالیه .(میشد میبردمش خونه ).کف موکته که جاهایی ساییده و یا گاها پاره شده ولی قابل گذشته. مسواک و صابون و شامپو و دمپایی هست ولی حوله موجود نیست باید بخوایین.حموم بزرگ با وان و دوش و دستشویی فرنگی و سشوار.کولر اسپیلت بدون کنترل و تلویزیون با کنترلو زیرش یخچال .شیشه ها رو به دریا هستش که مقدار زیادی کثیفه ولی با توجه به رطوبت هوا گاها کل پشت پنجره ها رو رطوبت میگیره که با ترکیب با خاک اتوماتیک میشه گل که نیاز به پاک کردن هر روزه داره که مشخصه که نمیشه دیگه.البت میشه دریا رو دید اونقدرام تیره و تار نیست.
مینی بار شامل آب و آبمیوه و انرژی زا و دو سه نوع شکلاته که قیمتش رو در یخچال خورده که به نسبت قیمت بیرون زیاد گرون نیست مثلا آب 1000 و آبمیوه 3000 و انرژی زا 5000 تومنه که بیرونم غیر از هایپرمارکت شهر قیمتا همینه پس زیاد نترسید.
تو زمان استراحت تو اتاق زیاد نگران مزاحم شدن پرسنل و استفاده از کارت قرمز پشت در نباشید چون تا روز آخر کلا مزاحم نمیشن تا زنامی که شما نخوایین (کلا مزاحم نمیشن).
صبحانه 8 تا 10 شامل تخم مرغ نیمرو یا آب پز و سوسیس سرخ کرده و لوبیا و فرنی و پوره و گوجه و خیار دیشب برش خورده و عسل و سه نوع مربا و کره و پنیر و چای و شیر و شربت پرتقال هستش با نون سنگک تازه و دو نوع نون فانتزی تازه و خوشمزه (حالا تنوع داره یا نداره قضاوتش با خودتون) هلیم و کله پاچه نداره گفته باشم واسه کسایی که حساسن.
ظرفاش قدیمی و بعضا لب پره و سعی کنید در معرض باد کولر ته سالن بشینین که هم خنکه و هم تعدادی مگس در هوا میپرن باد اونا ببره.
رستوران گردان بالای هتل هم حال خودشو داره که تقریبا ساعتی یه دور کامل میزنه و صرف غذا و یا آبمیوه و چای حالی میده قیمتاشم آبمیوه و گلاسه هاش 16 و سرویس چای 10 و قلیان 45 هستش پس قلیون نکشید ضرر داره.
آبمیوه تو کافی شاپ پایین هم خوشمزه هستش و قیمتشم حدود 10 تا 12 تومنه.
تاکسی دم در هتل هستش همیشه و دو تا تا مرکز اجاره موتور و دوچرخه.
پردیس دو هم که 200 - 300 متری هستش و بقیه مرکزام پشت سرش تا پردیس 1 و پانیذ و مرکز تجاری و ...
پازل شو هم که تو خود هتله پس از نظر مکانی عالیه.
از نظر قیمت هم با توجه به پولی که میدین 80 درصد می ارزه پس زیاد نگران نباشید .
من بهترین هتلهای آنتالیا رو رفتم که فقط اروپاییها بودن و ایرانی نبود توش. اون درقبال امکانات عالی پول خودشو میگیره اینجام با توجه به هزینه 100 -130 تومنی واسه یه اتاق دو تخته رو به دریا مناسبه دیگه. آدم باس با وجدان باشه.
پول بیشتری بدین جای بهترم میرید خب.
در کل هتل بدی نیست در حد دو ونیم ستاره هستش ولی کلا کیش گردی جدای از خرید و جشنواره برای گردش و پیاده روی تو ساحل و پارکهاش عالی که قطعا تو فصل گرم سال اشتباهه.

امتیاز دهی:
اتاقها: 5 از 10
خدمات: 6 از 10
رستوران: 7 از 10

تاریخ سفر: تير  1395
شهر محل سکونت: رشت

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/05/03
آرین
با سلام من به همراه خانواده ام به مدت یک هفته در این هتل اقامت داشتیم و مشکلاتی که گفته شده وجود ندارد اتاق ها خوب بود و برخورد کارکنان عالی بود و کافی شاپ و رستوران خوب بود و صبحانه هم تنوع خوبی داشت در کل هتل مشکلی ندارد و نسبت به هزینه ای که دادیم خوب بود

امتیاز دهی:
اتاقها: 8 از 10
خدمات: 10 از 10
رستوران: 8 از 10

تاریخ سفر: تير  1395
شهر محل سکونت: تهران

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/04/30
خانم جلالی
من و همسرم در تاریخ ۶ تیر ۹۵ بمدت سه شب در هتل ارم اقامت داشتیم،ما هم قبل رفتن کامنتای مردم رو خوندیم و نگران بودیم که هتل خوب نباشه ولی واقعا راضی بودیم با توجه به پولی که داده بودیم،اگر کسی امکانات بیشتر بخواد میشه از هتل های دیگه کیش مثل داریوش و مارینا و...استفاده کنه که البته چند برابر قیمتش هست اما هتل ارم دسترسی عالی به دریا و مراکز تجاری داره و خیلی نزدیکه،صبحانه شون تکمیل و خوب بود و سریع شارژ میکردن هرموقع ک میرفتیم همه چیز از صبحانه بود،نظافت در حد رضایت بخشی بود و کلا من و همسرم راضی بودیم،مخصوصا از لحاظ دسترسی هتل و قیمتش،توجه کنید که هتل دو قسمت ۳ستاره و ۴ستاره داره که ۳ستاره ها بصورت سوئیت هست و مشخصه که کیفیت ۴ستاره رو نداره،باز هم میگم که هرچقد که هزینه میکنید همون توقع رو داشته باشید چون کیش قیمت ها بالاست و هتل ارم نسبت ب قیمتش عالیه

امتیاز دهی:
اتاقها: 10 از 10
خدمات: 6 از 10
رستوران: 10 از 10

تاریخ سفر: تير  1395
شهر محل سکونت: تهران

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/04/09
سارا
باسلام.من به همراه خونواده ام درتاریخ بیستوهفتم تا سیویکم خردادماه سال هزاروسیصدونودوپنج اقامت داشتیم.این هتل درحال تعمیروبازسازی بود.نحوه برخوردکارکنان عالی بود.به جزیکی ازپرسنل که نامشونمیبرم.رستوران گردان وکافی شاپ هتل عالییییییییییی بود.غذاهای متنوع بابرنج ایرانی وروغن حیوانی.لابی بسیارشیک ودلبازترانسفرکه باده دقیقه تاخیراومد دنبالمون.تازه اعصابشم خوردبود.وسرماخالی میکرد خلاصه باپولی که داده بودیم انتظارهمچین چیزی هم داشتیم.

امتیاز دهی:
اتاقها: 5 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 10 از 10

تاریخ سفر: خرداد  1395
شهر محل سکونت: کرمانشاه

90% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/03/31
ابراهیمی
بنده به همراه همسر و دوتن از دوستان از تاریخ 31 اردیبهشت لغایت 4 خرداد ماه در هتل ارم بزرگ و به اصطلاح 4 ستاره اقامت داشتیم ولی متاسفانه وضعیت اتاق ها یمان اصلا مناسب نبود .سطح نظافت اتاق و امکانات داخل اتاق حتی از هتل های 3 ستاره که قبلا بنده اقامت داشتم ، بسیار پایین تر بود. اتاق ها نور کم داشت و وقتی پرده اتاق را کنار زدم که نور بیشتری داخل اتاق باشد دیدم چند کارگر که برای ترمیم نمای هتل آنجا بودن. کنترل تلوزیون و کولرگازی و سشوار و حتی یک بشقاب و چاقو و لیوان و حتی دستمال کاغذی داخل اتاق نبود.کمد لباس فاقد چوب لباسی برای آویزان کردن لباس ها بود.دیوار اتاق از شدت رطوبت زیاد کپک زده بود و بوب نامطبوع همواره فضای اتاق را پر کرده بود.وقتی اعتراض کردیم که اتاق را عوض کنند اهمیت ندادند و برای جبران کمبود امکانات اتاق گفتند خودتان از قسمت خانه داری هتل تهیه کنید.تا ساعتی بعداز ورود ما به هتل به دنبال مهیاکردن شرایط اتاق بودیم.صبحانه هتل نیز بسیار بی کیفیت بود خیار و گوجه فرنگی که اضافه میومد متاسفانه دوباره برای فردا سرو میشد برای همین همیشه خیار ها پلاسیده بود.کیفیت خوراک لوبیا و سوسیس هم اصلا قابل قبول نبود.چندین بار اعتراض کردیم حتی با مدیر داخلی هتل که مدام در حال قدم زدن در لابی هتل بودن مشکلات اتاق را مطرح کردیم اما ایشان فرمودند:بیخیال،اومدین 4 روز اینجا باشین خوش بگذرونین دنبال این چیزا نباشین!!!!! و در نهایت هیچ ترتیب اثری ندادند.عکس های اتاق های هتل که در فضای اینترنت جهت تبلیغ هتل منتشر شده اصلا واقعیت نداشت.کلا اتاق ها شکل و شمایل متفاوت از آنچه بنده در سایت هتل دیده بودم ،داشت.در نهایت اصلا از اقامت در هتل به اصطلاح 4 ستاره ارم راضی نبودیم چرا که امکانات و شرایط اتاق ها اصلا در سطح یک هتل 4 ستاره نبود.

امتیاز دهی:
اتاقها: 4 از 10
خدمات: 6 از 10
رستوران: 4 از 10

تاریخ سفر: خرداد  1395
شهر محل سکونت: مشهد

40% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/03/27
مریم
من در خرداد 95 در سوییت های هتل ارم اقامت داشتم.ترنسفر خیلی سریع و عالی بود. صبحانه خوب بود. لابی زیبایی دارد. پازل شو هتل رو از دست ندین عالی بود.سوییت ها خیلی تمیز نبود اما در قبال پولی که می پردازید خوب بود.در ضمن ما فقط شب برای خواب به هتل میامدیم که تخت تمیزی داشت. به نظر من نباید هزینه زیادی در سفر برای هتل داد چون بیشتر وقت را بیرون از هتل هستیم.


امتیاز دهی:
اتاقها: 7 از 10
خدمات: 8 از 10
رستوران: 9 از 10

تاریخ سفر: خرداد  1395
شهر محل سکونت: تهران

70% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/03/21
وحید
با سلام من از تاریخ 23 اردیبهشت تا 27اردیبهشت در ارم بزرگ اقامت داشتیم نظافت اتاق عالی بود سرویس بهداشتی تمیز حوله ه مسواک خمیر دندان دمپایی وصابون مرتب بود از لحاظ سرمایش چون داشتن کولر ها رو وصل میکردن کنترل کولر نبود ولی هر موقع میگفتیم سریع میومدن تنظیم میکردن از لحاظ صبحانه هم بد نبود مهم موقعیت هتل هست که به بازار و اسکله تفریحی نزدیک هست من نمیدونم چرا بعضی ها الکی نظر میدن میگن مسافرخانه هست من که راضی بودم در ضمن هتل رو هم داشتن تعمیرات میکردن ولی از نظر نظافت اتاق عالی بود امیدوارم به همه خوش بگذره چون تو کیش بیشتر زمان رو بیرون هستی شاندیز vipحتما برین همچنین پاراسل یادتون نشه یک اشپزخونه هم نزدیک هتل هست تو پردیس غذاش خوبه

امتیاز دهی:
اتاقها: 9 از 10
خدمات: 9 از 10
رستوران: 6 از 10

تاریخ سفر: ارديبهشت  1395
شهر محل سکونت: مشهد

80% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/03/09
رضا
من و همسرم در اتاق226اقامت داشتیم.وضعیت تهویه اتاق خوب بود.ولی تلویزیون خراب بود.وسایل و تجهیزات اتاق قدیمی بود.سرویس دهی خوب بود ولی غذای هتل در حد متوسط بود.صبحونه کامل و خوب بود.کلا اینکه برای اقامت چند روزه خوبه و بهتره کسی این هتلو انتخاب کنه که از صبح تا شب میره تفریح و فقط شب میخاد بیاد هتل بخابه.

امتیاز دهی:
اتاقها: 5 از 10
خدمات: 5 از 10
رستوران: 4 از 10

تاریخ سفر: ارديبهشت  1395
شهر محل سکونت: تهران

50% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/02/29
مسعود
سلام دوستان
من به همراه همسرم 3شب توی این هتل اقامت داشتیم.
ترانسفر فرودگاهی که با 10 دقیقه تاخیر انجام شد.
بعد از ورود به هتل برخورد پرسنل خوب بود و اگه کاری داشتی انجام میدادن. اما یه مشکلی که ما داشتیم این بود که اتاق کنترل کولر گازی نداشت !! کولر رو روی 25 درجه تنظیم کرده بودن و همیشه هم روشن بود. اگه میخواستی تغییرش بدی باید زنگ میزدی که یکی بیاد کنترلشو بیاره. بعد از کلی اعتراض مسئول هتل اومد و عذرخواهی کرد و گفت که چون سیستم تهویه هوامون سوخته مجبور شدیم این کولرها رو خیلی سریع نصب کنیم و هنوز از شرکت برامون کنترلها رو نفرستادن !!! صبحانه و کافیشاب هتل نسبتا خوب بود.
اینترنت هتل تعطیل !!! اکثر جاها که اصلا آنتن نداشت و اونجا ها هم که آنتن داشت اصلا اینترنت نمیگرفت !!
درکل شاید هتل متوسطی بود ...

امتیاز دهی:
اتاقها: 7 از 10
خدمات: 6 از 10
رستوران: 5 از 10

تاریخ سفر: ارديبهشت  1395
شهر محل سکونت: مشهد

50% رضایتمندی:
 خیر no آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/02/25
محسن
من در ارديبهشت به مدت سه شب در اين هتل اقامت داشتم در كل نسبت به پولي كه پرداخت كردم بد نبود نميشه گفت هتل 4 ستاره هستش و بهتره در رده 3 ستاره قراربگيره ولي اگر مديريتش يهتر بشه هتل خوبي هستش.
به نظر من انتظارمون بايستي به اندازه پولي كه پرداخت ميكنيم باشه
صبحانه در حد يك هتل 3 ستاره بود
ناهاز يك نوع غذا با كيفيت معمولي با چند سالاد و يك نوع سوپ 20 تومن كه براي قيمت غذا در كيش بدك نيست
نظافت خوب بود
از خانه داري راضي بودم
قفل در خراب بود كه درست نشد
در كل براي 3 شب اقامت و بليط رفت و برگشت 430 تومان رقم زيادي نيست .

امتیاز دهی:
اتاقها: 5 از 10
خدمات: 5 از 10
رستوران: 6 از 10

تاریخ سفر: ارديبهشت  1395
شهر محل سکونت: تهران

60% رضایتمندی:
 بلی yes آیا این هتل را برای اقامت توصیه مینمایید؟

95/02/18
آیا شما نیز در این هتل اقامت داشته اید؟
ارسال نظر

آیابرای انتخاب هتل راهنمایی میخواهید؟
سوال خود را مطرح نمایید

سالومه سیر
دایانا گشت