تبلیغات
کیش سیر صدرای کیش
چهارفصل  iShomal
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree41Likes
  • 4 Post By Mahmood
  • 6 Post By Mahmood
  • 10 Post By Mahmood
  • 8 Post By Mahmood
  • 7 Post By Mahmood
  • 6 Post By Mahmood

موضوع: نظرات برگزیده درباره رستورانها (انتخاب سردبیر)

Administrator Mahmood آواتار ها

Icon3 نظرات برگزیده درباره رستورانها (انتخاب سردبیر)

باتوجه به اینکه تعداد نظرات بخش رستورانها روز به روز داره زیادتر میشه و ممکنه خیلیا وقت نداشته باشن همه نظرات رو بخونن و تصمیم گیری کنن تصمیم گرفتم این موضوع رو ایجاد کنم برای نمایش نظرات برگزیده این بخش.
    این نظرات به انتخاب سردبیر انجام میشه و سعی می کنیم نظراتی که کاربردی هستند رو در این بخش بیاریم. اگر شما هم نظری رو دیدید که برای این بخش مناسبه برای من بفرستید تا در این صفحه قرار بدم.
    ممنون

توجه: قرار دادن نظرات در این بخش به معنی تأیید همه جانبه آنها نیست. این نظرات فقط در انتخاب رستوران به شما دید بهتری خواهد داد.

محمد در تاریخ 91/01/9 گفته:
    برخي نظرات دوستان راجع به رستورانها به حدی متفاوت است که ممکن است دوستان را گیج کند و علت آن هم بیشتر مقایسه رستورانها به صورت کلی هست در صورتی که در جزیره رستوران ها در دو سبک متفاوت وجود دارد یکی رستوران های همراه با موزیک زنده که در انها اصل برنامه و قیمت بر روی گروه موزیک و کیفیت اجرای برنامه میچرخد که این گروه رستورانها قیمت منو حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند و مثلا مقایسه کیفیت و قیمت منوی رستوران خاطره و عمواکبر و پردیس با منو های زیر 10 هزرا تومان با رستورانهای موزیکال مانند پایاب و شاندیز صفدری و شاندیز پدیده و دیدنیها و نهنگ سفید با منوهای بالای 30 هزار تومان متفاوت است که در برخی نظرات توجه نکردن به این نکته موجب گیج شده خواننده های بعدی میشود

محمد در تاریخ 91/2/27 گفته:
    کلا اگر تمام نظرات را زیر و رو کنید به این چند نتیجه میرسیم که:
    1-کیفیت غذا ها توی کیش متوسط و یا بد هست و کلا خوب نداریم
    2-رستورانهای دارای موزیک شاد زیاد هست اما شانذیز صفدری و دیدنیها و نهنگ سفید موزیک شادتری دارند
    3- رستورانهای میر مهنا و پایاب در درجه دوم هستند با این تفاوت که پایاب در محیط باز هست
    4- رستوارنهای خاطره و عمواکبر غذای خوبی دارند اماسالن جالبی ندارند باید گرفت برد جای دیگه نوش جان کرد
    5-توتی فروتی محیط خوبی داره خصوصا شب ها چون کنار ساحل و اسکله هست و پیتزایش معمولی و سالاد سزارش هم معروفه باقی غذاهاش مشمول بند یک
    6 پدیده شاندیز با این که خیلی تبلیغ میکنه اما سر و تهش نه موزیک خوبی داره نه غذای مناسب ونه به صرفه هست .کلا تیپ دولتیه دیگه
    7-فست فود های کیش کلا همه کیفیت متوسط دارند که توی اینها ایرانویچ و پارسیان و فودلند معروف ترند و بدترینشان هم بوف توی پردیس و توی هایپر و مثلا kfc هست
    8-غذای داخل هتل ها هم درد مجبوری هست دیگه چیزی نمیشه گفت

شیما در تاریخ 1391/08/09 گفته:
    سلام،
    امسال دومین بار است که برای سفر به کیش از این سایت راهنمایی گرفتم و واجب دونستم که نظر خودم رو بنویسم تا من هم بتونم بقیه رو راهنمایی کنم.
    ما از 5 تا 8 آبان در هتل شایگان بودیم. هتل مثل همیشه عالی بود.
    اما رستورانها :
    شب اول : رستوران پایاب جای زیبایی بود. غذا بد نبود و موزیک هم خوب بود. خوبی این رستوران اینه که در فضای باز هست و تخت هم داره. موزیک هم جون در فضای باز هست زیاد بلند نیست و به کسانی که مثل ما بچه کوچک دارند توصیه می شه. قیمت غذا با چای بعد از غذا نفری 33000 تومان.

روز دوم ناهار : بوفه هتل شایگان. غذا خوب بود ولی تنوع هتل داریوش رو نداشت. موزیک زنده و زیاد بلند نبود. نفری 20000 تومان برای کیفیت غذای آن بسیار مناسب بود.

شام دوم رستوران شاندیز صفدری : سرویس زیاد خوب نبود، چیزی که من رو خیلی اذیت می کنه که در رستوران پایاب هم همین طور بود رومیزی های نایلونی هست که چسبناک و زشت هستند و در سطح چنین رستورانی با این قیمت ها نیست. اما موزیک فوق العاده بود. کبابش هم عالی بود. حتما بروید. نفری 33000 تومان بدون چای

ناهار سوم رستوران دیدتیها : توصیه می کنم حتما بروید و اگر موزیک شاد و شب نشینی برایتان مهم نیست حتما ناهار بروید. رستوران برای ناهار هم موزیک زنده و عالی دارد. سرویس عالی بود. رومیزی ها پارچه ای و تمیز. غذا هم عالی بود، هم ماهی خوب بود و هم استیک. فضای رستوران هم بخاطر مجاورت ساخل مرجان بسیار زیباست و از داخل رستوران دید بسیار زیبایی به دریا دارد. نفری 30000 تومان با سالاد.

شام سوم رستوران توتی فروتی : رستوران فضای باز کنار اسکله جدید. محیط عالی، شام هم خیلی خوب بود. اسپاگتی و پیتزا هر دو خوب بود و قیمت هم مناسب بود. نفری 12000 تومان

ناهار روز آخر رفتیم ایرانویچ که سرویسش اصلا خوب نبود، بشقاب نداشت و قاشق و چنگال های پلاستیکی که برای پیتزا بریدن هم می شکست چه برسه برای نصف کردن ساندویج. ساندویچش جالب نبود اما پیتزاش خوب بود. در کل اصلا قابل مقایسه با توتی فروتی نبود.

یک روز هم کنار ساحل مرجان رستوران حافظیه چای و قلیون سفارش دادی که جاش خیلی زیبا بود و برای یک بار می ارزید. اما چای و قلیون هتل خودمان بهتر بود.

به همه خوش بگذره. حتما تفریح کنید و برای خرید وقتتون رو هدر ندید که همه بازارها فقط اجناس چینی بسیار بی کیفیت دارند و همه مارکها قلابی و چینی هست. فقط شکلات و لوازم آرایشی از نمایندگی های بازار پردیس 2 قیمت مناسب دارند. دریا رو فراموش نکنید

نکته ایی که اکثر مسافرا در نظرات به اون اشاره کرده بودند و تقریبا همه موافق بودند این بود که :

از رانندگان تاکسی برای معرفی رستوران راهنمایی نگیرید، به این علت که رستورانها به رانندگان تاکسی پورسانت میدهند.

محمد در تاریخ 1392/02/31 نظر قشنگ وجالبی نوشته:
    با تشکر از محمد
    من سال پیش 2 بار کیش رفتم و هفته بعد هم دوباره بخاطر نمایشگاه ساختمان کیش آنجا خواهم بود. می خواستم بگم که اگر جزو عده ای از مردم هستید که از بوی قهوه، از سمفونی 5ام بتهون، از بوی پیپ و توتون های گران قیمت و از کتابهای کلاسیک لذت می برید، حتی فکر رفتن به این رستوران های "با موسیقی زنده" رو نکنین. بهترین و لوکس ترینشون رو میشه به قول فرنگی ها "freak show" یا نمایش آدم های اجق وجق نامید.
    ولی اگر از گروهی هستید که دوست دارید با ماشین دوستانتون رو به کنار ساحل ببرید بعد صدای ضبط ماشینو بالا ببرید و 5-6 نفری شروع به حرکات موزون کنید و بگید به به چه برنامه مفرحی! در این صورت حتماً در این رستوران ها بشما خوش خواهد گذشت.
    موفق باشید.
    ---------------------

mahmood:
    موضوع موسیقی زنده در رستورانهای کیش از نظر فرهنگی موضوع جالبی برای بررسی هست. ترکیب موسیقی از نوع دیسکویی با محیط رستوران که یه موسیقی آروم رو میطلبه این موضوع رو جالبتر میکنه. امیدوارم فرصت بشه تا در تاپیکی جداگانه بادوستان در این مورد به گفتگو بشینیم.