تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 187
Like Tree227Likes

موضوع: معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی(زنانه و مردانه)

HK User ندا65 آواتار ها

Icon4 معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی(زنانه و مردانه)

سلاممممممممممممم
    دیدم جای این تاپیک خالی هست گفتم بسازم تا هر کی از هر محصولی راضی بوده از انواع لوازم ارایشی و بهداشتی گرفته تا شامپو .............حتی محصولات که اقایون هم استفاده میکنند و راضی هستن معرفی کنید تا دیگران هم استفاده کنند

اول از خودم شروع میکنم:
    از مارک مکس فاکتور از کرم پودرش دارم استفاده میکنم راضی هستم واسه پوست های خشک قیمتش 15 تومان هست . لومن یه مارک گیاهی است که کرم پودرش همش از مواد گیاهی و اب درست شده قیمت کرم پودرش 17 تومان برای پوست های خشک که حتما از نماییندگی بخرید

از مارک بوروژا فقط از انواع ریمل هاش استفاده میکنم از 10 داره تا 17 تومان خیلی هم خوبه
    از مارک مک پنکک و باز ریملش استفاه میکنم فقط باید اصل بگیرید چون خیلی گرون هست هر وقت بخوام جای خاصی برم ازش استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم

رژلب فرقی نمیکنه هر چی که قشنگ باشه استفاده میکنم از مارک نارون خیلی راضی هستم با اینکه خیلی قیمتش کم هست ولی خیلی خوب هست الیت هم رژلب های خیلی خوشگلی داره 3000 تومان هست
    مای هم چون خیلی چرب هست یه بار گرفتم زیاد خوشم نیامد دیگه استفاده نکردم

خط چشم هم پاریس استفاده کردم فکر کنم 2000 تومان از هم مارک لورال که جفتش هم عالی هست

مداد چشم باز مارک لورال خیلی عالی هست اصلا پخش نمیشه
    سایه باز مکس فاکتور دارم و مارک های دیگه ........

این از ارایشی شما هم بگید

HK User ندا65 آواتار ها

خوب حالا میریم سر بهداشتی ها

شامپو:همه نوع از گرون تا ارزون استفاده کردم از تمام مارک ها ولی الان یه سالی هست که اینا ثابت شده از تو ایرانی ها شامپو صدر صحت +نرم کننده اش واسه موهای من عالی هست +ماسک موی
    نیوا چون موهای من خشک هست از این استفاده میکنم خیلی عالی هست 5100 + ماسک موهای اوریف لیم هم عالی هست همه نوع قیمتی داره + سپری دو فاز لیدینگ لایف که رو اسپری میشه واسه اینکه مو خشک نشه من هفته ای یه بار ازش استفاده میکنم اینو برام سوغاتی اوردن قیمتش 13000 تومان

شامپو بدن:نیوا هپی تایم استفاده میکنم 3600 +ژل شستشوی واترلیلی نیوا 4000 تومان

لوسیون و کرم بدن:لوسیون بدن هپی تایم نیوآ 9200 که بدن خیلی خوش بو میکنه + کرم بدن های مارک اوریف لیم که قیمتش 5500 هست کرم بدن هیمالیا هم استفاده کردم بد نیست لوسیون بدن سینره هم بد نیست خیلی هم عالی نیست + لوسیون moisturises ایورشه هم خیلی عالی هست تمام طول روز بدن مرطوب میمونه و نرم حدود فکر کنم 13 تومان هست

واسه صورت از صابون مایع سنیره استفاده کردم یه دوره خوب بود 5000 تومان واسه پوست های معمولی و خشک بعد که تمام شد رفتم از محصولات کاپوس گرفتم صابون الوورا که خیلی عالی هست کلا محصولات کاپوس خیلی خوبه + تونر استفاده میکنم از مارک ایوروشه مال پوست های خشک 14 تومان

شیرپاکن مارک اردن استفاده میکنم نسبت به قیمتش عالی هست + واسه چشم هم از نیوا استفاده میکنم

کرم دست از مارک اوریف لیم دارم قیمتش هم خوب هست 5000 تومان بو های مختلفی هم داره به صرفه هم هست قوطی نیوا هم دارم که اونم خیلی عالی هست

کرم ضد افتاب اردن میزنم خیلی خوب + مرطوب کننده هم از مارک لومن استفاه میکنم

هفته ای دوبار ماسک میزنم + الان یه مدت که هر روز دارم از عسل استفاده میکنم که عسل برای پوست خیلی عالی هست خیلییییییییییی ماسک هم دست ساز میزنم

یه ماسک دیگه هم بلدم واسه تقویت صورت هست که هفته ای یه بار هم از اون استفاده میکنم

ایناواسه من بودم حالا هر کی از هرچی استفاده میکنه بیاد بگه شاید به دردمون بخوره
    Mahmood, farzaneh, nininaz and 1 others like this.

HK User ندا65 آواتار ها

پس چرا کسی هیچ پستی نمیزاره

arti and mseyfzadeh like this.

Labbayk آواتار ها

یه نفر آدم این همه خرت و پرت به خودش میزنه؟!!... فکر جیب شوهر جان هم باشید (البته در آینده!!)
    hamidreza and shima.m like this.

HK User ندا65 آواتار ها

از نظر من این ها خرت و پرت نیست وسایل لازم شخصی هست ............... اینا یعنی تمیزی همش هم واقعا واجب هست

شوهرم باید از خداش باش یه همچین دختری گیرش میاد که به خودش اهمیت میده

خوبه بوی بد و کثیف بده اهههههههههههههههههه
    Mahmood, arti, nininaz and 2 others like this.

HK User kish آواتار ها

یک زن زیبا هرگز نیازی به استفاده از کرم پودر نداره. مثلا قیافه بریتنی اسپیرز رو بدون کرم پودر ببینید مثل دیو است.

HK User ندا65 آواتار ها

هر کی هر جور دوست داشته باشه میگرده من این تاپیک نزدم که انقدر ازم انتقاد بشه اینو زدم که هر کدوم ها هر چی استفاده کردیم به هم معرفی کنیم

هیچ خانمی هم نیست که بگه من در طول عمرم یه بار هم از این چیزها استفاده نکرده باشم همه ماشاا........تو این دو رو زمانه خیلی بهتر از این چیزها هم بلدن و استفاده میکنن

همه خانم ها زیبا هستن ولی با یکم ارایش خیلی بهتر میشن

چرا اقایون این همه حساس هستند به این چیزاااااااااااااااااااااا ااااااا
    پس فردا میخواین زن بگیرید یکم چیز را یاد بگیرید
    arti, man.utd, nininaz and 2 others like this.

Administrator Mahmood آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ندا65 نمایش پست ها
    هر کی هر جور دوست داشته باشه میگرده من این تاپیک نزدم که انقدر ازم انتقاد بشه اینو زدم که هر کدوم ها هر چی استفاده کردیم به هم معرفی کنیم

هیچ خانمی هم نیست که بگه من در طول عمرم یه بار هم از این چیزها استفاده نکرده باشم همه ماشاا........تو این دو رو زمانه خیلی بهتر از این چیزها هم بلدن و استفاده میکنن

همه خانم ها زیبا هستن ولی با یکم ارایش خیلی بهتر میشن

چرا اقایون این همه حساس هستند به این چیزاااااااااااااااااااااا ااااااا
    پس فردا میخواین زن بگیرید یکم چیز را یاد بگیرید
    تاپیک خوبیه ممنون. اگه آرتی بیاد فکر کنم از این تاپیک اسقبال کنه!

man.utd آواتار ها

من از کرم شب و روز ودور چشم OLAYاستفاده میکنم. لوسیون بدن هم معمولا از مارک نیوا

استفاده میکنم. کرم مرطوب کننده ی دست از واجباته برام.چون وسواس دست شستن دارم و

پوستم زود خشک میشه. ضد آفتاب لورال میزنم. در مورد لوازم آرایش در قید مارک خاصی نیستم

ولی خیلی اهمیت میدم که از مارک های معروف و معتبر و اصل باشه حتما. شامپو هم که در حال

حاضر Rejoiceاستفاده میکنم و ازش راضیم.شامپو بدن هم از مارک نیوا معمولا میخرم و هر بار

یه مدلشو. متاسفانه تا الان اهل ماسک صورت نبودم. ولی فکر میکنم باید کم کم به فکر

این جور چیزا هم باشم . باز اگر چیزی به ذهنم رسید میام میگم.

ممنون از ندای عزیز
    mseyfzadeh likes this.

HK User ندا65 آواتار ها

مرسی محمد عزیز واقعا شخصیت دوست دارم

اقایون هم میتون نظر بدن چون من همیشه برای پدر و برادرم خرید میکنم واسه همین از این چیزا هم سر در میارم

فردا واسه قایون میزارم
    Labbayk and mseyfzadeh like this.

صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع