تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
Like Tree16Likes

موضوع: کار با تاکسی در جزیره کیش

HK User

پیش فرض کار با تاکسی در جزیره کیش

دیروز پست زدم نرسید خیلی مفصل بود دیگه حوصلم نشد تکرارش کنم خیلی خلاصه میگم قیمت تاکسی در کیش ( امتیاز خرید تاکسی ) + درآمد روزانه = ؟ خواهشا مفصل در خصوص این دوتا مورد توضیح بدین کیش یه چند باری رفتم هر دفه ام که از راننده ها پرسیدم جواب درست و حسابی ندادن چرا ؟نمیدونم! میخوام یه چند سالی بیام اونجا ببینم وضعیت کار چجوریه فکر کنم تو این فاصله مشغول شدن به این کار بدک نباشه آخه ظاهرا خوب در میارن ممنون میشم راهنماییم کنید

HK User مجتبي آواتار ها

قیمت خودرو+ 20 تومن امتیاز تاکسی + متاهل بودن + 2 تا ضامن کیشوند
    تا اینجاشو میدونم.
    Mahmood likes this.

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبي نمایش پست ها
    تا اینجاشو میدونم.
    چه خبره.

Administrator Mahmood آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبي نمایش پست ها
    تا اینجاشو میدونم.
    باضافه اینکه تعداد تاکسیها تو جزیره ثابته و به همین راحتی تاکسی اضافه نمیکنن.
    برای همین رو یه ماشین دو تا چهار تا راننده کار میکنن

HK User

با سلام خدمت دوستان عزيز منم چند وقته قصد كيش كردم رشته كاريم حسابداري با 22 سال سابقه ولي هوس كردم بيام و يك خودروي هايس بگيرم و روي آن كار كنم يكي مي گفت اين خودروها چون براي هتل ها كار مي كنند درآمدشان خوبه مي خواستم نظر شما را بدونم و يا تاكسي كمري بخرم بهتره در ضمن شما گفته بوديد 3 ضامن كيشوند مي خواد اونو بايد چه كار كرد و ايا سايتي يا شماره اي جهت اطلاعات درمورد تاكسي و يا هايس داريد ممنون

HK User hamidreza آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط voosoogh نمایش پست ها
    دیروز پست زدم نرسید خیلی مفصل بود دیگه حوصلم نشد تکرارش کنم خیلی خلاصه میگم قیمت تاکسی در کیش ( امتیاز خرید تاکسی ) + درآمد روزانه = ؟ خواهشا مفصل در خصوص این دوتا مورد توضیح بدین کیش یه چند باری رفتم هر دفه ام که از راننده ها پرسیدم جواب درست و حسابی ندادن چرا ؟نمیدونم! میخوام یه چند سالی بیام اونجا ببینم وضعیت کار چجوریه فکر کنم تو این فاصله مشغول شدن به این کار بدک نباشه آخه ظاهرا خوب در میارن ممنون میشم راهنماییم کنید
    من پرسیدم روزی 70 تا 150 تومن در میارن بستگی به روزش داره و خودت که چقدر حال کار داشته باشی اما در کل تاکسی جاهای گردش گری مثل کیش که 80% با هواپیما سفر میکنن خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood نمایش پست ها
    باضافه اینکه تعداد تاکسیها تو جزیره ثابته و به همین راحتی تاکسی اضافه نمیکنن.
    برای همین رو یه ماشین دو تا چهار تا راننده کار میکنن
    آره تاکسی تهرانم (زرد) ثابته اگه ثابته نباشه کل کیش و تهران تاکسی میشه

من فکر کنم هر تاکسی 5سال توی کیش عمر داره یعنی هر تاکسی شخصی میشه (یا به قول رانندها تاکسی برگشتی) بعد پلاک اون میخوره روی یه تاکسی دیگه
    بسپاریم که بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند ؛ تا آیندگان ندانند بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

HK User

Icon2 قیمت تاکسی در کیش

سلام دوستان میخواستم بپرسم قیمت خرید تاکسی سفید ( امتیاز و ماشین ) در جزیره چنده؟ متشکرم

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_mb نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم قیمت خرید تاکسی سفید ( امتیاز و ماشین ) در جزیره چنده؟ متشکرم
    من پارسال از یکی از راننده ها پرسیدم گفت 22 تومن ماشینشه+60تومن هم امتیاز تاکسی یعنی کلا پارسال میشد 82 تومن!!!ولی امتیاز تاکسی تو کیش مثل زمین میمونه و سال به سال میره روش!!!من یادمه سال 82 پرسیدم گفتن 28تومنه!!
    hadi_mb likes this.

HK User

تاکسی سفید با امتیازش 60 تومنه داداش. من دو سال پیش پرسیدم از راننده ها

HK User

پیش فرض وضعيت كار با تاكسي و ميني بوس در كيش

سلام . ميخواستم بدونم وضعيت كار با تاكسي يا ميني بوس در كيش چطوره . آيا كسي اطلا عات جديدي داره. چطوري ميشه يك تاكسي يا ميني بوس تو كيش خريد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع