تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 437
Like Tree439Likes

موضوع: سفر به قشم

golegolha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abnus نمایش پست ها
    سلام من اولین باره که می خوام برم قشم جنس پوشاک بیارم . قبلا یکبار رفتم که ساحل طلایی اگه بشناسید اقامت داشتم و چون میخوام به صرفه برام در بیاد نباید جای گرونی برم . می خواستم ببینم کسی هست ادرس و یا تلفنی بهم بده از ساکنین بومی هم باشه عیب نداره . کسی میتونه منو زود راهنمایی کنه؟ راستش من فردا شب دارم حرکت میکنم که بیام قشم!!!!
    شما اگه مهمانپذیر تشریف ببرین گرون نمیگیرن خونه بومی ها هم تو همون اسکله که پیدا شین و وارد قشم بشین از هرکی بپرسین سراغ داره سوئیت اجاره ای!خوش بگذره جای ما رو هم خالی کنید.
    دریایـمو نـیست باکم از طوفان.
    دریـا همه عمر خوابش آشفته است-...

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط golegolha نمایش پست ها
    اگه واسه ماجراجویی میرین قشم بهترین گزینست واقعا شهر عجایب هفت گانست تو ایران نظیر نداره...
    گل گلها جان تصمیم گرفتیم بریم قشم واسه اینکه ماجراجویش کامل بشه تصمیم گرفتیم با هواپیما بیایم قشم و بعد با کشتی بریم بندر عباس و با قطار برگردیم شهرمون (انواع وسایل نقلیه !)
    حالا یه سوال چون با تور نمیریم باید خودمون جا کرایه کنیم به نظرت چیکار کنم که هم هزینش خیلی نشه و هم ترو تمیز باشه (مناسب یه خانواده بچه کوچیک دار)
    هتل بریم ؟ اگه اره به نظرت کجا بریم؟ یا از بومی ها یه جا کرایه کنیم ؟

خیلی خیلی از راهنماییت ممنونم

golegolha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atititi نمایش پست ها
    گل گلها جان تصمیم گرفتیم بریم قشم واسه اینکه ماجراجویش کامل بشه تصمیم گرفتیم با هواپیما بیایم قشم و بعد با کشتی بریم بندر عباس و با قطار برگردیم شهرمون (انواع وسایل نقلیه !)
    حالا یه سوال چون با تور نمیریم باید خودمون جا کرایه کنیم به نظرت چیکار کنم که هم هزینش خیلی نشه و هم ترو تمیز باشه (مناسب یه خانواده بچه کوچیک دار)
    هتل بریم ؟ اگه اره به نظرت کجا بریم؟ یا از بومی ها یه جا کرایه کنیم ؟

خیلی خیلی از راهنماییت ممنونم
    سلام عزیز.مهمانپذیرها قیمت هاشون بسته به درجه بنده شونه.مهمانپذیرهای درجه A و B تر و تمیز هستند.قیمت هاشون هم اتاق دو تخته بین 16تا 18تومانه.اگر از بومی ها سوئیت اجاره کنید هم تمیز و خوبه و اجارش میانگین هر نفر شبی 10تومن البته کمتر و بیشتر هم میشه.تا 20تومان هم ممکنه برسه.هتل هزینش زیاد میشه اما هتل اپارتمان کمتره شبی 30تومن مثلا.که از بین هتل آپارتمان ها من مرجان و بنفشه رو پیشنهاد میدم که مرجان گرونتره.و از بین مهمانپذیرها شمس خوبه و دقیقا وسط خیابونیه که بازار ستاره و ...رو به بازار قدیم متصل میکنه.برای اجاره سوئیت هم میتونید تو بازارها یا همون اسکله که پیاده شدید از یه نفر بپرسید همه مغازه دارها و ساکنان میشناسن سوئیت اجاره ای معرفی میکنن...
    سفر خوبی داشته باشی..
    سوال دیگه ای هم داشتین در خدمتم..

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط golegolha نمایش پست ها
    سلام عزیز.مهمانپذیرها قیمت هاشون بسته به درجه بنده شونه.مهمانپذیرهای درجه A و B تر و تمیز هستند.قیمت هاشون هم اتاق دو تخته بین 16تا 18تومانه.اگر از بومی ها سوئیت اجاره کنید هم تمیز و خوبه و اجارش میانگین هر نفر شبی 10تومن البته کمتر و بیشتر هم میشه.تا 20تومان هم ممکنه برسه.هتل هزینش زیاد میشه اما هتل اپارتمان کمتره شبی 30تومن مثلا.که از بین هتل آپارتمان ها من مرجان و بنفشه رو پیشنهاد میدم که مرجان گرونتره.و از بین مهمانپذیرها شمس خوبه و دقیقا وسط خیابونیه که بازار ستاره و ...رو به بازار قدیم متصل میکنه.برای اجاره سوئیت هم میتونید تو بازارها یا همون اسکله که پیاده شدید از یه نفر بپرسید همه مغازه دارها و ساکنان میشناسن سوئیت اجاره ای معرفی میکنن...
    سفر خوبی داشته باشی..
    سوال دیگه ای هم داشتین در خدمتم..
    واقعا ممنونم ازت کمک خیلی خوبی کردی
    یه زحمت دیگه میتونم ماشین بدون راننده اجاره کنم اونجا ؟ حدود قیمت رو داری؟
    مرسی عزیزم

Administrator Mahmood آواتار ها

پیش فرض برقراري مسير هوايي كيش-قشم-كيش

برقراري مسير هوايي كيش-قشم-كيش

مسير هوايي كيش-قشم-كيش از روز گذشته شنبه 9 مهرماه برقرار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، مديركل فرودگاه بين المللي كيش با اعلام اين خبر گفت: اين پرواز توسط شركت هواپيمايي هسا روزهاي شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام مي شود.

قاسم زاده افزود: اين مسير هوايي روز گذشته شنبه 9 مهرماه ساعت 8 و 30 دقيقه صبح از كيش به قشم و ساعت 15 و 30 دقيقه از قشم به كيش برقرار شده است.

وي ادامه داد: شركت هواپيمايي هسا پروازهاي ديگري را در مسيرهاي هوايي عسلويه، بوشهر، بندرعباس، همدان و يزد در آينده نزديك برقرار خواهد نمود.

golegolha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atititi نمایش پست ها
    واقعا ممنونم ازت کمک خیلی خوبی کردی
    یه زحمت دیگه میتونم ماشین بدون راننده اجاره کنم اونجا ؟ حدود قیمت رو داری؟
    مرسی عزیزم
    خواهش میکنم.نه اتومبیل اجاره نمیدن متاسفانه....
    TearStain likes this.

HK User

سلام
    من با قطار میخوام بیام بندر عباس و یک شب اونجا اقامت داشته باشم ....جای خوب و ارزون برای خواب کجا پیشنهاد میدین؟؟میخوام نزدیک راه اهن باشهاز راه اهن تا جایی که با قایق ها بیام قشم چقدر باید هزینه کنم؟از جایی که قایق ها میارن قشم تا خود مرکز قشم چقدر راهه؟ هزینه تاکسی چطوره؟ من ماشین ندارم از کدوم مسیر راحتر میتونم بیام قشم؟فاصله قشم با درگهان چقدره؟ با تاکسی باید برم؟ هزینه اش چقدر؟برای دیدن جزیره و رفتن به اماکن دیدنی با تاکسی باید برم؟مهمانپذیر شمس جای خوبی برای اقامت است؟ دنبال یک جای خوب و ارزون میگردمکدوم بازارها بهتره؟برای بردن بار مشکلی پیش نمیاد؟ محدودیتی وجود نداره؟!؟
    اگه شماه سوئیت یا خونه اجاره ای دارین برام بزارین
    ************من خیلی عجله دارم*******************

ویرایش توسط مامان ریحانه : 01-14-2012 در ساعت 03:56 PM

HK User Armin.z آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان ریحانه نمایش پست ها
    سلام
    من با قطار میخوام بیام بندر عباس و یک شب اونجا اقامت داشته باشم ....جای خوب و ارزون برای خواب کجا پیشنهاد میدین؟؟میخوام نزدیک راه اهن باشهاز راه اهن تا جایی که با قایق ها بیام قشم چقدر باید هزینه کنم؟از جایی که قایق ها میارن قشم تا خود مرکز قشم چقدر راهه؟ هزینه تاکسی چطوره؟ من ماشین ندارم از کدوم مسیر راحتر میتونم بیام قشم؟فاصله قشم با درگهان چقدره؟ با تاکسی باید برم؟ هزینه اش چقدر؟برای دیدن جزیره و رفتن به اماکن دیدنی با تاکسی باید برم؟مهمانپذیر شمس جای خوبی برای اقامت است؟ دنبال یک جای خوب و ارزون میگردمکدوم بازارها بهتره؟برای بردن بار مشکلی پیش نمیاد؟ محدودیتی وجود نداره؟!؟
    اگه شماه سوئیت یا خونه اجاره ای دارین برام بزارین
    ************من خیلی عجله دارم*******************

سلام از بندرعباس به هر تاکسی بگید میخوام برم اسکله قشم شما رو میاره اسکله.چون ماشین ندارید از طریق اسکله با قایق باید برید قشم. اسکله هم تو مرکز شهره تقریبا . از اسکله هم 3 نمونه قایق هست که میتونید برید قشم که بهترین گزینه کشتی های تندرو هستش که نفری 4000 تومان بلیطش هست . 20 دقیقه هم توی راه هستید تا برسید قشم . وقتی هم که رسیدید اسکله قشم اسکله تو مرکز شهر قشم هستش . هزینه تاکسی ها هم بستگی به مسیر داره ولی سعی کنید دربستی نگیرید که پول الکی دادنه . فاصله قشم تا درگهان 15 کیلومتر هستش که با تاکسی از ایستگاه درگهان که کنار بازار قدیم قشم هست نفری 1500 تومان میگیرن حواستون باشه با دربستی نرین درگهان چون 5000 تومان میگیرن بهترین گزینه اینه که بیایین همون ایستگاه خود تاکسی های درگهان و با نفری 1500 تومان برید. حدود 12 تا 15 دقیقه هم تا درگهان فاصله هستش. برای اماکن دیدنی هم باید با تاکسی برید. مهمانپذیر شمس ارزونه ولی اصلا تمیز نیست اصلا جای جالبی نیست برای اینکه یه جای مناسب با قیمت مناسب برید برید مهمانپذیر قباد .
    Mahmood likes this.

HK User

ممنون میشم اگه شماره ای از مهمانپذیر قباد دارین بزارین
    مهمانپذیر شمس شبی 25 هزار تومان بود تو لیست مهمانپذیرها درجه A است

شما اهل بندر عباس هستین؟؟؟ اگه ممکنه اماکن دیدنی بندر عباس را هم معرفی کنید

دنبال یک نقشه خوب برای بندر عباس و قشم میگردم (جاوا)

قیمت کرایه از راه اهن تا اسکله چقدره؟
    ویرایش توسط مامان ریحانه : 01-16-2012 در ساعت 11:44 AM

HK User Armin.z آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان ریحانه نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه شماره ای از مهمانپذیر قباد دارین بزارین
    مهمانپذیر شمس شبی 25 هزار تومان بود تو لیست مهمانپذیرها درجه A است

شما اهل بندر عباس هستین؟؟؟ اگه ممکنه اماکن دیدنی بندر عباس را هم معرفی کنید

دنبال یک نقشه خوب برای بندر عباس و قشم میگردم (جاوا)

قیمت کرایه از راه اهن تا اسکله چقدره؟
    نه من اهل بندرعباس نیستم . کرایه از راه آهن تا اسکله قشم فکر کنم نفری 1500 تومن باشه . برای اطلاع از قیمت مهمانپذیر های قشم به لینک زیر برید

لیست قیمتهای مهمانپذیرهای قشم

اینم نقشه

مهمانپذیر قباد تلفن : 07635222831
    Mahmood likes this.

صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع