تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 5 از 22 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 212
Like Tree145Likes

موضوع: اجاره، رهن و خريد مسکن و آپارتمان در کيش

HK User

سلام
    این اولین بار هست که من در این فروم آمدم وظیفه ی خودم دونستم که از همه ی دوستانی که به نوعی در بالا بردن اطلاعات کمک کردن تشکر کنم ... ممنون...
    Mahmood likes this.

HK User

مهر: قیمت اجار بهای مسکن این بار در جزیره کیش قد کشیده است به*طوری که اجاره بها در این جزیره تقریبا با تهران برابری می*کند.

علیرغم رکود خرید و فروش مسکن در تهران، ساخت و ساز در کیش همچنان ادامه دارد و حتی ورود مصالحی ساختمانی به این جزیره نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد بسیار زیادی نشان می دهد.

در این میان، قیمت مسکن در سالجاری نسبت به سال گذشته بیش از 12 درصد رشد نشان می دهد، ضمن اینکه قیمت اجاره در این جزیره نسبت به تهران نیز تقریبا برابری می کند.

اجاره بها در کیش

گزارش میدانی خبرنگار مهر در کیش نشان می*دهد: هم اکنون یک واحد مسکونی 150 متری 4 خوابه در این جزیره با 10 میلیون ودیعه و ماهیانه 2 میلیون تومان به مستاجران اجاره داده می شود.

در این میان، قیمت یک آپارتمان 3 خوابه 140 متری مبله 20 میلیون ودیعه با ماهیانه یک میلیون و 400 هزار تومان اجاره تعیین شده است و برای آپارتمانی 135 متری نوساز هم 5 میلیون تومان ودیعه با یک میلیون و 300 هزار تومان اجاره دریافت می شود.

قیمت رهن کامل هم در این جزیره به نسبت بالاست به طوری که رهن کامل یک واحد مسکونی 130 متری در این جزیره، 80 میلیون تومان ودیعه نیاز دارد و یک واحد 60 متری مبله نیز با 40 میلیون تومان به رهن گذاشته شده است، همچنین برای یک آپارتمان 100 متری 50 میلیون تومان ودیعه دریافت می شود.

البته قیمتها در مناطق مخلتف این جزیره متفاوت است و می توان در دیگر مناطق جزیره قیمتهای مناسب تری را هم پیدا کرد. به طوریکه برای یک واحد مسکونی 58 متری، 2 میلیون ودیعه و 600 هزار تومان اجاره دریافت می*شود و رهن یک واحد مسکونی 100 متری 35 میلیون تومان تعیین شده است.

گرانی آپارتمان در کیش

قیمت خرید و فروش در این جزیره هم متناسب با هر منطقه متفاوت است. بنا بر گفته مشاوران املاک در کیش، برج شهر آفتاب از گران ترین مناطق کیش به شمار می رود و متوسط قیمت در این برج از 4 میلیون تا 5 میلیون تومان است.

در کنار این برج، واحدهای آپارتمانی با قیمت متری یک میلیون و 100 هزار تومان و یک میلیون و 600 هزار تومان به فروش می رسد.

در همین حال، یک واحد مسکونی 52 متری یک خوابه متری یک میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد و یک آپارتمان 84 متری در این جزیره با قیمت هر متر مربع یک میلیون و 300 هزار تومان خرید و فروش می شود.

برای آپارتمان 57 متری 2 خوابه در کیش هر متر مربع یک میلیون تومان اعلام شده است و یک واحد مسکونی 91 متری با قیمت هر مترمربع یک میلیون و 100 هزار تومان به فروش می رسد.

HK User

سلام
    من تازه تو این سایت عضو شدم، ضمن تشکر از سایت خوبتون و موضوع این تاپیک میخواستم از دوستان بپرسم آیا اطلاع دارید که قیمت رهن واحد آپارتمان تو فصل تابستون مثل تهران بالا میره یا نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

اخراج شده

پیش فرض سلام

سلام....
    می خواستم بدونم قیمت رهن یک خونه تقریبا 200-150 متری در بهترین منطقه کیش چقدره؟
    و اینکه بهترین منطقه کجاست؟
    اگه کسی عکس هم داره از اون مناطق مسکونی خوشحال میشم ببینم

HK User

من میخوام 1 خونه 40 متری توی کیش بخرم قیمتش چقدر در میاد حدودا"؟ راستی شماره آژانس املاکم داخل کیش اگر دارید بهم بدید؟

HK User

سلام دخی جان...فکر کنم شما بهنر از بقیه بتونی به من راهنمایی کنی...
    سلام
    ممکنه به من راهنمایی کنید که برای اجاره منزل - کوتاه مدت مبله- و همینطور بلند مدت غیر مبله - یک خوابه من باید چه مبلغی داشته باشم. یک جای تمیز که از لحاظ امنیتی برای یک خانم و فرزندش مناسب باشد. من احتمال قوی باید ظرف 2-3 هفته آینده به کیش بیایم و ابتدا به صورت موقت و بعد طولانی مدت بمانم. من دنبال خانه لوکس و سونا جکوزی نیستم. بلکه دسترسی به مراکز برای مایحتاج اولیه و تمیزی محل برایم مهم است. آیا آژانس املاک معتبر سراغ دارید؟ من کلی نگرانم.
    ممنون

HK User

سلام من ساکن تهران هستم و در حال حاضر در مرکز ISP به عنوان کارشناس فنی مشغول به کار هستم میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم به کیش نقل مکان کنم 26 سالمه و مجرد هستم.
    ممنون

HK User

با سلام دنبال یک واحد اجاره ای درمنطقه صفین 2 خوابه هستم ممنون میشم اگه مواردی را به من معرفی کنید

HK User

سلام شرایط اجاره مغازه در کیش به چه صورت هست ؟

HK User

سلام حدودا قیمت یه سوییت که بخوام برا 1سال اجاره کنم یه جای معمولی کیش چقدره؟؟
    saeidkhan and سهیلا like this.

صفحه 5 از 22 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع