تبلیغات
تور کیش اجاره ماشین
تور کیش  تور ترکیه
صفحه 1 از 30 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 292
Like Tree435Likes

موضوع: تفریحات آبی ، شاتل، بانانا، خفاش ، چتر پاراسل ، جت اسکي

HK User

Icon2 تفریحات آبی ، شاتل، بانانا، خفاش ، چتر پاراسل ، جت اسکي

سلام
    اگه بخواهیم در اسکله تفریحی از تفریحات آبی یا دوچرخه سواری استفاده کنیم، آیا جایی به عنوان امانات وجود داره که کیف، پول و یا چادر رو نگه داره؟
    راستی موقع استفاده از جت اسکی و شاتل تا چند درصد احتمال پرت شدن توی آب هست؟
    آخه چشم رو عمل کردم و نباید تا یک ماه شنا کنم.
    ویرایش توسط قاصدک : 03-09-2010 در ساعت 03:15 PM
    tina18 likes this.

HK User hamidreza آواتار ها

قاصدک جان سلام
    از تفریحات آبی که استفاده میکنی جت اسکی هیچی با خودت نمیبری میزاری داخل صندوق امانات (کیف وموبایل وساعت ....) جلیقه که اونا میدن میپوشی امکان توی آب افتادنت دست خودته که چطوری بری ما به نظر من 5درصد که داخل آب پرت بشی اما یادت باشه اگه پرت بشی مبلغ 30هزارتومن ازت میگیرن (من که فکر نکنم پرت بشی) اصلا نترس اگرم پرت بشی جلیقه نمیزاره بری زیر آب
    دوچرخه سواری من صندوق امانات ندیدم
    Mahmood, ali, قاصدک and 2 others like this.

HK User

Icon2 بازم سوال!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید نمایش پست ها
    قاصدک جان سلام
    از تفریحات آبی که استفاده میکنی جت اسکی هیچی با خودت نمیبری میزاری داخل صندوق امانات (کیف وموبایل وساعت ....) جلیقه که اونا میدن میپوشی امکان توی آب افتادنت دست خودته که چطوری بری ما به نظر من 5درصد که داخل آب پرت بشی اما یادت باشه اگه پرت بشی مبلغ 30هزارتومن ازت میگیرن (من که فکر نکنم پرت بشی) اصلا نترس اگرم پرت بشی جلیقه نمیزاره بری زیر آب
    ممنون از پاسختون
    منظورتون چیه که چه جوری برم؟ یعنی مهارت خاصی می خواد؟
    راستی یه سوال بی ربط:
    برای دیدن مکان های دیدنی مثل آب انبار، درخت سبز و.... کشتی یونانی، بهتره خودمون با یه تاکسی بریم یا از فرودگاه بلیط تور بگیریم.
    حالا اگه خودمون بریم:
    همون طور که می دونین مکان های دیدنی که اکثرا بهم نزدیک هستن ولی کشتی یونانی ازشون دوره، در نتیجه: کنار این مکان های دیدنی تاکسی هست مثلا برای کشتی یونانی؟
    بعد این مکان هایی که خدمتتون گفتم بازدید ازشون چقدر طول میکشه؟ مثلا ساعت چند باید راه بیفتیم؟

raspina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    راستی یه سوال بی ربط:
    برای دیدن مکان های دیدنی مثل آب انبار، درخت سبز و.... کشتی یونانی، بهتره خودمون با یه تاکسی بریم یا از فرودگاه بلیط تور بگیریم.
    حالا اگه خودمون بریم:
    همون طور که می دونین مکان های دیدنی که اکثرا بهم نزدیک هستن ولی کشتی یونانی ازشون دوره، در نتیجه: کنار این مکان های دیدنی تاکسی هست مثلا برای کشتی یونانی؟
    بعد این مکان هایی که خدمتتون گفتم بازدید ازشون چقدر طول میکشه؟ مثلا ساعت چند باید راه بیفتیم؟
    من اون قسمت مربوط به مکانهای دیدنیش رو جواب بدم فکر کنم حمید تو جت اسکی حرفه ای باشه

اگر خودتون بخوایید دونه دونه این مکانهای دیدنی رو برید باید کلی پول تاکسی بدید باضافه اینکه کنار این مکانهای دیدنی معمولا تاکسی نیست باید یکی از شماره های تاکسیها رو از این صفحه بردارید و از اونجا بهشون زنگ بزنید تا ماشین براتون بفرستن.
    مگر اینکه با یکی از تاکسیها صحبت کنید که همه رو ببرتون نشونتون بده یا از هتل محل اقامتتون یا از همون فرودگاه تور دور جزیره رو بگیرید

برنامه این تورها هم معمولا سه چهار ساعت طول میکشه. یه جوری شروع میکنن که آخرش کشتی یونانی باشید و غروب آفتاب رو تماشا کنید

raspina آواتار ها

راستی حمید میدونی شاتل و بانانا چیه؟

ali
    ali آنلاین نیست.
    ali آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raspina نمایش پست ها
    راستی حمید میدونی شاتل و بانانا چیه؟
    با اجازه حمید
    شاتل نوعی تیوپ بادیه با یک تا چند سوراخ که افراد میشینن توش. این تیوپ به وسیله ی طنابی به طول ١٠ متر به قایقی تندرو وصل شده و قایق با سرعت تمام این تیوپ رو به دنبال خودش می کشه.
    وحشتناک باحاله

بانانا هم مثل شاتل اما مثل موز هستش و رنگش هم زرده
    Mahmood, hamidreza and mavarfan like this.

HK User

Icon2

نقل قول نوشته اصلی توسط ali نمایش پست ها
    با اجازه حمید
    شاتل نوعی تیوپ بادیه با یک تا چند سوراخ که افراد میشینن توش. این تیوپ به وسیله ی طنابی به طول ١٠ متر به قایقی تندرو وصل شده و قایق با سرعت تمام این تیوپ رو به دنبال خودش می کشه.
    وحشتناک باحاله

بانانا هم مثل شاتل اما مثل موز هستش و رنگش هم زرده
    سلام
    ببخشید، با شاتل و بانانا چقدر احتمال داره تو آب بیفتیم؟

HK User hamidreza آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    راستی یه سوال بی ربط:
    حالا اگه خودمون بریم:
    نه جت اسکی مهارت خاصی نمیخواد اولش برات خودش توضیح میده اما سعی کن تند که میری یه کم از صندلی جت اسکی بلند بشی تا به کمرت فشار نیاد
    اگه میری کشتی یونانی بگو تاکسی وایسه تا برگردی وگرنه اونجا میمونی
    دورترین جای کیش 20دقیقه راه حالا ببین کی میخوای اونجا باشی
    از علی و راسپینا ممنونم که پاسخ دادید
    Mahmood and mavarfan like this.
    بسپاریم که بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند ؛ تا آیندگان ندانند بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید نمایش پست ها
    قاصدک جان سلام
    پول نمیگیرن اگه تو آب بیفتی(خیلی احتمالش کمه بیفتی)

بار اول اگه بیفتی که هیچ،2بار اگه بیفتی ازت جت اسکی رو میگیرن.

بازم میگم ،احتمالا افتادن خیلی خیلی کمه،تازه خودشون بهت میگن اگه افتادی چجوری

دوباره سوارش بشی.(باید از عقب جت اسکی سواربشی تا تعادلش بهم نخوره)

HK User

نقل قول نوشته اصلی توسط raspina نمایش پست ها
    من اون قسمت مربوط به مکانهای دیدنیش رو جواب بدم فکر کنم حمید تو جت اسکی حرفه ای باشه

اگر خودتون بخوایید دونه دونه این مکانهای دیدنی رو برید باید کلی پول تاکسی بدید باضافه اینکه کنار این مکانهای دیدنی معمولا تاکسی نیست باید یکی از شماره های تاکسیها رو از این صفحه بردارید و از اونجا بهشون زنگ بزنید تا ماشین براتون بفرستن.
    مگر اینکه با یکی از تاکسیها صحبت کنید که همه رو ببرتون نشونتون بده یا از هتل محل اقامتتون یا از همون فرودگاه تور دور جزیره رو بگیرید

برنامه این تورها هم معمولا سه چهار ساعت طول میکشه. یه جوری شروع میکنن که آخرش کشتی یونانی باشید و غروب آفتاب رو تماشا کنید
    راست میگه.مثلا ما درخت سبز خودمون با تاکسی رفتیم(کاش اصلا نرفته بودیم

عین این درخته تو مقیاس کوچکتر وسط بلوار های کیش بود)

ولی برگشتن،هرچی زنگ زدیم به این تاکسی تلفنی ها واسمون ماشین نفرستادن

میگفتن ماشین نداریم ،بهش می گفتم خب ماشین پیج کن ،ما منتظر می شیم تا بیاد

پول تاکسی هم از هرجا اومد میدیم،گوشی رو قطع می کردن(شعور اجتماعیشون در حد صفر

بود،این ها هنوز فرق تاکسی تو شهر رو با تاکسی تلفنی و بیسیم نمی دونستن،که هرجای

شهر که باشی موظفن ماشین بفرستن(حالا مثلا اینجا یک شهر توریست پذیره))

خلاصه ما مجبور شدیم از درخت سبز تا میدان المپیک رو پیاده برگردیم(حالا بماند که اونجا هم

قطعی تاکسی و مینی بوس بود،آخرش همین جور که دست بالا گرفته بودیم،یک هیوندا

ورونا وایساد سوارمون کرد ،شماره موبایلشم داد گفت من تاکسی گردشی کار می کنم

اگه جایی گیر کردین زنگ بزنید میام(خداخیرش بده)،حالا اگه شمارشو پیدا کردم میزارم،

خیلی بدرد بخوره.

صفحه 1 از 30 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع