شرط عدم مسوولیت

اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور مراجعه همگان تهيه گرديده است. گرچه تلاش فراوان شده تا اطلاعات مزبور به هنگام و درست باشند، اما سایت hellokish.com درستی يا کامل بودن محتوای آن يا هرگونه خسارت احتمالی که در نتيجه‌ استفاده از اطلاعات يادشده وارد شود را تضمين نمی‌کند و مسووليتی نيز در قبال آن به عهده نمی‌گيرد.

در خصوص پيوند‌هايی (links) که به منظور سهولت در استفاده ارايه شده‌اند نيز، سایت هيچ‌گونه مسووليتی نسبت به محتوای آنها يا هر پايگاه ديگری که به اين پايگاه دسترسی داشته يا متصل باشند، به عهده نخواهد گرفت.

سایت hellokish.com در قبال کیفیت، کمیت، محتوای کالا و خدمات تبلیغ شده در سایت مسئولیتی نداشته و تمامی مسئولیت متوجه ارئه دهنده کالا و خدمات مربوطه می باشد.

سایت hellokish.com اعلام می دارد تمامی نظرات ارسالی در این سایت بیانگر دیدگاه و عقاید شخصی نویسندگان آن بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه مدیران و تنظیم کنندگان این سایت نمی باشد. پرسش و پاسخ در خصوص تایید و نمایش نظرات ارسالی را بخوانید.

سایت hellokish.com اين حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اطلاعات منتشرشده، زمان انتشار و شيوه‌های مورد استفاده برای توليد اطلاعات را تغيير دهد. همچنين اين امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آينده ادامه پيدا نکند.

حق تالیف

حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای اين پايگاه، از جمله شامل کليه تصاوير، متون موجود، طرح های گرافیکی و کدها متعلق به سایت hellokish.com بوده و مشمول حمايت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونيک (مصوب 1382) به ويژه مواد62 و 74 آن قانون می‌باشد.

سایت hellokish.com اجازه میدهد:
ـ برای استفاده‌ی شخصی و غيرتجاری، مطالب موجود در اين پايگاه فراخوان (download) شده، نمايش داده شوند يا چاپ گردند.
ـ به صفحه‌ی نخست (homepage) يا ساير صفحات اين پايگاه پيوند (link) برقرار گردد.
ـ بخشی از مطالب اين پايگاه استخراج و با ذکر منبع آن مورد استفاده قرار گيرد.

برای اخذ هرگونه مجوز ديگر جهت استفاده از مطالب ارايه ‌شده در اين پايگاه خواهشمند است با ما تماس حاصل فرمائيد.

حریم خصوصی کاربران

سایت hellokish.com برای حفظ حریم خصوصی کاربران اهمیت بسیار بالایی قائل می باشد. ما از اطلاعات کاربران فقط برای تشخیص گروه بازدید کنندگان و بررسی آنها جهت پیشرفت سایت استفاده می کنیم.

سایت hellokish.com اطلاعات را از مرورگر شما دریافت و ثبت می کند که شامل آدرس IP و اطلاعات کوکی ها میباشد. (کوکی ها فایل های کوچک متنی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند و نام کاربری و تعداد دانلود بعضی از برنامه ها و نظرات و تاریخ بازدید از سایت و ... را ذخیره می کنند). ما از این اطلاعات برای برآورد نیازهای کاربران و بروز کردن سایت براساس نیازهای آنها استفاده خواهیم کرد.

ما این اطلاعات را در اختیار افراد و شرکت های غیر قرار نمی دهیم.

سالی گشت
آریو پرواز