نظرات درباره رستورانهای جزیره کیش

این بخش برای تبادل نظر درباره رستورانهای جزیره کيش در نظر گرفته شده است. چنانچه تجربه ای از رستورانهای کيش دارید اینجا مطرح کنید. برای بحث و گفتگوی بیشتر می توانید از تالار گفتگو استفاده نمایید.

هتل کیش
تور کیش
زمانی
ما بهمن رفتیم رستوران کوه نور
مکانش فقط برای شب عالی و قشنگه
روز بدرد نمیخوره

غذاهاشم خوبه کیفیتش
ولی خیلی کمه از نظر مقداری

بشقاب ماهی خوردیم 70 تومن یه ذره برنج یه بند انگشت ماهی و 4 دونه میگو
سالاد بار 40 تومن
حق سرویس 13 تومن
جمعا 130 حدودا

ضمنا اگه غذا سفارش ندی باید ورودی بدی 40 تومن و به اجبار از سالاد بار بدون سوپ استفاده کنی !!!!!

ما دو نفر بودیم و شب غذا زیاد نمیخواستیم.
این اجبار خیلی بده

راستی در مورد کوه نور
پیانوی زنده اش خیلی خوبه
آهنگ درخواستی برای خانومم بهش گفتم که تو بلندگو درخواستمو اعلام گرد و زنده برامون نواخت ...

عالی بود از این لحاظ یه خاطره ی خوب بجا گذاشت.

خلوت هم بود که بنظرم بخاطر این بود که جزیره هنوز شلوغ نشده اوایل بهمن
94/11/06
فریناز
من همین امشب برگشتم
- شب اول توتی فروتی بودیم که خیلی خوب بود مخصوصا کباب لبنانی و پیتزا
- شب دوم رفتیم شاندیز صفدری که افتضاح بود افتضاااااااح غذا کیفیت پایین اصلا مثل مشهد نیست بند موسیقی ضعیف سالاد بار فوق العاده معمولی و رستوران به شدت شلوغ بود که احساس خفگی میکردی ...
- شب سوم میخواستیم بریم عمو اکبر که گفتن خوب نیست و رفتیم قصر سفید که راضی بودیم ....
- شب چهارم هم رفتیم سنتی هتل شایان که هتل خودمون بود فضا فوق العاااااااده بود کشک و بادمجان عالی و دیزی عالی که گفیم کاش هر شب اینجا بودیم و من فک میکنم اگه قصد رفتن به موزیک زنده دارید میرمهنا از همه بهتره و توتی فروتی هم خوبه
94/11/04
مهسا
ما یکبار به رستوران کوه نور واسه شام رفتیم که محیط بسیار جالب و تحسین بر انگیزی داره و معلومه روی اون خیلی کار شده وخیلی طبیعی, شکل کوه به نظر میرسه..منوی غذا رو اول ورودی زدن که باعث میشه اگه کسی از پس هزینش بر نمیاد از همون اول کاربرگرده و ضایه نشه!! ما واسه یه نفر خاستیم غذا نگیریم اما نامردا گفتن اگه به تعداد غذا نخایید باید 40 تومن ورودی بدیدکه ما هم به اجبار غذا رو انتخاب کردیم!!ولی خیلی کار زشتی بود به نظرم و جایی ندیده بودم..اما قیمتا یکم بالاست و 15 درصد حق سرویس داره که مسلما اگه اهل رستوران رفتن باشید میدونید که این چیزا تو تمام رستورانای گرون وجود داره ما استیک و فیله مرغ گرفتیم از نظر طعم نمیگم عالی یا افتضاح ولی خوشمزه و تازه بود،ابتدای ورود نوشیدنی خوش امدگویی وسینی مزه میارن و صندلی رو عقب میکشن تا بشینی،شمع روشن میکنن..که همه اینا جز همون 15 درصد حق سرویسه!راستی پیانو و گیتار هم جز برنامس که خالی از لطف نیست ما که انقد خندیدیم و صدا میدایم که گارسونا حواسشون به ما بود تا در نریم بدون دادن پول!! راستی یه چیز جالب این رستوران درش بود که اونم از جنس کوه مصنوعی بود و مثه قصه علی بابا که در غار باز میشد اینجا هم وقتی میرفتی جلوی در ، در سنگی رستوران اتوماتیک باز میشد! واسه یبار رفتن خوبه..
یه روزم واسه ناهار خاستیم رستوران دریایی عمواکبر بریم که بعد از کلی تلاش واسه پیدا کردنش رو درش نوشته بود به علت تعمیرات واسه شام بازه. که ما دیگه وقت نکردیم بریم و قسمت نشد هشت پا بخوریم!!
یک شبم فست فود توتی فروتی واسه شام رفتیم محیطش قشنگ و کنار اسکله تفریحی بود ولی پیتزا و سالاد سزارش اون قدرام که تعریف میکردن عالی نبود معمولی بود به نظرم..پیتزاهای شیراز خشمزه ترن!! یک شبم به فودلند واقع در بازار مرجان رفتیم که ساندویچای خشمزه و خوش طعمی داشت..
94/11/04
شیوا
ما اواخر دی به کیش رفتیم رستوران میرمهنا علیرغم تبلیغات زیاد واقعا بدون کیفیت بود ۵ نفر سیصد هزار تومان دادیم و برنجی که بوی ماهی میداد و جوجه ای که بوی گند میداد و اصلا نتونستیم بخوریم و سالاد بار که پیازها توش مانده و بوی ماندگی میداد و خلاصه غذاها دست نخورده موند راننده یک سرویس رستوران هم که موقع آوردن بخاطر چند دقیقه تاخیر هرچیزی میخواستم حرف بارمون کرد فست فود بولینگ مریم هم پیتزای ۲۰ هزار تومانی کمی از مینی پیتزا بزرگتر بود و گرون حساب میشد روز آخر از بازار عرب ها پرسیدیم رستوران پدیده البرز رو گفتن که خیلی باکیفیت و مناسب بود
94/11/03
یوسفی
با سلام.
ما از 24 دی تا 28 کیش بودیم. به رستوران شاندیز صفدری رفتیم که کلی تعریفش و شنیده بودیم ولی واقعا مزخرف بود فقط 40000 تومن کرایه رفت و برگشت دادیم. غذا یه پرس شیشلیک سفارش دادیم 89000 تومن که گفت برای نفر دوم 45000 میگیرن ما هم مجبور شدیم جوجه سفارش بدیم 49000 تومن. سوپش که افتضاح بود تنوع سالاد معمولی بود. وقتی هم موزیک شروع شد انقد صداش بلند بود که نمیفهمیدی چی میخوری. یه خانومی هم هی تو سالن دور میزد گیر میداد باید عکس بگیرید که ما قبول نکردیم. مثل سرگردنه که گفتن اونجا ده پله بدتر بود.
ما هم گوشمون و گرفتیم رستوران بریم. همون هتل خودمون غذا خوردیم هم ارزونتر بود هم کیفیتش بهتر بود.
94/11/02
مریم
سلام به همه.
من همین هفته پیش رفتم کیش و با توجه به بلایی که سر خودم اومد گفتم بقیه رو مطلع کنم.
دوستان اهالی کیش خیلی از رستوران شاندیز صفدری تعریف میکنن، اما واقعا تعریفی نداره.
اولا خیلی دوره و هزینه تاکسی از مرکز شهر تا اونحا 25 تومنه.
دوما قیمتهاش خیلی بالاس. کباب برگ 79 هزار تومن.
سوما اگر کسی غذا سفارش نده محبوره 45 تومن بده بعنوان ورودی که باهاش میتونه از بوفه سالاد استفاده کنه.
کوه نور باکلاس و با کیفیت ولی گرون. چون تو شهره حداقل هزینه تاکسی نداره.
توتی فروتی محیطش خیلی خوبه، لب دریا. غذاش برای شام مناسبه و کیفیبش خوب معمولی
94/10/30
کاربر
با سلام. من چند روزی که در کیش بودم. سه بار غذا از بیرون گرفتم بار اول هایپر مارکت که 9500 بود. برنج مرغ طعم فلفل دلمه داشت برنجش بد نبود اما مرغش خیلی چرب بود. دفعه دوم از رستوران مشاهیر روبروی بازار مروارید. پلو قیمه گرفتم که غذاش خوب بود. 14000هر پرس. و یبار دیگه ام از عطاویچ ساندویچ گرفتیم. البته شبیه همبرگر بود اما مواد داخلش فرق داشت. 13900 تومن. که از مشاهیر راضی بودم. البته این نسبیه که کیفیت چطور.
94/10/30
غزاله
ما بیست و پنجم دی 94 از مشهد به کیش رفتیم.یکروز بخاطر سابقه ی خوب رستوران های شاندیز مشهد به رستوران شاندیز vipکیش رفتیم .در پردیس دو بیست و پنج درصد تخفیف و معرفی نامه برای رستوران به ما دادند و چهل و پنج تومان پیش پرداخت از ما گرفتند. در رستوران دو پرس غذا سفارش دادیم و بوفه را هم اجبارا با همه حساب می کردند.بوفه سوپ نداشت و غیر از سالاد کاهو فقط دو جور سالاد داشت هیچ نوع اردوری نداشت و از دسر فقط یک بشقاب ژله ساده گذاشته بودند.وقتی موزیک شروع بنواختن کرد که شامل یک خواننده و یک نوازنده بود خانمی آمد و گفت کنار هم بنشینید تا از شما عکس بگیرم در مشهد رستوران هایی هستند که این کار را با اجازه شما ولی مجانی و به عنوان هدیه رستوران انجام می دهند خلاصه خانم عکاس یک ربع بعد با دو عکس قاب کرده برگشت و ما تشکر کردیم که گفت میشه 60 هزار تومان بعد که رفتیم حساب کنیم متوجه شدیم که با احتساب تخفیف قبلی باید 145 هزار تومان دیگر بدهیم که با عکس ها جمعا دو پرس غذا دویست و پنجاه هزار تومان برای ما تمام شد که شامل یک پرس ششلیک که پنج تکه بود و باید شش تکه باشد و یک پرس فیله کباب بود.این غذا در مشهد حدود یک سوم این قیمت تمام می شود با بوفه کامل و کیفیت عالی.از نظر من مصداق بارز دزدی در روز روشن بود.پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان گول تبلیغات و بخصوص دکه های موجود در بازارها را نخورید.
94/10/29
ساجي
سلام من و همسرم از 10 دي تا 14 دي 94 كيش بوديم
رستوران شانديز ابشار غذاش افتضاح رفتار بد كثيف فقط كنسرتش خيلي خوب بود ميتونين بدون غذا رزرو كنيد
رستوران كوه نوور عاااااااالي خيلي عاااالي رستوران كوه نور كنار هتل صدف هستش فضاش واقعا رمانتيك و آرامش بخش خيلي خيلي خوب بود از همه نظر غذاش هم عالي ما استيك مديترانه اي خورديم عالي بود قيمتش هم 50 بود نفري در كل بهترين رستورانه تو كيش به نظرم حتما بريد موزيك هم پيانو داره و يه خواننده كه خيلي قشنگ ميخونه
بازم ميگم اگه كيش برين كوه نور نرين ضرر كردين
با كوه سنگي اشتباه نگيرين كوه سنگي سنتي هستش
94/10/29
باقری
رستوان کوه سنگی کنار بازار پردیس
بوم رنگ فست فود روبروی بازار مروارید
کباب سرا بناب روبروی بازار مروارید
این ۳تا رستوران که ما رفتیم خوب بود راضی بودیم
94/10/26
سامان
با سلام.من چند روز کیش بودم.از 17 تا 22 دی.چند بار رستوران رفتیم چند بارم غذا تو کشتی یا تور سافاری رو بلیط بود خوردیم.پشت بازار مروارید یه سری غذاخوری و فست فود داره که هر کسی با هر سلیقه ای میتونه غذای مورد علاقش پیدا کنه.از فست فود تا کباب یا رستوران با غذاهای خانگی.قیمتهای نسبتا معقولی دارن و با توجه به اینکه نه مالیات میگیرن نه پول سرویس.ما یه شبم نسبت به نظرهای بقیه تو سایت رفتیم رستوران کوه نور که واقعا فوق العاده بود چه غذاش چه فضای عجیب و باحالش.رستوران تو کوه درست کردن و موزیک پیانو و خواننده خیلی خوبیم داره حتما برین.
راستی غذای با قیمت مناسبم میتونین از آشپزخانه هایپرمارکت بگیرین ولی بیرون بره.
94/10/26
فاطمه
سلام من و همسرم از 18 تا 21 دی 94 در هتل سارا کیش اقامت داشتیم که فقط وعده صبحانه داشت. ما دو وعده ناهار از هایپر مارکت گرفتیم قلیه ماهی خیلی ترش بود اصلا قابل خوردن نبود ولی بقیه غذاها خوب بود و قیمتش هم مناسب بود
رستوران بوف در هایپر مارکت هم خوب بود از نظر کیفیت و قیمت. رستوران فود لند در ساحل مرجانی فست فود خوبی داشت که قیمت از حدود 20 تا 50 بود.
رستوران میرمهنا رفتیم که نسبتا گرون بود ارزونترین غذا جوجه کباب بود بدون برنج 53 تومن و بقیه غذاها بین 80 تا 90 و بعضی هم بالای 100 تومن بود ولی خوشمزه بودن مخصوصا ماهی هایی که داشتن واقعا لذیذ بود سالاد بار هم داشت که انصافا سالاد های خوشمزه ای داشت و یه گروه موزیک داشت همراه با چند خواننده که سه ساعت از 10 تا 1 بامداد براتون برنامه اجرا میکنن که خیلی خوب بود هزینه ما 180 تومن شد.
رستوران توتی فروتی رفتیم که فست فود حدود 20 تومن بود ماهی و کباب حدود 30 تومن که ما از کیفیت غذا راضی بودیم.
94/10/24
مهدی
سلام دوستان عزیز کلا غذا در کیش بسیار گران است و اصلا رستوران دیدنیها نرید.رستوران شاندیز و رویال استار بهتر است.
94/10/24
پریسا
سلام به همه دوستان و تشکر از مدیریت این سایت
من14 ساله ساکن جریره هستم بیشتر مواقع نظرات دوستان رو تو این سایت میخونم در این مدت تنها چیزی که خیلی برای من جالبه این جمله غذای خوب تو کیش پیدا نمیشه هستش دوستان خیلی از اونهایی که تو کیش زندگی میکنن جاهای خوب دنیا وجاهای خوب ایران مثل شما تجربه رستوران رفتن دارن پس این کسانی که تو کیش زندگی میکنن با تجربه شما رستوران نباید برن ولی دوستان یک نکته رو یادتون باشه ما در شهر توریستی زندگی میکنیم اغلب آشپزخونه خونه های ما تعطیله وما تو این سالها بیرون از منزل غدا خوردیم من چندتا پیشنهاد برای دوستان دارم تا مشکلشون مثل ما که تو کیش زندگی میکنیم حل بشه امیدوارم .

اول مورد تاکسی این عزیزان مقصر نیستند همه شهرهای توریستی به تاکسی پورسانت میدن ولی قانون اینه که بار اول تاکسی بیاره ولی ما اینقدر سرویس وغذای خوب بدیم که مسافر تو چند روز اقامت جای دیگه نره ولی چه کنیم که بعضی از کاسب های این حرفه میگه یه بار بیاد پول دوبار ازش بگیریم این از مدیریت بد اون صنفه و راحل این مشکل:
بجای پرسیدن غذای خوب ببینید این رستوران تا بحال چند بار دست به دست شده تجربه به من ثابت کرده وقتی تو کیش یک مالک یا بهره بردار به دفعات عوض شده هیچ وقت غذای خوبی از توی منوش گیرت نمیاد من جاهایی که بهره بردارش تو این چند سال عوض نشده میگم خودتون قضاوت کنید تو این سایت کمتر شکایت شده از این رستورانها :
-آشپزخانه پردیس.کوه نور.شاندیز صفدری.عمو اکبر.توتی فروتی.خاطره. آب وبرق . کلبه درویش.خوان سالار.جوجه اناری.کوه سنگی.باور کنید داخل منوی این رستورانها خوب دقت کنید از خودشون بپرسید غذاهای خوشمزه خوب گیرتون میاد در ضمن رستورانهای خوب دیگه هم یکی دو سالی هست فعالیت میکنن ومیشه رو اونها هم حساب کرد مثل بومرنگ.خانه سوخاری.چی چیز.نوستالویچ.خوشمزه.امیدوارم سالم سلامت باشید و از تجربه های خوبتون تو رستورانهای کیش بیشتر تو این سایت ببنیم
94/10/22
مرضیه
سلام دوستان عزیزم
ما از 16 تا 19 دی ماه94 کیش بودیم
خیلی هوا خوب بود پیشنهاد میکنم تا الان که هوا خوبه برید حتما به پیست دوچرخه سواری یه سری بزنید. و از رستوران ها که این چند شب رفتیم شاندیز صفدری بود هم برخورد پرسنل و کیفیت غذا و موسیقی که داشت عالی بود پیشنهاد میکنم تو برنامه سفرتون داشته باشید.
از جاهای که پیشنهاد میکنم نرید کشتی نوید هست اصلا چیز جالبی نداره
94/10/21
ارسال نظر درباره رستورانهاي کيش
راهنمای ارسال نظر:

1) این بخش برای تبادل نظر درباره رستورانهای جزیره کيش در نظر گرفته شده است. چنانچه تجربه ای از رستورانهای کيش دارید اینجا مطرح نمایید.

2) وارد نمودن ایمیل اختیاری میباشد، اما پیشنهاد میکنیم جهت ارسال نظر در زمانهای مختلف، ارسال نظرات متعدد (اعضای یک خانواده یا یک گروه)، پیگیری نظر (در صورت عدم تایید) یا ویرایش نظر، ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد و برای مدیریت سایت محفوظ است.

3) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
اختیاری ایمیل


تور کیش -  شادی آوران
تور کیش