نظرات درباره رستورانهای جزیره کیش

این بخش برای تبادل نظر درباره رستورانهای جزیره کيش در نظر گرفته شده است. چنانچه تجربه ای از رستورانهای کيش دارید اینجا مطرح کنید. برای بحث و گفتگوی بیشتر می توانید از تالار گفتگو استفاده نمایید.

تور کیش
هتل کیش
تور کیش
ارام
وجدان تنها محکمه ایست که نیاز به قاضی ندارد
خیلی از دوستان که بصورت تبلیغاتی در این سایت نظر میدن کار بسیار پوچ و اشتباهی رو انجام میدن. دفاع از ایران خوبه اما سرکیسه کردن هموطنان بسیار زشت. شما اگر به جنوب شرقی اسیا مانند ویتنام و یا تایلند و کشورهای فوق العاده زیبای اونجا سفر کنید متوجه میشید که چقدر یک سفر خارج از کشور به نفع شما تموم شده هتل 4 و 5 ستاره این کشورها به مراتب زیباتر مجللتر و ارزانتر از یک هتل داخلی هستن. پول رو نباید تو جیب خارجیها ریخت اما این به این معنی هم نیست که تبلیغ کنیم تا یک سری از هموطنا در قبال خدمات کم و ناشایست شما رو سرکیسه کنند که البته بخش اعظم این مشکل به خاطر رانتهای نظارتی هست که صرفا نمایشی میباشد. اتفاقا ما باید سفر به همه نقاط دنیارو تبلیغ کنیم تا هتل داران ما بتوانند در رقابت بسیار زیاد ایرادات خود را متوجه و نسبت به رفع ان اقدام کنند. یک گردشگر باید تمایز رو احساس کنه تا به شهر کیش بیاد نه اینکه به اندازه یک سفر دبی و یا انتالیا هزینه کنه و نصف اون هم خدمات از هتل دریافت نکنه و تازه رستورانهای بیکیفیت که به بهانه موسیقی زنده که در همه جا یک امر عادی محسوب میشه مردم رو سرکیسه نکنند
93/01/21
yalda
نوزده فرودین 93 دیدنیها بودیم.همون بدو ورود بوی سوختن برنج از آشپزخونه زد بیرون. غذا بسیار بسیار کم و خیلی گرون بود موسیقی در حد متوسط. در کل در این 6 سال که کیش بودم شاندیز صفدری به نسبه بهترین بوده(هر چند میگن خیلی خراب شده) و پدیده که در رقابت با اون کار میکنه خوبتر و مناسبتر از جاهای دیگه است.
93/01/20
شیما
سلام- وقتتون بخیر
من مدتی کیش ساکن بودم و بعد از اون هم زیاد سر میزنم و چون زیاد علاقه ای به آشپزی ندارم غذاهای بیرون رو می گیرم. به نظرم بهترین غذایی که میشه با قیمت مناسب و شیوه سرو خوب توی کیش خورد که نسبت هزینه ای که میدی کیفیت بهتری داره رستوران خاطره هست. یه سری رستوران توی بازارچه حافظ هستن که کیفیت پایین تر و قیمت بالاتری دارند. بیرون بر حافظ هم واسه بردن غذا به خونه یا هتل مناسبه.
93/01/19
سلمان
وقتي ميگيم رستوران يعني محلي براي غذا خوردن... نه گوش كردن موسيقي با صداي بلند و گوشخراش. صداي موسيقي در اغلب اين رستوران هاي موزيك دار مثل صفدري و ديدنيها در حدي بلنده كه قاشق و چنگال در ظرف غذا، بالا و پايين ميپره. من شخصا دوست دارم غذا رو در يه محيط آروم بخورم و از غذام لذت ببرم. لذا تا جاي ممكن سعي ميكنم نزديك به اين رستوران هايي مثل صفدري و ديدنيها نرم. همون چند باري هم كه رفتم واقعا پشيمونم... چون هم گرون ميگيرن... هم محيطاشون واقعا پر سروصدا و نامناسب براي صرف غذاست.

اگه علاقه به موسيقي اين رستوران ها دارين، پيشنهاد ميكنم غذا ر جاي ديگه ميل كنيد و براي موسيقي تشريف ببريد اين رستورانها.
93/01/14
رضایی
ما 17 بهمن 92 برای جشن تولد پسرم از رستوران هتل داریوش استفاده کردیم. ارامش رستوران و فضای ان خوب بود. ولی غذاها بسیار بد بودند.می شود گفت افتضاح بودند. نکته تاسف بار دعوت من از اقوام جهت شرکت در تولد بود که با ان غذاها به کل ابرویم.رفت انتظاری که ما همگی از هتل داریوش داشتیم تنها در حد تصور و توهم باقی ماند.هزینه بالای شام در رستوران داریوش فقط با سوئ استفاده از نام ان مجموعه واقعا تاسف بار است
93/01/13
پرستو
من برای گردش در هتل وصرف شام باشوهرم به داریوش رفتیم.فضای ورودی رعب آور بودودستشویی ومیزهای لابی تمیز نبود.خصوصاامکانات دستشویی مایه تأسف هتلی پنج ستاره است.دستمال بدون دخالت دست خیس کنده نمیشد.فضای پرت زیاد وصابون وشیرآلات بیکلاس بود.ظاهراتمام دقت طراح فقط به این بوده که طرح هخامنشی بسازد.حیاط پشت (دریاچه وآسانسورآن) تنها نکته مثبت وزیبا بود.نوررستوران اشتها کورکن بود.پرسنل باآدم کاری نداشتند ومؤدب بودند.کیفیت غذاها درحدهمچین هتلی نبود.اگربگویندمجانی هم برای اقامت بیایم نمیایم
93/01/13
سارا
دیدنیها موزیک عالی و غذای بی نظیری داشت میگو و استیک گوشتش عالی بود.
93/01/09
رزا
سلام من دو سال پیش کیش بودم و نظری بر خلاف نظر همه که از شاندیز صفدری بد میگن دارم.غذاش بد نبود اما موسیقی زنده فوق العاده بود و یه شب فراموش نشدنی رو واسم رقم زدالبته سبک رستوران ومیزو صندلی هاش یه کم قدیمیه اما در مجموع خوبه.
93/01/08
ارسطو
سه روز اول سال رو کیش بودیم به نظر من تنها برنامه خوبی که رفتیم جنگ شبانه و شام نهنگ سفید بود. 3 ساعت شوی شبانه با منوی انتخاب باز شام روی هم شد 70 هزار تومان یعنی عین پولی که ما برای کشتی دادیم و هیچی نفهمیدیم.
کلا غذا و برنامه اش خوب بود و خیلی خوش گذشت
93/01/07
هليا سعادت
بچه ها سلام،،، من با محمد موافقم،،، ازتون خواهش ميكنم اين اشتباه رو نكنين وشانديز صفدرى رو واسه غذا انتخاب نكنين چون فجيح افتضاحه... نميدونم از چيش بگم فقط اينو بگم كه وقتى به مديرش اعتراض كردم بادى به غب غب انداخت و گفت ما بهترين رستوران كيش هستيم .... شما تصور كنين قيافه من ،،، با غب غب مدير،،، داداشم كه ميخواست گارسونو خفه كنه وجالبتر اينكه موزيك ميخونن با صداى ضايع و تو هم دارى غذا ميخورى و جالبتر اينكه وسط غذا خوردن انتظار داره جناب خواننده كه سوت و كف بزنى .....
93/01/07
یاسمین
دوستان ماهم 93/1/4برای نهار رفتیم شاندیز صفدری غذاها از پرسی 52تا 80قیمت داشت که با مخلفات پرسی 100به راحتی درمیاداز ماواسه دوتا غذا پای حساب266پول گرفتن عکس اجباری هم که 30تومان شد-رفتارپرسنل بسیار بی ادبانه است مخصوصا مدیرانش موسیقی وحشتناکشون افتضاحه ازتجربه مادرس بگیرین وپولتون رو دور نریزین لطفا
93/01/06
محمد
دوستان سلام،،، تجربه اى كه داشتم رو ميخواستم بذارم تا شما از اين اشتباهات نكنين،،، به اتفاق دوستان براى ناهار رفتيم شان ديز صفدرى ،،، جلوى در ازمون عكس گرفتن ... رفتيم سر ميز نشستيم.. صداى موزيك و خوانندش وحشتناك بود ،، البته خوانندش فكر كنم يكى از همين گارسون هاى رستوران بود به قول دوستم،،، غذا سفارش داديم وقتى اوردن سرد و افتضاح بود... وسط غذا عكسي رو كه جلو در گرفتن رو اوردن گفتن ميخواين گفتم بله،،، خانمه گفت پس لطفاً پولش رو بدين،، گفتم خانم دستم چربه اجازه بدين بعد از غذا... ميگه نه همين الان منم گفتم نميخوايم،، رفتار پرسنل افتضاحه،،، اخرشم رفتم به مديرشون همه اينا رو گفتم انگار نه انگار،،، يعنى توصيه ميكنم اگه خواستين مثل ما پولتونو دور بريزين و اشغال بخورين برين شان ديز صفدرررررررررررررى
93/01/04
پرستو
سلام من و خانواده ام 26-29 اسفند 92هتل شایگان کیش بودیم.رسنوران شانلی تو خود هتل افتضاح بود و بسیار گرون نفری 55000 تومان البته بوفه بود ولی تنوع غذا بسیار کم و کیفیت بسیار پایین بود.ولی رستوران فست فود هتل بسیار عالی بود ولی اسمش یادم نیست.یه رستوران کوجیک هم دم پردیسها هست به نام کوه سنگی بسیار خوشمزه و قیمت قابل قبول.
93/01/03
آرزو
سلام
دوستای عزیزم خواستم بگم رستوران پدیده شاندیز را فراموش نکنید چون کیفیت غذاش نسبت به رستورانهای جزیره واقعا بهتره،سرویس رفت و برگشت رایگان داره مقدار غذاش هم به نسبت یک نفر زیاده و در ضمن سالاد و بارش هم رایگان حتما امتحان کنید ارزشش را داره،غذای پدر ایلیا هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش خوبه به خصوص ماهی اش نزدیک پاشاژ پردیس،رستوران عمو اکبر هم بد نیست
92/12/26
لیلا
3 روز کیش بودم و به نظرم تنها خاطره خوش سفرمون غذای دریایی نهنگ سفید بود واقعا عالی و تازه بود ماهی کاملش رو ازدست ندید!
92/12/23
ارسال نظر درباره رستورانهاي کيش
راهنمای ارسال نظر:

1) این بخش برای تبادل نظر درباره رستورانهای جزیره کيش در نظر گرفته شده است. چنانچه تجربه ای از رستورانهای کيش دارید اینجا مطرح نمایید.

2) وارد نمودن ایمیل اختیاری میباشد، اما پیشنهاد میکنیم جهت ارسال نظر در زمانهای مختلف، ارسال نظرات متعدد (اعضای یک خانواده یا یک گروه)، پیگیری نظر (در صورت عدم تایید) یا ویرایش نظر، ایمیل خود را وارد نمایید. ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد و برای مدیریت سایت محفوظ است.

3) لطفا برای ارسال نظر از حروف فارسی استفاده نمایید. در صورت لزوم میتوانید از صفحه کليد فارسي مجازی استفاده نمایید.

از اینکه تجربیات خود را برای دیگر مسافران این جزیره زیبا میگویید بسیار سپاسگزاریم.
پرسش و پاسخ درباره تایید و نمایش نظرات

نام
اختیاری ایمیل


تور کیش